Strona główna > Bez kategorii > Loża B’nai B’rith Polin, a prof. Hartman

Loża B’nai B’rith Polin, a prof. Hartman

Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=8458&Itemid=56

Data publikacji: 11.03.2013

10 mar 2013 o 20:54

har1W jednej z ostatnich audycji TVN24 Kropka nad i, prowadzonej przez „Stokrotkę” Monikę Olejnik , wystąpił profesor Jan Hartman oraz poseł PiS’u Zbigniew Girzynski

Poseł był wyraźnie onieśmielony, siedząc obok tak przytłaczającego profesorskiego „autorytetu.” A ten walił z grubej rury, oskarżając katolików o wymordowanie milionów ludzi. Poseł delikatnie zwrócił mu uwagę, że to właśnie lewicowcy jakimi byli narodowi socjaliści są odpowiedzialni za ludobójstwo. Nie odważył się jednak przypomnieć o masowych zbrodniach na ludności cywilnej w wykonaniu żydowskich komunistów. Łatwo to zrozumieć, jezeli przypomnimy kto to jest prof. Jan Hartman.

Według Wikipedii prof. Hartman, wykładowca metafilozofii i bioetyki na KUL, UJ,WSE w Tarnowie, Akademii Humanistycznej w Pułtusku, itd. jest praprawnukiem słynnego rabina Izaaka Kramsztyka, członkiem-założycielem B’nai B’rith Polska. Obecnie jest doradcą Palikota, członkiem rady polityczno-programowej SLD a poprzednio był wiceprezesem Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Akademickiego.

Dyskusja nawiązała do głośnej sprawy zabójstwa maleńkiej Madzi przez wyrodną matkę. Poseł PiS wspomniał, że zabójczyni mogła znaleźć motywację w liberalnej ideologii poprawności politycznej oraz feminizmu, który uznaje macierzyństwo za rodzaj niewolnictwa, ciężar, który dyskryminowane przez mężczyzn kobiety muszą znosić. Wspomniał rownież o atakach na podstawowe wartości chrześcijanskie jak rodzina, promowaniu malżeństw homoseksualnych, aborcji oraz o upowszechnianiu cywilizacji śmierci (eutanazja). Oczywiście prof. Hartman gorąco temu zaprzeczał, domagając się przy tym m.in. wyeliminiowania lekcji religii ze szkół oraz do zwiększenia ilości lekcji wychowania seksualnego, łatwej dostępności do środków antykoncepcyjnych dla młodzieży szkolnej. No i oczywiście pełnego prawa do aborcji, rozumianego jako „prawo kobiet do rozporządzania własnym ciałem.”

Na tym miejscu warto przypomnieć jaki jest stosunek Żydow do aborcji:

Jeżeli takie „autorytety” z dziedziny etyki wychowują katolicką mlodzież, w tym kleryków kościoła katolickiego, to trudno się dziwić, że mamy dzisiaj w Kościele sytuację, ktorą nastepująco scharakteryzował red. Stanisław Michałkiewicz:

„Abdykacja Benedykta XVI następuje w momencie apogeum ataku na Kościół katolicki ze strony jego dwóch odwiecznych wrogów, którzy w XX wieku zmienili taktykę walki ze znienawidzonym chrześcijaństwem. W odróżnieniu od poprzedniej, polegającej na totalnej, niszczącej konfrontacji, współczesna taktyka zmierza do doprowadzenia Kościoła do stanu bezbronności poprzez wciąganie go w fałszywe sojusze i tak zwany „dialog”. Nieprzyjaciele Kościoła, kierując się tak zwaną „mądrością etapu”, najpierw próbują się do niego łasić, rozbudzając w różnych ambitnych naiwniakach przeświadczenie o niebywałej sile perswazyjnej, co zachęca ich do angażowania się w „dialog”. Ale „dialog” ma swoją cenę – bo warunkiem sine qua non jego podjęcia jest uznanie punktu widzenia przeciwnika za równoprawny. Jest to zatem inna, elegancka nazwa kapitulacji.”

Na tym miejscu należy przypomnieć czym jest wspomniana żydowska, masońska organizacjaB’nai B’rith, której oddział zakładał w Polsce prof. Hartman:

bna1

„Organizacja B’nai B’rith jest żydowską, nacjonalistyczną, syjonistyczną i masońską, a ze swej natury i celów całkowicie antychrześcijańską organizacją, której źródło stanowi mieszanina masońskiego rytu York i Odd Fellows. Założona została w 1848 roku w Nowym Jorku i przyjęła wzór wolnomularski, symbole masońskie, rytuały, stopnie oraz sposób prowadzenia działalności. Jak wskazuje na to wielu autorów, w tym ks. prof. Michał Poradowski, celem organizacji jest jednoczenie środowiska żydowskiego i tworzenie warunków do politycznej, gospodarczej i religijnej dominacji nad światem w ramach budowania tzw. Nowego Światowego Porządku. Tak jak wiele oficjalnie działających organizacji masońskich, tak i B’nai B’rith uczestniczy w spektakularnych akcjach charytatywnych mających stanowić rodzaj medialnej zasłony dymnej.”

Więcej artykułów na temat masonerii można znaleźć na stronach internetowych:

List Ś.P.Lecha Kaczyńskiego do Loży Polin B’nai B’rith:

Oczywiście, B’nai B’rith jako tajna żydowska organizacja nie afiszuje się z rzeczywistymi celami, jakie sobie stawia, ale o paru z nich, istotnych z polskiego punktu widzenia, już wiadomo:

„Istniejąca obecnie B’nai B’rith Polin powstała we wrześniu 2007 r. Nie pisały o tym gazety, nie informowała telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce. Warto zacytować ją w całości, bo jest bardzo wymowna: „9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówiono m.in. sprawę ustawodawstwa dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam.”

Czy w takiej sytuacji można się dziwić narastaniu bezpardonowej, agresywnej propagandzie antykatolickiej w Polsce lub stawianiu żądania wypłacenia olbrzymich odszkodowań za żydowskie mienie, utarcone w wyniku II wojny światowej? Dopiero teraz można zrozumieć bezczelność (hutzpa) panstwowych urzędników KRRiT, odmawiających TV Trwam przyznania mniejsca na platformie cyfrowej, ignorujących opinie polskiego, w większości ciągle jeszcze katolickiego, społeczenńtwa. Skoro mają za plecami taką międzynarodwą potęgę, mogą nam Polakom bezkarnie pluć w twarz.I nic tutaj nie pomoże łaszenie się i ukłony ojca Rydzyka w stronę tego antykatolickiego i antypolskiego lobby.

Oni z żelazną konsekwencją realizują, krok po kroku, wyznaczone sobie zadania. Możemy się tylko pocieszać, że Polska nie jest ich jedynym celem. Loża B’nai B’rith ma wprawdzie swoją gówną bazę w „jedynym superdemokratycznym supermocarstwie,” które go bezwarunkowo wspiera, ale jej oddziały są rozsiane po całym świecie i realizują politykę globalną.

Nadesłane e-mailem – Patriotyczny Ruch Polski, Redakcja

Za: http://www.monitor-polski.pl/loza-bnai-brith-polin-a-prof-hartman/#more-5965 , 8 marca 2013

Na zdj. Ewa Junczyk-Ziomecka, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta, występująca w imieniu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na inauguracji loży BB w Warszawie. Fot. zahttp://blogmedia24.pl/node/13113 / wybor zdjecia wg.PCO

Za: http://www.polishclub.org/2013/03/10/loza-bnai-brith-polin-a-prof-hartman/

———————————

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.