Strona główna > NWO > Lucyferianie w natarciu

Lucyferianie w natarciu

r2,2Lucyferianie w natarciu na prawosławne chrześcijaństwo w Grecji. 

Grigoriu – jeden z greckich Monasterów Świętej Góry Atos zabrał głos w sprawie zniesienia w Grecji niedzieli jako obowiązkowego dnia wolnego. W oświadczeniu mnichów Monasteru, które opublikowała „Święta Góra” między innymi czytamy:
„Grecki parlament przyjął w tym roku jeszcze jedną antychrześcijańską ustawę. Z całą mocą dokonuje się dalsze zniszczenie prawosławnej, chrześcijańskiej tożsamości nowogreckiego państwa, wbrew woli bohaterów greckiego powstania, którzy swoją krwią okupili jego powstanie.
Na oddzielną pochwałę zasługuje reakcja związków zawodowych i organizacji społecznych, które odczuły na sobie skutki tej ustawy. Ucieszył nas również protest arcypasterzy i duchowieństwa Greckiej Cerkwi Prawosławnej. Jednak kiedy dzisiaj deputowani zagłosowali za przyjęciem tej ustawy, odpowiedzialność za jego wprowadzenie i przyjęcie spada na barki prawosławnych chrześcijan. Ci, którzy dzisiaj domagali się zniesienia niedzieli jako dnia wolnego, nie chcą zachowania zasad i tradycji chrześcijańskich, ponieważ nie potrzebują Chrystusa, lecz antychrysta, zgodnie ze słowami Samego Zbawiciela:

„Przyszedłem w imię Ojca Mojego i nie przyjmujecie Mnie, a jeśli ów przyjdzie w imię swoje, tego przyjmiecie” (Jana 5:43).

Konieczność, podyktowana miłością do Boga, zmusza nas dzisiaj do walki i pokonywania antychrześcijańskich praw wiarą i miłością do Jezusa Chrystusa, podobnie jak postępowali pierwsi chrześcijanie, o których anonimowy autor Posłania do Diogenesa pisał: „Żyją na ziemi, ale są obywatelami niebios. Podporządkowują się ustanowionemu prawu, lecz przez swoje życie stoją ponad tym prawem. Kochają wszystkich, lecz wszyscy ich prześladują. Nikt ich nie zna, lecz wszyscy ich osądzają, zabijają ich, ale oni wciąż żyją; są biedni, ale wielu ubogacają. Nic nie mają, a wszystkiego mają w nadmiarze”.
My, chrześcijanie, możemy wykazać swoją gotowość do męczeństwa w różnych okolicznościach, w których już się znajdujemy, w tym również i odmawiając pracy w niedzielę z powodu miłości i wiary do Jezusa Chrystusa. .

Źródło: rusimperia.info

Za: wiadomosci.monasterujkowice.pl

Data publikacji: 19.11.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.