Strona główna > Bliski Wschód > Ludzkie tarcze w Syrii

Ludzkie tarcze w Syrii

tarcze - Wiadomości Polska Świat

Mięso armatnie: Syryjczycy tworzą żywe tarcze wokół „amerykańskich celów uderzeniowych”

Podczas gdy USA miota na wszystkie strony możliwe opcje bombardowań Syrii, pojawił się nowy ruch, który jest coraz silniejszy wśród Syryjczyków. Aktywiści gromadzą się wokół kluczowych obiektów strategicznych, jakie prawdopodobnie znajdują się na celowniku amerykańskich uderzeń. Wzywają Waszyngton do powstrzymania marszu do wojny i twierdzą, że są gotowi umrzeć, jeśli nic nie powstrzyma wojny. RT wysłało raport z Damaszku.

O patriotyzmie Syryjczyków donosi również zaskoczone żydo-medium BBC. „Zawsze prawdomówne” prestytutki i kurworespondenci (najprawdopodobniej występujący tam w roli agentury) rozmawiają z prostymi ludźmi w Damaszku, którzy sami organizują sobie środki pierwszej potrzeby na wypadek agresji żydowskiego NWO na ich kraj. Nie pieprzą głodnych kawałków o „bezradności” i tym podobnych tchórzliwych bzdetów, tylko w chwili najwyższej próby dla tego narodu robią to, co trzeba. Ciekawy film wprost z uliczek Damaszku w poniższym materiale.

 „Syryjczycy gotowi zginąć za prezydenta Assada”

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-23966147

Podobny płaczliwy „donos” składa rotszyldowski Reuters oraz wiele innych podżegających do wojny śmierdzących żydomediów.

SH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.