Strona główna > Polska > Lubański : 10 maja – głosowanie nad przyszłością Polski.

Lubański : 10 maja – głosowanie nad przyszłością Polski.

Będąc Polakiem, zamieszkałym przez drwiny losu i historii na Ukrainie – dawnych Kresach RP nie mogę obojętnie spoglądać na rządy mafii PO – dlatego oczekuję, iż moi Rodacy otrzeźwiają i powiedzą mafii polskojęzycznej – DOŚĆ!

a1

Przecież narodowi katolickiemu z wielką historią nie wolna żyć w upokorzeniu wobec bandziorów. Jak wczoraj słuchałem demoliberalnego radia RMF FM, które bogaci się, bo jest faktycznym głosem mafii polskiej, to wspieranie Komorowskiego i oczernianie pozostałych kandydatów wzbudziło we mnie niesmak. Polska teraz stoi przed wyborami 10 maja przed wyborem cywilizacyjnym, albo wypłynąć na głębię, albo płynąć razem z gównem politycznym PO ku swojemu upadkowi.

10 maja – to głosowanie na przyszłość Polski. Dlatego w tym dniu ludziom uczciwym i wierzącym w Chrystusa trzeba iść do urn wyborczych. Teraz trzeba ratować Polskę, która umiera na onkologię polityczną. Bo żyjemy teraz w czasach podobnych do potopu szwedzkiego, gdy Polska jest zdradzana na wielką skalę.

Bóg jedyny wie kogo Polacy jutro 10 maja wybiorą na prezydenta III RP. Czy znowu wybiorą mafioso z PO lub wybiorą normalność i władzę w miarę uczciwą. Bo wybierając herszta na prezydenta zniszczą ostatecznie swój kraj. Jako katolik wybrałbym kandydata Brauna, który występuje z pozycji katolickich.

Bo z tego bagna, do którego Polską doprowadziło PO wyciągnąć potrafi tylko Chrystus Król. Bo tzw. demokracja mafijna doprowadzi Polskę do ostatecznego upadku najpierw duchowego, a potem i materialnego. Życzę Polakom instynktu samozachowawczego podczas wyborów 10 maja. Zdrowy rozsądek ma nareszcie zwyciężyć w narodzie, mającym tak wielką historię. Polska zasługuje na dobrych przywódców.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2554:lubaski-10-maja-gosowanie-nad-przyszoci-polski

Data publikacji: 9.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *