Strona główna > Świat > List otwarty izraelskiego rabina do prezydenta Trumpa

List otwarty izraelskiego rabina do prezydenta Trumpa

„Stany Zjednoczone muszą pomóc zrealizować Boży plan dla świata”.

Red: jeszcze raz proszę zwrócić uwagę na kilka rażąco ważnych „beknięć”, które nasz obłąkany hebrajski autor wypuszcza by wszyscy doświadczyli.

Faktycznie jak pokazujemy tu wyczerpująco, Żydzi nie tylko chcą małego kawałka ziemi dla siebie by żyć w spokoju,  co widać w słowach obłąkanego rabina:

„Ziemia Izraela była dana wyłącznie narodowi żydowskiemu i zgodnie z biblijnymi granicami od rzeki Eufrat na północy do Nilu na południu”.

Musimy zauważyć, że z powodu znacznego ćwierkania jakie występuje nie tylko w „ruchu” jak i w pewnych lewicowych kręgach uznających się za „postępowe” i „antysyjonistyczne”, i które twierdzą, że nie ma żadnego „tajnego” planu Żydów przejęcia całego Bliskiego Wschodu,  jak i tych, którzy równie idiotycznie uważają, że '”judaizm i syjonizm są diametralnie sprzeczne ze sobą”. Jak lubimy tu często mówić, bez judaizmu nie byłoby syjonizmu, i oba tak różnią się od siebie jak określenia „mafia” i „gangsterka”.

Następnie – Nikt nie powinien popełniać błędu, myśląc, że nasz obłąkany hebrajski autor nie wysyła zawoalowanych gróźb Trumpowi. Tak, może wymieniać różnego rodzaju „boskie” kary, takie jak te, które pojawiają się w Księdze Wyjścia i katastrofach pogodowych jakie mają miejsce dzisiaj, ale znowu jest to prima facie przykład „jak to robią”. Wykorzystując gangsterski, który była częścią judaistycznego dialektu przez tysiące lat, grożą Gojom wszelkiego rodzaju świętym piekłem, które z pewnością stanie się ich metodą, jeśli Żydzi nie dostaną tego czego chcą, podczas gdy cały czas przypisują to gniew boga Żydów, yahweh, a tak naprawdę co robią to mówią: „wysadzimy w powietrze wszystkie miasta, tak jak nasi przodkowie sprzed tysięcy lat, jeśli nie spełnicie naszych żądań”.

Rabin Nachman Kahana, Israel National News

Hashem rozpoczął Torę historią o stworzeniu, żeby obalić wszelkie późniejsze roszczenia narodów, że naród żydowski nielegalnie przejął Eretz Yisrael. W związku z tym narody dowiedzą się, że Hashem, stwórca wszystkiego co istnieje, dał Eretz Yisrael wyłącznie żydowskiemu narodowi.

Jak czytamy w Torze, Mojżesz poinformował faraona, że Bóg Izraela, stwórca wszystkiego, wysłał go by uwolnił Izraelitów. I ten Bóg jest rezolutnym bytem, który stworzył świat w strategicznym celu, w którym Izraelici mieli odegrać główną rolę. Dlatego oprócz niesprawiedliwości niewolnictwa, zamiarem Boga jest przekazanie swojej Tory Izraelitom, a następnie sprowadzić ich do Eretz Yisrael. Mojżesz wyjaśnił faraonowi, że jego bezkompromisowość była przeszkodą w realizacji planu Bożego dla świata. Tak więc Bóg zmusi faraona do uległości, bo ceną odmowy będzie zniszczenie Egiptu, krok po kroku, z wykorzystaniem 10 plag.

Drogi Panie Prezydencie, jesteś dobrym człowiekiem o wysokich aspiracjach w kwestii dobrobytu narodu w każdej dziedzinie. Ale rozejrzyj się dookoła: niekontrolowane pożary lasów w Kalifornii, tornada w Oklahomie i innych stanach. Dewastujące huragany kosztujące rządy federalne, stanowe i lokalne setki miliardy dolarów. Szyby naftowe zamknięte. Kalifornia liczy dni do kolejnego trzęsienia ziemi, nie wspominając o zbudowanym na uskoku Nowym Jorku.

Zatrzymaj się na moment i zapytaj się dlaczego te tragedie występują w twoim kraju?

Odpowiedź jest taka, że ty, prezydent, jak faraon, jesteś przeszkodą w realizacji Bożego planu dla narodu żydowskiego a tym samym świata.

Ziemia Izraela była dana wyłącznie narodowi żydowskiemu, i zgodnie z biblijnymi granicami od rzeki Eufrat na północy do Nilu na południu.

Twój zakaz budowania przez Izrael na terenach wyzwolonych w wojnie 6-dniowej jest przeszkodą we wdrażaniu planu Bożego, żeby naród żydowski wrócił do ojczyzny, stąd twój kraj cierpi na wiele rodzajów plag.

Jeśli ten zakaz jest amerykańską polityką, czy nawet jeśli jest naciskiem pewnych zdezinformowanych Żydów wszystkich szczebli, to twoim chrześcijańskim obowiązkiem jest pomagać i wspierać powrót narodu żydowskiego do ich starożytnej ojczyzny.

Życzę ci sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach. Ale pamiętaj, że twój sukces i sukces twojego kraju (i świata)  będą zależały od sposobu w jaki odnoszą się do cudownego przetrwania narodu żydowskiego i powrotu do starożytnej ojczyzny.

Z szacunkiem

Rabin Nachman Kahana

Jerozolima – wieczna stolica Izraela.

Źródło: https://theuglytruth.wordpress.com/2018/03/11/an-open-letter-to-us-president-trump-from-an-israeli-rabbi/#more-186010

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.