Strona główna > Polska > List od Czytelnika z Irlandii

List od Czytelnika z Irlandii

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Was z prośbą o zapoznanie się z pewnym moim zdaniem i zdaniem bardzo wielu Polaków skandalem, który właśnie miał miejsce w Irlandii. Chodzi mi również o nagłośnienie tej sprawy.

Jak się Państwo pewnie orientujecie w Irlandii w maju odbędzie się referendum na temat praw par homoseksualnych. Więcej info:

http://www.irishtimes.com/news/social-affairs/same-sex-marriage-referendum-wording-published-1.2074557

a
Jesteśmy zbulwersowani tym, że jakiś marginalny gejowski teatrzyk, chwalący się występami na każdej gejowskiej imprezie w Irlandii samozwańczo zawłaszczył sobie tytuł rzecznika wszystkich Polaków (gejowskich imrez tu nie brakuje bo Irlandia aspiruje do bycia światową mekką dla gejów) tu cytat z ich strony: “For the last 5 years we have staged our events in the prominent venues including Focus Theatre, the Project Arts Centre, The Lir Theatre and Theatre Upstairs. We were part of several important Irish arts festivals such as Tiger Fringe Festival, International Dublin Gay Theatre Festival and Cavan Theatre Festival and partnered by the national organisations such as National LGBT Federation, Transgender Equality Network Ireland. The Embassy of Republic of Poland in Dublin has been our core funder and supporter.”

A tu sama strona jak i strona facebooka:

Home

https://www.facebook.com/polishtheatreireland?fref=ts

oraz artykuł, który wywołał burzę:

http://panoramairl.com/polacy-w-liscie-otwartym-prosza-irlandczykow-o-oddanie-glosu-na-tak-w-referendum-w-sprawie-malzenstw-osob-tej-samej-plci.html

(warto spojrzeć na komentarze)

Jak Państwo widzą te szkodniki nie tylko są utrzymywane z naszych podatków (skoro ich głównym sponsorem jest ambasada) to jeszcze śmią samozwańczo “reprezentować Polaków w Irlandii”. Nikt im takiego przywileju nie dał, z komentarzy na ich stronie sami Państwo wywnioskują, że polska Polonia jest tym bezczelnym aktem oburzona. Proszę rozważyć pomoc w nagłośnieniu tej sprawy.

Ja z mojej strony spróbuję się skontaktować ze wszystkimi racjonalnymi mediami, oraz będziemy się starać stworzyć również list otwarty do posłów, którzy byli adresatami ich szkodliwego listu. Jak i będziemy kłaść nacisk na ambasadę o wstrzymanie sponsorowania ich (choć to pewnie nie przyniesie rezultatów, bo przecież idą z duchem postępactwa).

Podsumowując, jestem osobą tolerancyjną choć nie lubię być karmiony na siłę dewiacjami i nie lubię, gdy oczekuje się ode mnie zaakceptowania ich jako stanu normalnego. Tu jednak chodzi o co innego. Nie może być tak, żeby mała grupka dewiantów samozwańczo występowała w naszym (Polonii) i Waszym Wszystkich Polaków imieniu namawiając do między innym prawa adopcji dla dewiantów.

Bardzo proszę poświęcić kilka minut na przeczytanie tych materiałów.

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam,

Czytelnik z Irlandii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.