Strona główna > Rosja > Już wkrótce. List Wani Żukowa do Antychrysta

Już wkrótce. List Wani Żukowa do Antychrysta

Szanowny Panie Antychryście!

Pisze do Pana Wanieczka Żukow, prawosławny chrześcijanin, w nieokreślonym wieku bo liczę bardzo słabo. Ja już do szkoły, oczywiście, chodzę ale tam niestety tak już słabo uczą.

aaa

Nauczyciele wyjaśniają nam, że wypełniają pańskie polecenie ażeby dzieci nie edukować ale socjalizować (przekształcać we własność całego społeczeństwa – tłum.). Ale ja piszę do Pana nie w sprawie szkoły i nawet nie w sprawie strasznego prawa dla nieletnich. Co to jest takiego to ja nie wiem ale boją się go okropnie moja mama i mój tata. Chociaż nauczyciele w szkole, i nawet nasz prawosławny kapłan, opowiadali nam, że to nie straszne ale że jest to Pana troska o rosyjskie dzieci.

Ja piszę do Pana w sprawie numeru i karty, które Pan wprowadza w całym kraju dla naszej wygody. W naszych Świętych Księgach, których, to prawda, prawosławni kapłani nie zalecają nam czytać ponieważ boją się, że my wszystko niewłaściwie zrozumiemy i pogubimy się, jest napisane, że ci, którzy pańskie numery przyjmą zamiast imienia, zginą. I to, z całą pewnością, jest prawda, dlatego, że bez kart i numerów nie wolno będzie ani sprzedawać ani kupować, pozostanie więc tylko umrzeć z głodu i zimna.

Ale w Świętych Księgach jest także napisane, że ci, którzy przyjmą pańskie numery i karty, nie zostaną zbawieni. Co robić? Moi rodzice za żadne skarby nie chcą brać tych kart. I wtedy ja zostanę sierotą i pańscy pomocnicy, w trosce o moją przyszłość, sprzedadzą mnie gdzieś daleko na organy. (Co to znaczy to nie rozumiem. Pewni moi znajomi mówią, że to bardzo szczęśliwe życie, a inni, że to jest bardzo straszne i bolesne.).

Pisałem już do naszych najważniejszych kapłanów prawosławnych ale oni odpowiedzieli mi, że są tego świadomi, że sytuację mają pod kontrolą i, że oni z Panem, w pełni, wszystko uzgodnili. Ja całkowicie tego nie rozumiem czy w takim razie trzeba będzie brać karty z numerem czy nie? Według nich wychodzi, że trzeba dlatego, że historyczny postęp, wymagania współczesnych czasów i wygoda życia absolutnie nie pozwalają na rezygnację z tego, ale dawać nam je będą dobrotliwie, uprzejmie i z całym szacunkiem i poważaniem.

Szanowny Panie Antychryście!

Ja wiem, ja wierzę, że tylko dzięki pańskim bacznym wysiłkom Rosja zostanie uratowana, tak jak i cały świat. Ja tak bardzo nie chcę zostać sierotą! Czy nie można by coś zrobić żeby nam, prawosławnym chrześcijanom, za nasze oddanie Panu, zrobiono coś żeby ci, którzy nie chcą przyjąć numerów i kart, mogli bez nich jakoś żyć. Może by zrobiono jakiś specjalny rozdzielnik według którego my, dzięki utworzonym przez Pana listom, otrzymywalibyśmy wszystko to co inni wszędzie dostają na podstawie numerów i kart. Bardzo Pana o to proszę.

Przyszły sierota, Wania Żukow (data i podpis nieczytelne).

aa

Źródło: www.kongord.ru/Index/Articles/Lett2Antichrst.html

Za: http://dsnmp.ru/v-skorom-vremeni-pismo-vanechki-zhukova-antihristu/

Publikacja: 18.08.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *