Strona główna > Rosja > List otwarty Rosjanina do polskich patriotów-obrońców putinizmu

List otwarty Rosjanina do polskich patriotów-obrońców putinizmu

Ze względu na przekaz dla błądzących w temacie rodaków, list jest tymczasowo podwieszony. Admin

https://redakcjapartyzant.wordpress.com/

Prawosławny Partyzant

"Shalom Wołodzia! Ty znów prezydentem tej Raszki?,- zapytał Berl Lazar, - tak więc wszystko idzie zgodnie z planem. Gratuluję!"
„Shalom Wołodzia! Ty znów prezydentem tej Raszki?,- zapytał Berl Lazar, – tak więc wszystko idzie zgodnie z planem. Gratuluję!”

Ostatnimi czasy chyba każdy z nas poprzez massmedia i jeszcze jako tako wolny Internet śledził nowości z putinowskiego cyrku zwanego „wyborami”. Rezultat tych „wyborów” był do przewidzenia. Chciałbym zwrócić uwagę nie na fakt kolejnych sfałszowanych wyborów, lecz na przebudzenie się świadomości narodu rosyjskiego, choć nie jest jeszcze ono znacząco decydujące, to z całą pewnością zniewolony naród poszedł o krok do przodu.

Na początku czasów postkomunistycznych (tzw. pierekrojki) komunistom udało się oszukać naród, obiecując im demokratyzację – „zmianę” ustroju na model zachodni. Zmieniono kolorystykę flagi, nazwę państwa, z komunistycznej partii wydzieliły się „nowe”, „lepsze” i „inne” różnoszyldowe partie. Przypomnijmy sobie jak 20 lat temu (całkiem nie dawno) Jelcyn „walczył” z komunistami o „demokratyczną Rosję”, wtedy też straszono naród wojną domową, rozpadem kraju itd. Wielu Rosjan w tamtym czasie w to uwierzyło i poparło Jelcyna. Stara KGBowsko-komunistyczna propaganda wtedy zdała egzamin na medal. Mija kilka lat i okazuje się, że wspaniały Jelcyn, wcale nie jest taki wspaniały. Pijak, leczący się wyciągiem z nienarodzonych dzieci (z aborcji) sprzedający wszystko co popadło (w szczególności dobra narodowe) za bezcen, został szybko zastąpiony przez młodego i energicznego Władimira Putina (żyda z pochodzenia).

Ten młody, ale jakże uzdolniony i świetnie wyszkolony w strukturach KGB i GRU agent, których na owe czasy był głównym szefem KGB, zdołał wmówić Rosjanom, że potrzebny jest im taki człowiek jak on, – prezydent silnej woli, twardy i nieugięty przed obiektywem kamer. Dobry aktor Władimir Putin wie jak zachować się w cerkwi, pamięta w którą stronę pomachać ręką, aby ludzie pomyśleli, że jest „prawosławnym”, choć sam za takiego się nie uważa. Czasami przed kamerami pokrzyczy na USA i UE, swych podwładnych, co wszystko nadaje mu wspaniały image.

Podczas obecnych wyborów, mogliśmy zobaczyć, że naród rosyjski nie jest w stanie już dłużej wytrzymać takiej sytuacji jaką zgotował im Putin w Federacji Rosyjskiej. Pięćset tysięcy ludzi wyszło na ulicę, powtórzę 500 000 tysięcy (pół miliona) w samej tylko Moskwie! Tylko osoby bezrozumne mogą twierdzić, że ci ludzie w tak dużej liczbie wyszli na ulice „bo ich opłaciło CIA”. Sam mam wielu przyjaciół i znajomych, którzy urodzili się, wychowali i żyją w eFeRji. Niedawno przyjeżdżali do mnie wraz ze swoimi dziećmi moi starzy znajomi z Moskwy, (rodowici  rosyjscy i wykształceni patrioci), którzy wracając do eReFji powiedzieli mi, ze zazdroszczą mi życia w Polsce. Zdziwiony zapytałem: dlaczego? Przecież to ja powinienem im zazdrościć, gdyż mieszkam w obcojęzycznym i obco kulturowym kraju. Na co mi odpowiedzieli, że przez świadomą i umyślną politykę Putina oni boją się w nocy wyjść na ulice Moskwy, bojąc się grasujących band bezrobotnych kaukasców, którzy publicznie grożą „zarżnięciem ruskich”. Co jakiś czas słyszy się o ich kolejnych śmiertelnych ofiarach, o kolejnej zgwałconej dziewczynie, której nagie ciało znaleziono bez głowy. Tylko ten uwierzy w to, co piszę, kto osobiście spotkał się z mentalnością i bezpardonowością tychże ludów. A co robi władza? Władza (poprzez sądy) wypuszcza na… wolność tych zwyrodnialców, bezkarni czują się pewnie w putinowskiej Federacji Rosyjskiej.

Niedawno polscy czytelnicy zachwycili się zapowiedziami wprowadzenia zakazu propagowania homoseksualizmu w eFeRji.  A dzięki spektaklowi putinowskiego przeciwstawienia się interwencji USA i Izraela w sprawy Syrii, są oni niemal gotowi uznać Putina za „męża stanu” walczącego z Nowym Światowym Porządkiem. Drodzy Polacy,… nie dajcie się ogłupić! Putin, Obama wraz z całą resztą światowej „elity” jest jedną i tą samą fałszywą monetą. Jeszcze nie raz ujrzymy bijące się ze sobą masońskie marionetki. Przypomnijcie sobie jak w żydobolszewia w latach  60-tych w PRL i ZSRR organizowała antysyjonistyczne kampanie. Sami przeciwko sobie? A jednak.

Tak więc, niech was nie zwiedzie kolejna żydowska propaganda Putina – spadkobiercy żydobolszewii.

Przyjdzie czas i na Putina, i jego również szybko podmienią kolejną wspaniałą marionetką. Dlatego problemem nie jest zły prezydent Federacji Rosyjskiej, problemem jest żydobolszewicka okupacyjna władza, która niezmiennie od 1917 roku niszczy Rosję i Rosjan.

Czytając następujące artykuły, [_1_]  [_2_]  [_3_] zachodzę w głowę, sam siebie pytając: co motywuje ich autorów, do pisania takich bzdur ?! Może świadomość, że Polska na arenie międzynarodowej sama jest zbyt małym państewkiem, aby samej móc przeciwstawić się Zachodowi. Dlatego więc, są oni gotowi uwierzyć w dobrego Putina, pod którego dobrymi i mocnymi skrzydłami, chcą się znaleźć. Drodzy, pojedźcie do eReFji przynajmniej na miesiąc, pożyjcie tam z prostym ludem z dala od rządowych parad i TV, i dopiero wtedy kreujcie swój światopogląd. Lub przynajmniej nawiążcie kontakty z prawdziwymi Rosjanami i na podstawie ich relacji i ich doświadczeń oceniajcie Putina. Telewizja wam prawdy nie powie. Nie zawsze domniemany wróg mego wroga jest moim przyjacielem.

P.S.

Mam nadzieję, że piszę ten list do choć naiwnych, to mimo wszystko polskich patriotów, a nie do opłaconych przez warszawską ambasadę eFeRji propagatorów putinizmu.

Z Bogiem !

– Prawosławny Partyzant

Jak Putin rozprawiał się z ruskimi patriotami:

.
Filmik o tym jak czekista Putin odnosi się względem świętego cara Nikołaja II, który w rytualny sposób został zamordowany przez żydów. Putin znajdując się w domu, gdzie dawniej przebywał car Nikołaj II wraz z rodziną, dość dosadnie i w typowy dla żdyobolszewii sposób wyraził się o świętym Cerkwi prawosławnej. Zachowało się zdjęcie, gdzie car wraz z carycą i dziećmi siedząc na dachu tego domu oglądają  okolicę. W filmie towarzyszący Putinowi przewodnik opowiada historię tego domu: Oprowadzający:  Niedawno na jednej z wystaw widziałem fotografię, gdzie car Nikołaj II siedzi wraz z żoną na dachu tego domu.
Putin:  I co on tam robił ? E?
Oprowadzający: On..
Putin:  Nie miała co robić ?, że po dachach łaził. (z ironią) 
Putin: Nikołaj II mówisz? tak więc widzicie dołaził się (ze śmiechem)

To zdjęcie nazwano: „4 marca 2012 r. Wojna Ojczyźniana. Parada zwycięzców”

Podczas wczorajszego mitingu Putin przed kamerami zapłakał.

Przypatrzmy się bliżej jego łezce:

Ze szkoły Czekista: wąchamy i płaczemy
Ze szkoły Czekista: wąchamy i płaczemy

Znającym język rosyjski polecam tekst pt.: Сергей Лунинъ. Я голосую за Путина!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.