Strona główna > NWO > Apokalipsa > Lucyferianie zaczynają sterylizację mężczyzn ultradźwiękami

Lucyferianie zaczynają sterylizację mężczyzn ultradźwiękami

Lucyferianie - Polska Wiadomości Świat - Wolna Polska
Lucyferianie - Polska Wiadomości Świat - Wolna Polska
Warren Buffett, Melinda i bill Gates. Jądro ciemności.

Na zamówienie „Fundacji Billa Gatesa” stworzono technologię sterylizacji mężczyzn za pomocą ultradźwięków. 

Masowe szczepienia, najwidoczniej, nie są jedyną strategią depopulacyjną, stosowaną przez Billa i Melindę Gates. W wyniku nowych badań finansowanych przez tę organizację (Fundację Billa Gatesa) została opracowana metoda celowego niszczenia plemników z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowej, pisze www.naturalnews.com „BBC News” informuje, że Gates przyznał środki finansowe badaczom z University of North Carolina (UNC) w celu opracowania przez nich tej nowej metody antykoncepcji.

W ramach badań zespół naukowców z UNC przetestował ultradźwięki na szczurach doświadczalnych i odkrył, że dwie 15-minutowe sesje (oddziaływania ultradźwiękami na szczury) „znacznie obniżają liczbę i jednolitość plemników”. Przy dwudniowym oddziaływaniu ultradźwiękami na szczury liczba plemników spada poniżej poziomu 10 milionów plemników na 1 mililitr co jest o 5 milionów plemników mniej niż określa to poziom „podpłodnościowy” i takim pozostaje on przez 6 miesięcy. W raporcie naukowców twierdzi się, że ta technologia opracowywana jest w celach antykoncepcyjnych a nie wywoływania trwałej bezpłodności.

Jednakże doktor James Tsuruta, który kierował badaniami, powiedział dziennikarzom, że na razie nie jest jasne czy ta technologia może wyrządzić długotrwałe szkody zdolności do poczęcia i że potrzebne są dalsze badania w celu określenia czy rzeczywiście ponowne zastosowanie ultradźwięków prowadzi do nieodwracalnych uszkodzeń. „Fundacja Billa Gatesa” przeznaczyła dla 78 różnych projektów badawczych po 100 tysięcy dolarów, na każdy, w ramach realizacji „Wielkiego zadania w globalnym programie zdrowotnym”.

10 z tych projektów jest specjalnie poświęconych nowym metodom antykoncepcji, według magazynu „TIME”, w tym stworzenia „jednej tabletki” hamującej wzrost i dojrzewanie plemników, i inny, który ma opracować związki chemiczne, które uniemożliwiają przemieszczanie się plemników do komórki jajowej.

Za: http://3rm.info/37920-po-zakazu-fonda-billa-geytsa-sozdana-tehnologiya-sterilizacii-muzhchin-s-pomoschyu-ultrazvuka.html

Data publikacji: 13.08.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *