Strona główna > Polska > List otwarty do antypolaka Piotra Beina z Kanady w odpowiedzi na oszczerczy list dotyczący Piotra Moskwy, skierowany do partii Silna Polska

List otwarty do antypolaka Piotra Beina z Kanady w odpowiedzi na oszczerczy list dotyczący Piotra Moskwy, skierowany do partii Silna Polska

Piotr Bein z Kanady – Szkodniki & Hasbara, czyli: „Uderz w stół, a nożyce się odezwą.”

Piotr Bein
Encyklopedyczny Żyd Piotr Bein
Po lewej super mega hiper najprawdziwszy Słowianin, Andrzej Szubert (Schubert) vel opolczyk. 100% niebieskooki blondyn. Ostatni słowiański Mohikanin.
Po lewej super mega hiper najprawdziwszy Słowianin, Andrzej Szubert (Schubert) vel opolczyk. 100% niebieskooki blondyn. Ostatni słowiański Mohikanin.

a2

Szanowny Panie !

Od dłuższego czasu obserwujemy Pana związki z ludźmi, którzy Polsce nie służą, a jedynie czynią celowy w niej RAJWACH, czyli żydowskie zamieszanie. Wiemy doskonale iż przyjaźni się Pan i współpracuje z „elitą krakowską”, która improwizuje pomoc pokrzywdzonym przez bezprawie i z nim walkę, a tak naprawdę ma w głębokim poważaniu Prawdziwych Polaków w Krakowie i całej Polsce. Przykłady to: Maria Ziemiańska, Regina Talaga i tragicznie zmarły Graniwid Sikorski, o którym rozgłaszane są oszczercze informacje iż był człowiekiem Majchrowskiego. Grupa ludzi nazwana przez Piotra Moskwę „elitą krakowską”- jest precyzyjnie, gdyż tylko ona „robi sobie dobrze” – lansując się wzajemnie na YouTube jako bohaterowie i prześladowani politycznie ludzie. Rzecz oczywista, kto jeszcze nie poznał osobiście „elity krakowskiej” ten nie wie iż to są ludzie, którzy pracowali dla SYSTEMU.

Przyczyną powstania Listu Otwartego jest list, który wystosował Pan do partii Silna Nowa Polska – uderzając w Piotra Moskwę, a odnosi się do artykułu Krzysztofa Walczaka pt. Silna Nowa Polska: Nie dla JOWów i pseudo demokracji wg antypolskich interesów ! – Zamieszczamy jego oryginał i niżej nasze stanowisko:

„Dnia 23 sierpnia 2015 2:36 Piotr Bein <[email protected]> napisał(a):

Temat: Re: „Antysemickiej” szajby a la Cichocki i siostry łowi(e)ckie c.d.

W tekście Silnej Nowej Polski czytamy: „W interesie Polaków należy we wszystkich urzędach państwowych dokonać odpolitycznienia i lustracji pochodzenia, aby na wszystkich stanowiskach pracowali wyłącznie Polacy z obywatelstwa i pochodzenia. W kolejnej fazie można myśleć o realizacji zadań”

Szabas-goje też są Polacy z obywatelstwa i pochodzenia, a krypto-żydów o czysto polskich nazwiskach i z Bogurodzicą w klapie (Kwaśniewski, Mazowiecki, Walęsa, Kaczyński…) nie rozpoznacie. Miliony polactfa wciąż w nich wierzą…

A co z „ożydzonymi” przez was o obcych nazwiskach jak Bein i Szubert?

Piotr Moskwa nie zgrzeszył mądrością (powiedział kiedyś Rosja, nasz odwieczny wróg) to i teraz srule go za nos powiodą.

pozdravP”

Po zapoznaniu się z treścią listu stwierdzamy iż Pan się boi LUSTRACJI pochodzenia i DEKOMUNIZACJI, o których to sprawach pisze w artykule na który Pan zareagował niczym nożyce po uderzeniu w stół.

Nie za bardzo rozumiemy, kto ożydził Beina i Szuberta ?

Co Piotr Moskwa i tworzona przez niego partia Silna Nowa Polska ma z tym wspólnego ?

Odnosząc się do ostatniego zdania w pańskim liście stwierdzamy iż w wyrafinowany żydowski sposób atakuje Pan Piotra Moskwę, jakoby mówił o tym iż Rosja jest naszym odwiecznym wrogiem.

Przedstawia Pan owe rewelacje, bez żadnego źródła informacji, co stanowi iż Pan je wytworzył samodzielnie przeciwko Piotrowi Moskwa.

Otóż Panie Bein, wykazał się Pan głupotą największego kalibru, godną typowego prowokatora i antypolaka, bowiem Piotr Moskwa nie uznaje za wrogów SŁOWIAN.

Wrogami SŁOWIAN są między innymi tacy ludzie jak Pan.

Na zakończenie przedstawimy Panu film o Panu i pańskich kolegach, mający też związek z „elitą krakowską”, który w sposób jasny potwierdza pański atak na Piotra Moskwę i tworzoną przez niego partię Silna Nowa Polska.

Film: Szkodniki & Hasbara

W związku z powyższym Listem Otwartym informujemy też Pana i czytelników na całym świecie, że wiemy iż oszczerczy list opublikował Pan też na swojej witrynie internetowej. Musi Pan mieć jasność iż grozi Panu odpowiedzialność karna za publikowanie nieprawdy.

Materiał został skopiowany jako ewentualny dowód dla organów ścigania w Kanadzie i Polsce.

Karol Wiśniewski

Silna Nowa Polska

Polska Partia w budowie

Źródło: http://www.infoekspres.pl/2015/08/23/list-otwarty-do-antypolaka-piotra-beina-z-kanady-w-odpowiedzi-na-oszczerczy-list-dotyczacy-piotra-moskwy-skierowany-do-partii-silna-nowa-polska/

One thought on “List otwarty do antypolaka Piotra Beina z Kanady w odpowiedzi na oszczerczy list dotyczący Piotra Moskwy, skierowany do partii Silna Polska

  1. To są niemieccy Żydzi. Niech są, bo nie oni wybierali swoją tożsamość i rodzinę, ale po co szkodzić Polsce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.