Strona główna > Bez kategorii > List otwarty metropolity Pireusu Serafima do Sekretarza Stanu USA, żydówki Hillary Clinton

List otwarty metropolity Pireusu Serafima do Sekretarza Stanu USA, żydówki Hillary Clinton

Źródło: http://3rm.info/29927-otkrytoe-pismo-mitropolita-pireyskogo-serafima-gossekretaryu-ssha-hillari-klinton.html

Data publikacji: 2.11.2012

Tłum. RX

Sekretarz Dep. Stanu USA, żydówka Clinton

Wielki rezonans w Grecji wywołała publikacja „Listu otwartego” jednego z największych autorytetów hierarchii Greckiej Cerkwii Prawosławnej, metropolity Pireusu, Serafima, do Sekretarz Departamentu Stanu USA, żydówki Hillary Clinton.

Publikujemy fragmenty tego „Listu otwartego” bez komentarzy. Pełny tekst w języku greckim i angielskim znajduje się pod poniższym adresem:

http://hellas-orthodoxy.blogspot.com/2012/09/blog-post_7766.html

Powodem do napisania tego „Listu otwartego” był raport Departamentu Stanu „O wolności religijnej”, w którym oskarżono episkopa (biskupa) Serafima o „fundamentalizm” i „antysemityzm”. Metropolita wyraża swój protest w związku z publikacją raportu „ponieważ jest oczywistym, że dokument narusza prawa człowieka i jest sprzeczny z Konstytucją Stanów Zjednoczonych. Stosownie do norm prawa, nie wolno gołosłownie potępiać poglądów człowieka nie dając mu możliwości wyjaśnienia swojego stanowiska”.

Dalej metropolita Serafim, kolejno punkt po punkcie, obala oskarżenia wysunięte pod jego adresem. Skupia się on zwłaszcza na twierdzeniach Departamentu Stanu USA na temat jego „antysemickich poglądów”.

„W Raporcie znajdują się nie dowiedzione twierdzenia, łączące moje poglądy z rzekomo wyartykułowanymi przeze mnie antysemickimi wypowiedziami. Nie jest to nic więcej jak fałszowanie moich słów i próba szkalowania mnie. Nigdy nie wypowiadałem się przeciwko żydowskiemu narodowi, który szczerze uważam za taki sam jak każdy inny naród na ziemi. Ja tylko w ślad za prawosławnymi Żydami wyrażam protest przeciwko fałszowaniu i wypaczaniu judaizmu i przekształcaniu go w apokryficzny system oparty na mrocznych naukach Kabały, która bezpośrednio związana jest z satanizmem i praktykami czarnej magii.

Episkop (biskup) Pireusu Serafin

Nigdy w moich wypowiedziach nie było antysemickich poglądów. Jednakże jako chrześcijański episkop (biskup) miałem prawo objaśniania proroctw Starego Testamentu (zwłaszcza proroka Daniela i proroka Izajasza) dowodzące, że Zbawiciel już przyszedł na ten świat w osobie Pana Jezusa Chrystusa i ten mesjasz, którego oczekują żydzi (i dla którego chcą oni odbudować Trzecią Świątynię Salomona) jest jedną i tą samą osobą z Antychrystem o którym mówi Apokalipsa Świętego Jana Ewangelisty. Wreszcie czy wy uważacie za przejaw fundamentalizmu i antysemityzmu stwierdzenie tego powszechnie znanego faktu, że System Bankowy w całym świecie jest jedną z ukochanych dziedzin działalności ekonomicznej ,potężnego w waszym kraju, żydowskiego lobby?

Czy nie bylibyście tak uprzejmi powiedzieć nam kto stoi na czele trzech największych międzynarodowych, finansowych agencji ratingowych: Moody’s, Standard & Poors i Fitch?

Czy nie moglibyście powiedzieć nam z jakiego narodu pochodzą założyciele Trilateral Commission ? Czy nie moglibyście powiedzieć nam jakiej narodowości ludzie wchodzą w skład loży B’nai B’rith, której główna siedziba znajduje się w Waszyngtonie a oddziały w całym świecie, włącznie z moim krajem? Czy nie moglibyście nam powiedzieć jaki jest skład organu kierowniczego Bilderberg Club? Na zakończenie stwierdzam, że szczerze pragnę żeby pokój Boży zatriumfował na Ziemi i żeby pomiędzy ludźmi zapanowało wzajemne zrozumienie i tolerancja. Jednakże wolność sumienia każdego człowieka jest wartością priorytetową, którą musimy bronić nawet za cenę naszego życia. Sprawiedliwość domaga się poszanowania praw wszystkich ludzi, zwłaszcza słabych i tych, którzy nie mają władzy w tym świecie.

Z poważaniem

Metropolita Pireusu Serafin”

Elyta Powszechnej Asocjacji Ruchów Chazarskichmiłość dławiąca ludzkość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.