Strona główna > Zdrowie > Ludzkość popełnia samobójstwo, świadomie zatruwając żywność podawaną własnym dzieciom

Ludzkość popełnia samobójstwo, świadomie zatruwając żywność podawaną własnym dzieciom

To ciekawe, że aż 15 000 naukowców podpisało ostrzeżenie stwierdzają­ce, że ludzkość popełnia samobójstwo i że Ziemia jest niszczona przez toksycz­ne związki chemiczne, kurczenie się za­sobów, wycinkę lasów, wymieranie życia w oceanach i tak dalej.

Ale nie tylko nasza planeta jest po­ważnie zagrożona – zanik łowisk na Zachodnim Wybrzeżu osiągnął właśnie katastrofalny poziom. Faktem jest też, że ludzie są niewiarygodnie głupi, świa­domie zatruwając własną żywność przy użyciu toksycznych pestycydów, herbi­cydów, fungicydów, GMO i substancji zaburzających gospodarkę hormonal­ną, takich jak atrazyna, która powodu­je zniewieścienie samców. Monsanto, DuPont, Syngenta i Bayer masowo mor­dują Ziemię „w imię nauki”.

„Ostrzeżenie dla ludzkości ukazujące zagrożenia, przed jakimi stoi nasza pla­neta, podpisało ponad 15 000 naukow­ców z całego świata” – pisze UK Daily Mail. Nagle całe środowisko naukowe zaczęło mówić podobnie jak niezależne media, które przestrzegają przed tymi zagrożeniami od lat. Teraz ponad 15 000 naukowców powtarza to samo co one.

„W tym drugim już ostrzeżeniu dla świata ponad 15 000 naukowców z 184 państw oznajmiło, że ludzie spowodowa­li rozpoczęcie masowego wymierania, szóstego w ciągu blisko 540 milionów lat, w następstwie którego wiele obec­nie występujących form życia może ulec zagładzie albo wyginąć do końca tego stulecia” – pisze UK Daily Mail.

Co ci naukowcy proponują jako roz­wiązanie tych problemów? Niestety, zwykłą globalistyczną paplaninę: depopulację, zamianę wszystkich w wegetarian i zjadaczy owadów, „reglamentację” reprodukcji zakazującą niektórym lu­dziom posiadania dzieci, zakaz wyko­rzystywania silników spalinowych, kryminalizację dwutlenku węgla i tak dalej.

Plany nauki rodem z Orwella zakła­dające eksterminację około 90 procent światowej populacji są czymś zupełnie realnym. Pierwszym celem jest Afryka, ponieważ przyrost ludności jest tam naj­szybszy.

Tłum. Nexus

Źródło:
https://www.naturalnews.com/2017-11-14-humanity-is-a-suicide-cult-that-deliberately-poisons-the-food-supply-feeding-its-own-children.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.