Strona główna > Bez kategorii > Lutowy skandal: „Syjonistyczne magnesy” w dżinsach powodujące bezpłodność u Arabek

Lutowy skandal: „Syjonistyczne magnesy” w dżinsach powodujące bezpłodność u Arabek

Źródło: http://3rm.info/21423-skandal-fevralya-sionistskie-magnity-v-dzhinsax.html

Data publikacji: 22.02.2012

Tłu. RX

Jedną z najbardziej roztrząsanych bliskowschodnich wiadomości w tym miesiącu jest doniesienie telewizji arabskiej o tym, że wyprodukowane w Izraelu dżinsy są bardzo niebezpieczne dla zdrowia arabskich kobiet. Program został wyemitowany na kanale telewizyjnym Dream-2TV i był całkowicie poświęcony importowanym produktom z żydowskiego państwa. Fragmenty programu można obejrzeć na stronie Instytutu Badania Mediów Bliskiego Wschodu. W programie przedstawiono kilka wzorów towarów przywiezionych na Synaj z Izraela. Oprócz odzieży pokazano czekoladę, kawę, ciastka, wafle, jogurty, śmietanę i inne produkty. Zaproszony do studia Beduin Muhammed al.-Manei powiedział, że Izrael dostarcza do sąsiadujących z nim krajów „trujące dżinsy”, po to żeby znacząco zmniejszyć płodność świata arabskiego. Beduin twierdzi, że z drugiej strony paska na izraelskich spodniach można znaleźć „schowek” w którym znajduje się „magnesik” mający negatywny wpływ na zdrowie kobiece. Muhammed al.-Manei twierdzi, że kiedy zapytał do czego służy ten „magnesik” to odpowiedziano mu, że wywołuje bezpłodność u kobiet. Jednocześnie Beduin nie poinformował kogo konkretnie pytał o „tajemniczy magnesik”. Czy pytał izraelskich handlarzy czy egipskich specjalistów, tego nie wiadomo.

Redaktor prowadzący program kończy go informacją, że liczne produkty przywożone z Izraela zawierają trucizny z opóźnionym działaniem.

„Bez względu na to jak bardzo pokojowe porozumienia nie zostałyby zawarte z Izraelem to pozostaje on wrogiem Egiptu ze względu na jego stosunek do naszego kraju”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.