Strona główna > Polska > Machając różańcem można sprzedawać „kit”

Machając różańcem można sprzedawać „kit”

Katolicyzm jako żydowski marketingJak zagajał 7 lipca 2016r. przed sejmem żydowski katolik G.Braun?

a,0

Zbrodnia wołyńska = zbrodnia katyńska

lub

kłamstwo wołyńskie = kłamstwo katyńskie

Wina za ludobójstwo na Polakach nie tylko po stronie Kijowa leży, ale także po stronie Berlina.   — Przecież Ukraina (jej obecne ziemie zachodnie, a kiedyś wschodnie rubieże RP) była strefą okupacyjną IIIRzeszy, a między IIIRzeszą a NRF istnieje ciągłość prawna państwa niemieckiego.

Innymi słowy winniśmy mieć pretensje także do RFN, jako spadkobiercy niemieckiego okupanta, który sam wymordował kilka milionów Polaków (co było tylko częściową realizacją jego Generalplan Ost), — że nie zapobiegł ukraińskiemu ludobójstwu

– retoryka katolika Brauna skrupulatnie obliczono na głupotę współwyznawców, którzy jednocześnie mają słabą pamięć i nie pamiętają, że zbrodnie ukraińskie trwały do 1947r., a wtedy nie byli pod niemiecką okupacją.

Tylko pozornie w oracji Brauna istnieje jakaś logika, której jednak jedynym celem jest – mimo wszystko – częściowe odbarczenie ukraińskich ludobójców od odpowiedzialności – „przecież nie tylko oni winni”.

Wina leży także po stronie Moskwy, która wspierała eskalację zbrodni na tych obszarach – kontynuował katolik Braun.

I byłby strzelił w dziesiątkę, gdyby nie jedno małe ale. — Ukraiński szowinizm i jego zbrodnie obejmowały także ludność rosyjską.

Ale, czy katolicka wiara wychwyci te polityczno-historyczne niuanse – wątpię.

Braun jako zdecydowany rusofob osiągnął tu z łatwością swój cel.

A jeśli przywołamy stwierdzenie z początku jego wypowiedzi: „zbrodnia katyńska – kłamstwo katyńskie”, które według powszechnych żydowskich mediów i oświaty są sprawstwem Rosji, a wierzy w to duża część społeczeństwa,  — ten  cel jest oczywisty:   — macie nienawidzić i nigdy nie ufać Rosji.

Retoryka Brauna nie byłaby wiele warta, gdyby nie padło w niej jedno prawdziwe zdanie – bo takie są wymogi socjotechniki – kłamstwo trzeba ładnie opakować.

Stali   słuchacze   radia  o. Rydzyka,   — jeśli pamiętają interesujące wykłady bpa A. Lepy na temat właśnie technik propagandowych, — znajdą w nich potwierdzenie powyższego zdania.

Może nie tyle Wlk. Brytania, co żydowska światowa finansjera – Międzynarodowy  Żyd istotnie jest współwinny rzezi wołyńskich, ponieważ był inicjatorem ukraińskiego zdegenerowanego nacjonalizmu, czyli szowinizmu już w wieku XIX.

— Inicjatywa była skierowana przeciw Rosji, a po 1918r. także przeciw Polsce.

Katolik Braun robi jeszcze jedną ważną rzecz, — ustawia współczesnych Polaków zarówno przeciw Rosji – dla lepszego indoktrynacyjnego efektu wymienił ją na drugim miejscu, jak i przeciw Niemcom.

Dlaczego?

Dlatego, żeby w sprawach Polski, jako jedyny wiarygodny element mógł wystąpić syjonistyczny Żyd z V żydowskiej kolumny, który będzie się układał z Niemcami i z Rosją ponad naszymi – często pustymi niestety – głowami.

Zachęcam katolików do refleksji i odpowiedzi na pytanie,

— czy religijne atrybuty wykorzystywane jako pryzmat do politycznych wypowiedzi służą częściej prawdzie, czy kłamstwu?

I czy warto ufać żydowskim osobnikom ostentacyjnie „wymachującym różańcem”?

Dariusz Kosiur

Za; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/08/machajac-rozancem-mozna-sprzedawac-kit/

Za: https://forumemjot.wordpress.com/2016/07/09/machajac-rozancem-mozna-sprzedawac-kit/#more-51999

Data publikacji: 9.07.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.