Strona główna > Rosja > List otwarty do Kliczki, Jacieniuka i Tiahnyboka

List otwarty do Kliczki, Jacieniuka i Tiahnyboka

List otwarty do Kliczki, Jacieniuka i Tiahnyboka

Lwów 7.12.2013

 

Szanowni organizatorzy zamachu politycznego!

Stawiamy wam podstawowe pytania:

Czy wy służycie narodowi Ukrainy czy globalistom?

Czy wy służycie Bogu czy diabłu?

Czy gotujecie Ukrainie raj czy europiekło?

Pytamy was:

1-Czy to prawda, że priorytetem Unii Europejskiej jest promowanie ideologii homoseksualizmu z porywaniem dzieci i ich adopcją przez homoseksualistów?

2-Czy to prawda, że chcą wyjść z Unii Europejskiej następujące kraje: Francja, Anglia, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, Bułgaria i inne?

3-Czy to prawda, że kryzys gospodarczy w Grecji spowodował 80% bezrobocie a w Bułgarii 60% ?

4-Czy ideologia Unii Europejskiej niszczy istotę chrześcijaństwa?

Na te pytania istnieją oczywiste odpowiedzi podyktowane realizmem a nie jakimiś tam euro-mitami i sugestywnymi bredniami.

Panie Tiahnybok!

Pan jest dumny z tego, że pana dziadek był greko-katolickim duchownym. Ale jak by pan pochwalił mu się tym, że za cenę krwawej rewolucji promuje pan wstąpienie do Unii Europejskiej, gdzie priorytetem polityki jest legalizacja homoseksualizmu i co by pan mu powiedział? Prawdopodobnie wziąłby on kij i walnąłby pana po głowie, żeby pan się opamiętał. Niech się pan nie powołuje na kardynała Huzara jako że on za herezję akceptacji homoseksualizmu ściągnął na siebie przekleństwo Boga, zgodnie z Listem Świętego Pawła do Galatów (1:8-9). Jego żydomasońska grupa „Perszogo grudnia” jest buntem przeciwko Bogu i Ukrainie. Ponieważ jest pan z nim w jedności to to samo przekleństwo Boga spada i na pana. Jego „zmiana zasad gry w państwie” oznacza przyjęcie sodomii! Przypominamy panu, że kardynał Huzar głosi nową euro-religię z sodomią i żydomasonerią. Jeżeli pan ją przyjął to w niej pan pomrze i będzie pan na wieki potępiony. Herezja Huzara, czyli odrzucanie wieczności piekła, nikogo przed piekłem nie uchroni. Deputowanych Rady Najwyższej, którzy nie zgadzają się z panem, po prostu w parlamencie wyzwał pan bezecnymi wyzwiskami i wezwał ich pan do zdania sprawy z ich działalności. Pańska działalność, która prowadzi do duchowego i fizycznego ludobójstwa, jest, wołającą o pomstę do nieba, zbrodnią, której nie wolno nawet przyrównywać do niedostatków pańskich oponentów. A co się tyczy pańskiego patriotyzmu, to przypominamy, że 9 listopada 2013 roku prezydent Unii Europejskiej Herman van Rompuy powiedział, że w Unii Europejskiej słowa „naród” i „Batkiwszczina” trzeba wyrzucić na śmietnik historii. Wyborcy głosowali na pana, zwłaszcza ze względu na pana deklarowany patriotyzm. Jednakże teraz depczą go pańskie próby przyłączenia się do Unii Europejskiej. Jeżeli jest pan uczciwym politykiem a nie cwanym oszustem to, przynajmniej, stanie pan po stronie prawdziwych moralnych, chrześcijańskich wartości. Prosimy wyraźnie wskazać na samobójstwo związane ze stowarzyszeniem z Unią Europejską, która już nie jest chrześcijańską Europą ale jest jej mogiłą. Niech się pan nie boi, niech będzie pan bohaterem! Jeżeli nie ma pan siły to niech pan uczciwie odejdzie ze sceny politycznej.

Szanowni panowie Kliczko i Jacieniuk!

Oszukujecie panowie naród ukraiński i przygotowujecie mu przedterminowe i wieczne cierpienie. Wy, panowie, zdradziliście sumienie, Boga i naród ukraiński. Kto podąża za wami i kto wam wierzy ten skończy przedwcześnie w wiecznej otchłani. To, że wy jesteście w jedności z apostackimi przywódcami Ukraińskiej Cerkwi Greko-Katolickiej, Huzarem i Szewczukiem, nie usprawiedliwia was. Na obu tych przywódcach ciąży przekleństwo Boga, zgodnie z Listem Świętego Pawła do Galatów (1: 8-9) a także na wszystkich, którzy pozostają z nimi w jedności.

+Markian CzSWWr

Zwierzchnik Ukraińskiej Prawowiernej Cerkwi Greko-Katolickiej

 

+Dmitro CzSWWr

Biskup-sekretarz Ukraińskiej Prawowiernej Cerkwi Greko-Katolickiej

a0,111

 

Za: http://vkpatriarhat.org.ua/?p=17110

Data publikacji: 7.12.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *