Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > To międzynarodowe żydostwo chce wojny

To międzynarodowe żydostwo chce wojny

usrael

USRAEL_AIPACMiędzynarodowe żydostwo „za wszelką cenę(to cytat – przypis) chce wywołać wojnę w Syrii. Dziś ten fakt nie jest już żadną „teorią spiskową”, ponieważ jest faktem potwierdzonym publicznie przez różne żydowskie organizacje. Na Kongres USA ma zostać od dzisiaj rana wykonany szturm tzw. działaczy z kryminalnych organizacji żydowskich podżegaczy wojennych, m.in. AIPAC i innych pomniejszych; presji na wywołanie wojny mają dokonać lobbyści przemysłu obronnego. Aj-waje z Tel Aviv donośnym rykiem mają być słyszane aż na Kapitolu.

Przeciwko tej wojnie „za wszelką cenę” jest przytłaczająca większość obywateli USA, również dowództwo armii USA publicznie dało wyraz temu, że jest przeciwne konfliktowi.

Głos Izby Reprezentantów jest wyraźny: prezydent Obama nie dostanie głosów, jakie przeforsują uchwałę zatwierdzającą planowany przez niego atak na Syrię, a zamiast tego może on faktycznie wiele stracić.

Międzynarodowe żydostwo zakłada, że nastąpi ubicie wielu pozakulisowych interesów oraz zaangażowanie całej masy działań lobbingowych, aby przekonać przedstawicieli Izby do pójścia ścieżką wbrew woli amerykańskiego społeczeństwa, jakie zdecydowanie sprzeciwia się wojnie, a wszystko to na rok przed wyborami.

AIPAC i jego zawsze gotowe „środki pomocnicze” w lobby izrahellskim starają się odwrócić bieg wydarzeń i skierować je w kierunku wojny, obiecując „pójść na całość” w przyszłym tygodniu w dziedzinie lobbingu, aby Kongres poparł wojnę, przy czym ma do tego dojść wraz z „mobilizacją głównych” amerykańskich przywódców żydowskich.

Izrahellskie lobby ma niesamowity talent do zdobywania „tajnych szlaków” w Kongresie USA, i jeśli jest choć jedna grupa, która może z nim biddyrywalizować, to jest to lobby PAC, lobby przemysłu obronnego. Nie jest ono publicznie pro-wojenne, ale takimi są jego sponsorzy, beneficjenci oraz zleceniobiorcy usług wojskowych, którzy widzą wzrost cen ich akcji, gdy zaczynają się rozmowy o wojnie, i nie trudno przecież sobie wyobrazić, dlaczego.

Rzuca się w oczy fakt, że jednak amerykańskie społeczeństwo wyraźnie głosuje przeciwko wojnie, a jego opinia będzie znacząca podczas zbliżających się wyborów w przyszłym roku, a także opinia kierownictwa armii USA, które wyraziło swoje niezadowolenie publicznie podczas wojennej nagonki w mediach.

Izrahellscy analitycy już wyrażają obawy, że niezdolność do sprzedaży tej wojny opinii publicznej może znacznie osłabić wpływy i reputację AIPAC, ale amerykański wyborca i Pentagon to nie są malutcy przeciwnicy w tej sprawie, a to może sprawić, że lobby żydowskie bierze się za zbyt duży kawałek tortu, aby mogło go przełknąć.

Inne doniesienie o nawoływaniu żydów do wojny:

AIPAC ogromne zagrożenie pokoju na świecie

źródło: http://news.antiwar.com/2013/09/06/aipac-defense-contractors-promise-to-go-all-out-pushing-syria-war/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.