Strona główna > Polska > List otwarty do senatora McCain’a

List otwarty do senatora McCain’a

„Demokracja zastępuje mianowanie zepsutej mniejszości wyborem dokonanym przez niekompetentną większość.” – George Bernard Shaw

a

Szanowny Panie Senatorze McCain!

Niniejszym chciałbym serdecznie panu podziękować za głęboką troskę o Polskę, płynącą od Pana i pańskich kolegów, również senatorów, a wyrażoną w liście skierowanym do premier polskiego rządu, Pani Beaty Szydło, która sprawuje swój urząd w wyniku przeprowadzenia w moim kraju legalnych i demokratycznych wyborów, co poniekąd może oznaczać, iż pani Beata Szydło posiada legitymację na utożsamianie siebie z wyborcami, którzy powołali ją na stanowisko premiera RP.
Ja, Panie McCain, nie głosowałem na obecnie rządzącą formację polityczną, jednak szanuję wybór swoich współobywateli, którzy postanowili powierzyć losy swojego kraju na okres najbliższych czterech lat, a może i dłużej, partii Prawo i Sprawiedliwość.
Mój szacunek wobec tego wyboru jest tym większy, że poprzednia ekipa sprawująca władzę w moim kraju, okazała się ekipą na wskroś przestępczą, okradąjącą swój kraj i obywateli tego kraju z dorobku osiągniętego po II Wojnie Światowej. Owa ekipa, drogi Panie McCain, sprawowała władzę w moim kraju od początku lat dziewięćdziesiątych i nie przypominam sobie, aby na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza ktokolwiek z USA wyraził się aż tak wielka troską, jak Pan, Panie Senatorze. Nie było żadnych listów z USA do sprawujących władzę w Polsce ze wskazówkami, jak powinna wyglądać demokracja, która w Polsce w mienionym okresie była brutalnie gwałcona na milion różnych sposobów, a media, o które łaskawie wyraża Pan troskę w swoim liście, były integralną składową przestępczych organizacji zawiadujących Polską.
Wie Pan, Panie Senatorze, Polska to jest kraj, który jest kwintesencją demokracji i to demokracji, której forma może być przykładem dla wielu państw, a w tym także dla Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Kiedy Pana przodkowie, Panie McCain, łupili i mordowali Indian, pozbawiając ich ziemi i wszystkiego, co w tej ziemi się znajduje, to w moim kraju powstała Konstytucja Trzeciego Maja, o której zapewne Pan nie nie słyszał, czemu się specjalnie nie dziwię, gdyż przeciętny Amerykanin ma poważny problem ze wskazaniem na mapie świata, gdzie leży Europa, a cóż dopiero mówić o Polsce, Panie McCain.
Zapewne częścią demokracji, której pan próbuje uczyć Polaków jest niewolnictwo uprawiane w USA przez bardzo długi okres czasu, ale nam, Polakom, takie zjawiska są obce i podejrzewam, że nie skorzystamy z takich dobrodziejstw części amerykańskiej demokracji, a i nigdy nie korzystaliśmy.
Pisze Pan w swoim liście, że Polska po upadku komunizmu z sukcesami zintegrowała się z Zachodem, zapewniając sobie wzrost gospodarczy i wzrost wojskowego potencjału.
O gospodarce pisać nie będę, bo i nie ma o czym, ale o tym wojskowym potencjale, to należy tu wspomnieć, panie McCain.
Przypomnę Panu, że w okresie komunizmu, o którym Pan łaskawie wspomina, Polska była potęgą militarną i należała do Układu Warszawskiego, który to sojusz stanowił o naszej militarnej sile, co skutkowało tym, że dziesiątki amerykańskich rakiet balistycznych było wycelowanych w Polskę i to w Polskę okupowaną wówczas prze wojska ZSRR, czego bezpośrednią przyczyną były postanowienia jałtańskie, sygnatariuszami których byli między innymi ówczesny premier Wielkiej Brytanii, pan Churchill, a także prezydent Stanów Zjednoczonych, pan Roosevelt i to właśnie tym panom mój kraj zawdzięcza półwieczną okupację.
Ja rozumiem, że USA po zakończeniu II WŚ w Europie miały jeszcze wiele na głowie. Nuklearne zbombardowanie japońskich miast, to wiekopomna misja amerykańska, efektem której jest dzisiaj demokratyczna Japonia.
Potem była Korea, a następnie Wietnam, w którym próba zaszczepienia amerykańskiej demokracji okazała się totalnym fiaskiem i do dzisiaj nie wiem dlaczego Wietnamczycy nie chcieli skorzystać z dobrodziejstw wspaniałej, amerykańskiej demokracji, a Pan wie, Panie McCain?
Jednak jeżeli Polska posiada dzisiaj jakikolwiek potencjał militarny, to zawdzięcza to tylko sobie, Panie Senatorze. Nikt z USA Polsce nie podarował sprzętu z waszego demobilu. Za cały ten złom zapłacił polski podatnik i dotyczy to również zakupów w demobilu niemieckim.
Czy USA, Panie McCain, stworzą w Polsce swoje bazy wojskowe? Nie mówię tu, Panie Senatorze, o śmiesznych zapewnieniach o wzmocnieniu tzw. „flanki wschodniej“, ale o rozmieszczeniu w Polsce kilku dywizji, które skutecznie mogłyby powstrzymać agresję na mój kraj ze strony Niemiec np?
Osobiście jestem przeciwny rozmieszczaniu w Polsce jakichkolwiek instalacji wojskowych nienależących bezpośrednio do Polski, bowiem, okupację już przerabialiśmy, na co wcześniej Panu wskazałem.
Za obiecanki z Waszej strony, Panie McCain, Polska wzięła udział w haniebnych próbach wprowadzania demokracji przez USA w Iraku i Afganistanie, co w obu przypadkach zakończyło się jedynie milionami ofiar w ludziach i dewastacją normalnie funkcjonujących państw, takich jak Libia np.
Dzisiaj dalej obiecujecie, a część idiotów, którzy niestety zasiadają także w rządzie, wierzy w amerykańskie obietnice, będąc niepomnymi tego, jak USA potraktowały Polskę w Jałcie.
Czego więc próbuje pan uczyć w swoim liście polską premier?
Polska dzisiaj jest niepodległym państwem, a swoją niepodległość Polacy zbudowali na wartościach chrześcijańskich, które to wartości w pańskim kraju są zaciekle zwalczane, Panie McCain.
Za krzyżyk na szyi można wylecieć ze szkoły lub z pracy w USA, ale istnieje zgoda amerykańskich władz na budowanie posągów Szatana, co nijak nie godzi się z wartościami preferowanymi przez Polaków, Panie McCain.
Wasza demokracja polega zawsze na tym, że najpierw nadlatują samoloty, potem wjeżdżają czołgi, a zawsze temu towarzyszą śmierć i terror, skąd więc przekonanie u Pana, Panie senatorze, że z taką demokracją Polakom po drodze jest?
Ja na Pana miejscu skupiłbym się nad demokracją w USA, Panie Senatorze, bowiem ona jest ze wszech miar chora, jeżeli takowa w pańskim kraju istnieje.
USA posiadają dzisiaj status cywilizacji śmierci. To z USA wychodzi całe zło współczesnego świata, Panie Senatorze. Fakt nazwania kliniki aborcyjnej, „kliniką planowania rodziny“, nie zmienia tego, że mamy do czynienia z zabijaniem.
Pan, Panie Senatorze, nie ma zielonego pojęcia o tym, czym demokracja jest w istocie i zapewniam Pana, że nie jest to uśmiercenie Osamy Bin Ladena bez sądu, zalutowanie go w trumnie i wrzuceniu do morza, czy oglądając jego śmierć na ekranach telewizorów w Białym Domu.
Nie jest również aktem demokracji, panie McCain, skrywanie tego, co w istocie stało się z uczestnikami polskiej delegacji, która rzekomo poleciała do Smoleńska, aby uczestniczyć w obchodach siedemdziesiątej rocznicy zbrodni katyńskiej?
Z wyrazami szacunku!
Jinks
Za: http://jinks.neon24.pl.neon24.pl/post/129661,list-otwarty-do-senatora-mccain-a
Data publikacji: 14.02.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *