Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Lotnisko Denver – zapis ludobójstwa

Lotnisko Denver – zapis ludobójstwa

Komentarz: Masońskiej symbolice lotniska Denver został m.in. poświęcony rozdział w książce Henryka Pająka pt: Ostoje i plagi masonerii. Redakcja.

Tajemnice lotniska Denver

„Każdy podróżnik na lotnisku Denver w Kolorado przejdzie straszne doświadczenie. To lotnisko jest przedmiotem wielu pytań z powodu niewyjaśnionych symboli, obrazów i wypływających na jego temat opowieści.

Denver Airport zostało wybudowane w roku 1995 na powierzchni 53 mil kwadratowych. Chociaż Denver miało już działające lotnisko, wybudowano nowe w sposób zdecydowany. To nowe lotnisko ma mniej pasów startowych i nie ma absolutnie żadnych nowinek technologicznych. Jedyne, co ma nowe lotnisko i czego nie miało stare, to dziwnie duża ilość przestrzeni. Wielu zszokował układ lotniska, oglądany na zdjęciu lotniczym. Pasy startowe lotniska Denver rozmieszczono w taki sposób, że przypominają swastykę. Zagadkowy jest nie tylko kształt lotniska, ale również to, co znajduje się wewnątrz.

Kto odpowiada za wszystkie niuanse tego lotniska?

Ogólna opinia jest taka, że to Nowy Porządek Świata. A kto stoi za Nowym Porządkiem Świata? Cóż, to elitarna grupa jednostek, w skład której wchodzi wielu najbogatszych ludzi, jak przywódcy polityczni i ludzie spokrewnieni z koroną brytyjską. Ich głównym celem jest stworzenie jednego – nie mającego żadnych granic regionalnych – zjednoczonego światowego rządu. Jednak realizację tego można by przeprowadzić tylko w jeden sposób – popełniając masowe ludobójstwo i zawężając populację świata do 2 miliardów ludzi. Bowiem wówczas reszta byłaby łatwiejsza do kontroli.

Lotnisko Denver ma niezliczoną ilość symboli, nawiązujących do Nowego Porządku Świata. Na lotnisku znajduje się tablica z inskrypcją wspominającą o Komisji „New World Airport”. Jednakże nie istnieje nic takiego. Komisja „New World Airport” jest wymyślona, nigdy jej nie utworzono. Ktoś mógłby przypuszczać, iż jest to aluzja do Nowego Porządku Świata. Jest tam też płytka na podłodze przedstawiająca symbole: „AuAg”. Ktoś mógłby powiedzieć, iż odnosi się to do złota i srebra. Jednakże jeden z patronów lotniska odkrył nowy zabójczy szczep wirusa zapalenia wątroby, znany jako Australia Antigen, symbolizowany też przez „AuAg”. Przerażające jest to, że symbol ten znajduje się naprzeciw malowidła, mówiącego o ludobójstwie.

Pomówmy więcej o malowidłach lotniska Denver.

Malowidła zlokalizowane na tym lotnisku są jego najwyraźniejszą cechą. Główne malowidło rozciąga się na 4 ściany i namalował je Leo Tanguma – artysta z plemienia Majów. Pierwsze malowidło ukazuje 3 martwe kobiety: Afrykankę, rdzenną Amerykankę i młodą żydowską dziewczynkę. W tle możemy zobaczyć zniszczenie miasta i lasu. Obraz ten stara się przedstawić zniszczenie świata. Kolejna rzucająca się w oczy część tego obrazu, to mała dziewczynka niosąca tabliczkę Majów. Jest to aluzja do daty Majów – 21 grudnia roku 2012. Na ten dzień Majowie przewidzieli, iż świat ulegnie „odrodzeniu”. Po raz kolejny głównym akcentem tego malowidła jest zniszczenie świata, z zachowaniem pewnej ilości życia.

Drugie malowidło ukazuje ogromnego żołnierza w masce gazowej, trzymającego karabin maszynowy i miecz. Jego miecz wbija się w gołębia (który jest symbolem pokoju) i sugeruje, iż pokój będzie zniszczony. Od postaci rozchodzą się szarawe fale reprezentujące śmierć – lub w tym przypadku – trujący gaz, który zabił wszystkich na swej ścieżce. Właśnie to malowidło ma symbol „AuAg”, związany ze śmiercionośnym szczepem wirusa. Można tu również dostrzec sznur płaczących kobiet, trzymających swe martwe niemowlęta oraz grupę martwych dzieci na kupce cegieł. To malowidło akcentuje akt oczyszczenia, wskutek którego zginie masa ludzi, stojących na jego drodze. Interesujące jest to, że malowidło to zostało w ostatnich latach przemalowane.

Trzecie malowidło pokazuje wszystkie dzieci świata, zabierające broń każdemu krajowi i oddające je niemieckiemu chłopcu, który przekuwa je w coś innego. Dzieci z tej sceny są różnej tożsamości etnicznej i wszystkie wyglądają na odprężone i zadowolone. Człowiek w masce gazowej (z poprzedniego malowidła) wydaje się martwy i na jego ciele siedzą na nim 2 gołębie. Malowidło to skupia się na ukazaniu powrotu pokoju, po tym, jak skończyło się zabijanie i że nie będzie potrzeby istnienia broni w tym doskonałym świecie.

Na ostatnim malowidle, na środku obrazu, znajduje się figura podobna do Jezusa, trzymająca roślinę, symbolizującą odrodzenie. Wszyscy ludzie biegną w kierunku tej postaci, wyrażając szczęście. Zwierzęta wałęsają się swobodnie i wszystko wydaje się być w perfekcyjnej harmonii. To ostatnie malowidło jest aluzją do nowego Edenu, gdzie świat ma doskonałe rozmiary i po zaistniałym ludobójstwie, wszystko współpracuje ze sobą w pokoju.

Ogólnie rzecz biorąc, malowidła te, gdy zestawione razem, reprezentują tworzenie nowego świata z mniejszą ilością ludzi. I jest to też celem Nowego Porządku Świata, którego reprezentacje dostrzec można w różnych częściach lotniska.

Symbolizm lotniska może podlegać dyskusji. Nie podlega jednak dyskusji, iż pod lotniskiem Denver miało miejsce wiele tajemniczych prac budowlanych. Pierwotnie podczas budowy wzniesiono 5 budynków, ale ni z tego, ni z owego, rozkazano budowniczym zagrzebać budynki, bo zostały rzekomo źle zbudowane. W typowych okolicznościach – gdy budynek zostanie zbudowany źle – zostaje wyburzony, ale w tym wypadku tak się nie stało. Umożliwiło to stworzenie podziemnej bazy 13431. Wciąż istnieją robotnicy, którzy okresowo są wysyłani do tych podziemi, by tam pracować. Kiedy pyta się ich o charakter pracy, wszyscy odmawiają odpowiedzi. Te podziemne bazy podlegały dodatkowym pracom budowlanym i teraz mają one podziemne tunele, które łączą wszystkie budynki. Zgodnie z tym, co mówi firma wykonawcza, tunele te mają dziwną instalację tryskaczową, którą zamontowano w sklepieniu tunelów. Istnienie instalacji tryskaczowej nie ma tu uzasadnienia, jako że tunele te są betonowe i znajdują się pod ziemią. Jeśli odnieść tę instalację do znaku „AuAg”, który znajduje się na środku malowidła, dotyczącego ludobójstwa, nasuwa się wówczas pytanie: „Jakie zastosowanie ma mieć ta instalacja w betonowym tunelu, 150 stóp pod powierzchnią gruntu?”.

Te podziemne bazy sprawiają wrażenie pomieszczeń do przetrzymywania ludzi, na co wskazuje ich rozmiar. Mówi się, iż nawiązują one do obozów koncentracyjnych, dlatego że: po pierwsze: ich istnienie jest bezcelowe. I kiedy zapytano o nie władze lotniska, powiedzieli oni, iż używa się ich jako magazynów. Po drugie: drut kolczasty z ogrodzenia lotniska, nachylony jest w stronę obiektu, zamiast – jak to zwykle bywa – na zewnątrz. Sugeruje to, iż starają się oni utrzymać coś w środku, zamiast utrzymać to na zewnątrz obiektu. Po trzecie: instalacja tryskaczowa jest tu bezużyteczna, ale może ona mieć związek ze śmiercionośnym wirusem Australia Antigen i zapędami Nowego Porządku Świata. Ludzie próbują polemizować, iż podziemne bazy używane są jako magazyny, jednakże należy wziąć pod rozwagę jeden fakt: dlaczego ta podziemna baza ma 88,5 mil kwadratowych? I dlaczego w tajemniczy sposób zakopano 5 budynków? Żadne lotnisko nie ma i żadne nie potrzebuje takiej przestrzeni magazynowej, więc do czego tak naprawdę używa się tej przestrzeni? Kiedykolwiek pyta się o to władze, nie wolno im odpowiadać.

Nie jesteśmy jedynymi, zafascynowanymi tym lotniskiem…

Królowa Anglii oraz wielu innych członków rodzin królewskich i polityków – w pośpiechu i pod pseudonimem – kupuje nieruchomości w pobliżu lotniska. Skoro to robią, można przypuszczać, iż jest w tym lotnisku coś istotnego. Bardzo łatwo odrzucić teorię spiskową i nie jest też trudno odrzucić zimne, ciężkie fakty, którymi jest otoczona. Zadano pytania dotyczące dziwacznych aspektów tego lotniska, ale wszystkie pytania zostały odrzucone i nie udzielono na nie odpowiedzi. Czy Nowy Porządek Świata naprawdę będzie próbował przejąć władzę? I jeśli tak, czy to oznacza, że wmieszany jest w to nasz własny rząd? Tylko tyle mogą nam dziś powiedzieć badania. Teraz, już tylko czas pokaże…

Przepisanie treści z filmu: B.K. 17.07.2015.

a

2 thoughts on “Lotnisko Denver – zapis ludobójstwa

  1. Nie żydowską dziewczynkę tylko białą blondynkę chrześcijankę trzmającą Biblię (stąd ta gwiazda Dawida).
    Zlikwidują chrześcijan.

    Na tym lotnisku jest też malowidło przedstawiające ludzi w maseczkach.
    Napiszcie o tym coś.

  2. Waldku, który być może jesteś moim szwagrem, na tym lotnisku nie ma obrazu przedstawiającego dzieci w maskach. Plotka i tym była fałszywa, a obraz z dziećmi w maskach stworzył w tym roku malarz, którzy się do tego przyznał – na konkurs i na płótnie. Biała blondynka nie jest chrześcijanką tylko żydówką. Symbolem ukazującym chrześcijan byłaby księga z krzyżem, czyli nowy testament. Gwiazda Dawida wskazuje na stary testament, a jako że nowego tam brak, dziewczynka jest żydówką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.