Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Lista współpracowników Sorosa w europejskim parlamencie i innych instytucjach unijnych

Lista współpracowników Sorosa w europejskim parlamencie i innych instytucjach unijnych

Są na niej nazwiska 226 członków parlamentu UE, między innymi: Martina Schulza, Guya Verhofstadta,  Jean-Claude Junckera itd.

a

Ci ludzie promują pomysły Sorosa np. więcej imigrantów, małżeństwa tej samej płci, inte-gracja Ukrainy z UE, i sprzeciw wobec Rosji. Jest 751 członków tego parlamentu, czyli przyjaciele Sorosa stanowią 1 / 3.

Propozycje UE w kwestii imigrantów są zgodne z opublikowanym przez Sorosa planem rozwiązania sprawy imigrantów:

https://www.marketwatch.com/story/george-soros-heres-my-plan-to-solve-the-asylum-chaos-2015-09-29

Plan Sorosa:

1.UE musi przyjmować co najmniej milion szukających azylu rocznie.

2.UE musi kierować globalnym wysiłkiem zapewnienia odpowiedniego finansowania Libanu, Jordanu i Turcji dla wsparcia 4 mln uchodźców żyjących teraz w tych krajach.

3.UE musi natychmiast rozpocząć budowę jednej agencji ds. azylu i migracji, później jednej straży granicznej.

4.UE musi zapewnić bezpieczne kanały dla tych ludzi, rozpoczynając od wydostania ich z Grecji i Włoch do krajów przeznaczenia.

5. UE musi przyjmować i integrować ponad milion imigrantów rocznie, i w tym celu mobilizować sektor prywatny: NGO, grupy kościelne i biznesy, by działały jako sponsorzy.

Soros uważa, że UE powinna przyjmować miliony imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, zapewnić każdemu roczną pomoc w wysokości 15.000 EUR, i lokować ich w krajach członkowskich, niezależnie od tego czy one życzą sobie tego czy nie.

Premier Węgier Viktor Orbán oskarżył UE o „jedzenie z ręki” Sorosa. „Cała UE jest w kłopocie bo jej liderzy i biurokraci przyjmują takie decyzje. „Ludzie popierają pomysł UE, a jednocześnie nie mogą znieść przywództwa UE, bo ono obraża kraje-członków i nadużywa swojej władzy. Każdy w Europie to widzi. Dlatego nie szanuje się europejskiego przywództwa”.

Grupa Wyszehradzka próbuje przeciwstawić się presjom UE o polityce imigracyjnej. Europejska Komisja ds. Migracji i Spraw Wewnętrznych przepycha nową uchwałę o obowiązku przyjmowania imigrantów. W tej komisji działa co najmniej 30 zwolenników Sorosa.

Wiele osób wymienionych na Liście Sorosa znanych jest z ataków na Rosję. Na przykład Rebecca Harms z niemieckiej Partii Zielonych regularnie wzywa Parlament Europejski do zaostrzenia sankcji przeciwko Moskwie. Guy Verhofstadt obwinia Rosję za niemal wszystko co złe w Europie.

Lista Sorosa pokazuje co zmusza przywództwo UE do wprowadzania polityki sprzecznej z interesami Europejczyków. Odpowiedź jest – korupcja. Przekupieni przez Sorosa politycy tańczą jak im zagra. Walczą z wysiłkami krajowych liderów żeby chronić interesów własnych narodów. Dość często ci którzy sprzeciwiają się takiej polityce muszą stawiać czoła elitom politycznym własnych krajów. Dobrym tego przykładem są relacje między Orbanem i siecią Sorosa.

Europejski Parlament pod wpływem przyjaciół Sorosa popycha Europę do samobójstwa poprzez wpuszczanie milionów imigrantów.

To pokazuje, że bardzo dumna europejska demokracja jest fasadą dla ukrywania działań struktury władzy bliskiej systemowi feudalnemu, którego lejce trzyma lokalny władca. Tego nie da się nazwać władzą ludzi. Publikacja Listy Sorosa daje podpowiedź do zrozumienia kto rządzi UE i kto wszczyna antyrosyjskie uczucia w Europie. Faktycznie jest to przypadek kiedy kraje członkowskie UE jak Węgry znajdują się na tej samej łodzi z Rosją sprzeciwiając się tym samym siłom amerykańskim, jednocześnie chroniąc swoją suwerenność i niepodległość. Jest to czas żeby Europejczycy pomyśleli o przekształceniu systemu w celu pozbycia się zewnętrznych nacisków.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://tradcatknight.blogspot.com/2017/11/evil-soros-plans-flooding-europe-and.html#more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *