Strona główna > Świat > List otwarty niemieckiej aktorki do Angeli Merkel

List otwarty niemieckiej aktorki do Angeli Merkel

Pani Merkel,

Jest Pani najbardziej nikczemnym i zbrodniczym kanclerzem  jaki naród niemiecki musi znosić. Przyniosła Pani Niemcom terror, wojnę, biedę i śmierć, celowo i nielegalnie importując do kraju nielegalnych migrantów, setki tysięcy najemników, terrorystów i innych zagorzałych przestępców.

Zgodnie z Art. 16 Konstytucji, żaden z osób przybywających przez bezpieczne kraje nie ma prawa do azylu w Niemczech. Dlatego wszyscy Twoi goście są nielegalnymi przestępcami w Niemczech. Układy z Schengen i Dublina były również celowo nielegalne. We ślubowaniu przysięgałaś, między innymi, trzymać z dala od narodu niemieckiego szkodliwe rzeczy, a każdego dnia robisz dokładnie odwrotnie.

Nie masz żadnego mandatu do zaspokajania potrzeb wszystkich obywateli, a tylko dla dobra narodu niemieckiego, tylko taki był Twój mandat. Jesteś tylko pracownikiem narodu niemieckiego, bo władza należy do narodu, a nie do Ciebie.

Świadomie podżegałaś do siebie cały naród, podzieliłaś go i zniszczyłaś całe rodziny. Ty to wszystko ograniczasz, bezczelnie powtarzając kłamstwo, że nam, Niemcom, jest lepiej niż kiedykolwiek?

Z powodu Twoich nielegalnych gości wszystkie wydarzenia publiczne muszą być teraz masowo zabezpieczane, otoczone płotami i strażnikami uzbrojonymi w broń automatyczną. Istnieją teraz obszary ochrony dla kobiet, które szukają ochrony, aby, miejmy nadzieję, nie padły ofiarą wykorzystywania seksualnego popełnianego przez Twoich gości. Każdego dnia Twoi goście popełniają przestępstwa z szokującą przemocą.

Ubóstwo naszych starszych i dzieci jest większe niż kiedykolwiek. Na ulicach mieszka prawie milion Niemców. Pomaganie tym ludziom, to był Twój mandat, a nie zalewanie całej Europy najeźdźcami z innych kultur i karmienie ich miliardami z dużych podatków. Czy prosisz o szacunek?

Twoi najeźdźcy, głównie przestępcy, którzy gwałcą i zabijają w Niemczech, są zabierani pod Twoją obronę (i media głównego nurtu / policję) i przedstawiani jako ofiary „prawicowców”. Gdybyś  naprawdę chciała szacunku i miała sumienie, odpowiedziałabyś za swoje zbrodnie przed sądem.

Jeśli nie spotka Cię sprawiedliwość, naród to zrobi, bo władza należy wyłącznie do narodu, a naród niemiecki jest Twoim pracodawcą. Jesteś nikim. Żaden kanclerz nigdy celowo nie spowodował tak wiele krzywd i cierpień dla narodu niemieckiego.

W przyszłości chcę tylko jednej rzeczy: abyś Ty i cała Twoja świta zostali postawieni przed sądem za wszystkie naruszenia prawa, i Ty i Twoje kohorty trafili do więzienia przynajmniej na całe życie. Takiej zdrady suwerennego narodu nigdy nie było w historii Niemiec.

Opłacani komentatorzy i obłudnicy, którzy jeszcze liżą Ci tyłek, niezdolni do jasnego myślenia własnym mózgiem, mogą powstrzymać się od jakiegokolwiek innego schlebiania Ci, bo żaden rozsądny człowiek nie bierze takich ludzi na poważnie. Bardzo Tobą gardzę, i życzę Ci kary, na którą zasługujesz.

Z wielką pogardą, dzięki Twojemu plutonowi Stasi

Była aktorka

Silvana Heißenberg.

Tłum. Ola Gordon

https://europeansworldwide.wordpress.com/2019/09/18/open-letter-to-angela-merkel-from-german-actress/

OPEN LETTER TO ANGELA MERKEL FROM GERMAN ACTRESS

September 18, 2019, Mike Walsh

4 thoughts on “List otwarty niemieckiej aktorki do Angeli Merkel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *