Strona główna > Świat > Za otwartymi drzwiami: ludobójstwo europejskich narodów

Za otwartymi drzwiami: ludobójstwo europejskich narodów

„Naród może przetrwać głupców, nawet ambitnych. Ale nie może przetrwać zdrady z ich rąk. Wróg u bram mniej wzbudza strach, ponieważ wiadomo, że niesie swój sztandar jawnie”- Marcus Tullius Cicero (Cyceron), 106-43 przed Chrystusem

Z opisu materiału wideo:

Jesteście świadkami tego, co przyszłym pokoleniom będzie pokazywane jako przyczyna upadku Imperium.

Przy obecnych poziomach imigracji i zanikającym tempie urodzin, rodzimi Europejczycy są przeznaczeni na zostanie mniejszością we własnych krajach w ciągu kilku dekad. Już jest to sytuacja mająca miejsce w największych miastach Europy.

Europejczycy efektywnie tracili swoje prawo do istnienia gdy ich kultury i narody w ojczyznach mierzą się z wymieraniem.

Miliony młodych muzułmańskich mężczyzn zostawiają swe rodziny, płacą tysiące przemytnikom, aby dotrzeć do ziemi, która została im nielegalnie obiecana przez europejskich polityków.

Nazywani przez media jako „uchodźcy”, przechodzą przez 6-10 bezpiecznych krajów, aby dostać się do zamożnych państw takich jak Niemcy czy Szwecja, gdzie mają nadzieję otrzymać lepsze życie na koszt podatnika.

Tylko ułamek z nich stanowią Syryjczycy, ponieważ wkraczają bez weryfikacji, bez żadnych dokumentów i bez żadnego zalegitymizowanego prawa do ubiegania się o azyl. Kobiety i dzieci są rzadko widywane, poza wyjątkiem tych najbardziej pasujących, szlochających z medialnych opowiastek.

Wszyscy rodzimi stawiający opór Europejczycy, którzy odmawiają oddawania krajów swoich przodków często radykalnym i przestępczym muzułmańskim obcokrajowcom, etykietowani są jako „nienawidzący”, „rasistowscy” czy nawet „naziści”.

Kulturowa, moralna i polityczna działalność wywrotowa egalitarnymi i marksistowskimi ideologiami osiągnęły takie poziomy, o jakich KGB nawet nie mogło marzyć. Równość i tolerancja są kłamstwami, które, za wyjątkiem kilku, serwują wszyscy.

Lewactwo, głównie dyrygowane przez interesy Syjonistów, niszczy nasze państwa od środka. Patriotyzm, najbardziej podstawowa i fundamentalna cecha każdego narodu, który chce przetrwać, stał się czymś, czego należy się wstydzić.

a

Feminizm zniszczył wartości rodzinne i tempo urodzeń. Zdrowy nacjonalizm został zastąpiony przez kulturę poczucia winy, samo-nienawiści, apatii, degeneracji i patologicznego altruizmu, Mówi się nam, abyśmy przyjmowali „różnorodność”, w rzeczywistości po prostu znaczy to, że zamiast być mniejszością globalną, Europejczycy mają stać się mniejszością w swoich własnych krajach. Żadne cywilizowane społeczeństwo nie może utrzymać poziomu narodzin imigrantów z krajów trzeciego świata, szczególnie kiedy głównym celem jest raczej integracja niż asymilacja. Równolegle społeczeństwa rodzą ubóstwo, przestępczość i radykalizm.

Multikulturalizm nigdy, w żadnym okresie ludzkiej historii, nie sprawdził się gdziekolwiek. Jeśli wierzysz, że jest inaczej, to się łudzisz. Faktycznie jest to podstawowy powód dla każdego większego konfliktu.

Przestępstwa popełnione przez UE przeciwko Europejskim narodom są wprost pogwałceniem konwencji ludobójstwa ONZ z 1948 roku, Artykuł II: (c) Celowe narzucanie na grupę warunków życia skalkulowanych na doprowadzenie do fizycznego zniszczenie w całości lub części; (d) Narzucanie środków w celu zapobieżenie narodzin w grupie; (e) Siłowe przemieszczanie dzieci z grupy do innej grupy.

a

Z powodu tej niesprawiedliwości, skrajnie prawicowe partie wszędzie w Europie zdobywają zdumiewającą ilość poparcia, stając się największymi partiami w niektórych krajach.

Każdy Europejczyk, który nie powstaje w celu obrony swojego kraju przed obcą inwazją, bo zbyt boi się słów, po prostu na nią nie zasługuje.

Ciągle jesteśmy w miejscu, gdzie nie zostaniecie wsadzeni do więzień za wasze polityczne opinie w większości Europejskich krajów, ale to się bardzo szybko zmieni. Nie bądźcie apatyczni, nie bądźcie słabi. Bądźcie tymi, którzy są dumni mogąc nazywać siebie Europejczykami.

Źródło: http://renegadetribune.com/with-open-gates-the-genocide-of-european-nations/

Opracowanie: Work Buy Consume Die

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.