Strona główna > Info > List otwarty do Szanownej Redakcji portalu NaTemat

List otwarty do Szanownej Redakcji portalu NaTemat

Szanowno Redakcjo portalu NaTemat,

Redakcja Wolnej Polski pragnie złożyć Wam najszczersze podziękowania za reklamę do jakiej przyczyniliście się artykułem zamieszczonym na Waszym serwisie pt: „Hitler był żydem, papież jest masonem, a Royal Baby to żydowski bękart – Wolna Polska atakuje”, autorstwa Szanownego Pana Karola Białka:

http://natemat.pl/70071,hitler-byl-zydem-papiez-jest-masonem-a-royal-baby-to-zydowski-bekart-wolna-polska-atakuje

Niestety treść waszego artykułu pozostawia wiele, naprawdę wiele merytorycznych „niedomówień”, ale sam artykuł za sprawą swojego bytu w polskojęzycznej sieci znacząco przyczynił się do reklamy naszego skromnego informacyjnego serwisu. To rzecz jasna motywuje nas do dalszego działania, zarówno aby poszerzyć horyzonty oraz zaspokoić apetyt „niepoprawnej politycznie” wiedzy u autora wyżej wymienionego artykułu (do czego szczególnie poczuwamy się odpowiedzialni), jak i u naszych nowych czytelników, za których – raz jeszcze ośmielamy się powtórzyć – jesteśmy szczerze wdzięczni. I możemy Was zapewnić, że dołożymy wielu sił aby tego dokonać.

A Panu Karolowi Białkowi polecamy nasz nowy artykuł pt: „Plan. Bękart żydowski na tronie Anglii, część III” z serii która wywarła na nim tak potężne wrażenie. Nie ukrywamy, że jesteśmy ciekawi dalszych publikacji poruszających problemy naszych artykułów bądź tłumaczeń z Waszej, jakże „nieomylnej”, perspektywy. Dlatego liczymy na dalszą polemikę z Waszej strony bądź Waszych blogerów, oczywiście w sposób cywilizowany, czyli merytoryczny, na podstawie faktów z wiarygodnych źródeł – niekoniecznie w języku polskim, jeśli zajdzie taka potrzeba. Źródła mogą być w j. angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim lub hiszpańskim. Znajomość tych języków a co za nimi idzie źródeł z całego świata,  w zupełności zaspokoi merytoryczną polemikę. Przy czym z góry musimy zaznaczyć, że wszelkie „etykietowanie” wywołane frustracjami leży poza horyzontem naszych zainteresowań co do prezentowanych na nasz temat treści.

Z poważaniem

Redakcja Wolnej Polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.