Strona główna > Info > List od zawiedzionego czytelnika

List od zawiedzionego czytelnika

Name: Pawel Skonecki

Email: [email protected]

Message: Szanowni Państwo,

Czuję się wysoce niedowartościowany ponieważ nie ma mnie na liście Żydów w Polsce. Zasłużyłem sobie a nie ma mnie. Prowadziłem przez wiele lat stronę w internecie na temat Żydów w Lublinie, które upamiętniały pamięć Żydów w Lublinie i okolicach.

Doprowadziłem w ostatnim czasie do upamiętnienia cmentarza żydowskiego w Michowie woj. lubelskie.

Brałem także czynny udział w życiu religijnym społeczności w Lublinie. I co i nic …. uważam że powinienem się tam znaleźć. Czekam na odpowiedź kiedy zostanę dodany.

Z wyrazami szacunku

Komentarz: drogi panie koczowniku, z przykrością informujemy, że ów wyśmienita lista niestety nie jest naszego autorstwa. Ale w razie gdyby w przyszłości miała powstać lista z naniesionymi korektami, to z pewnością przychylimy się do pańskiej niecodziennej prośby i nie pozwolimy aby czuł się pan w tak skandaliczny sposób poszkodowany.

Żeby nie być gołosłownym dla pewności proszę przysłać swoje zdjęcie i adres zamieszkania. Być może któryś z naszych Czytelników zechciałby potwierdzić pańską tożsamość z wyżej wyznaną wolą. Nie jest pan jedynym Pawłem Skoneckim w Polsce ale prawdopodobnie jedynym chazarskim koczownikiem, który ukrywa się pod tymże polskim nazwiskiem. A my, na takie „szczegóły”, jesteśmy bardzo wyczuleni.

Bez nieszczerych wyrazów szacunku,

Red.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.