Strona główna > NWO > List do redakcji 3rm.info: Ukraiński paszport i symbolika satanistyczna

List do redakcji 3rm.info: Ukraiński paszport i symbolika satanistyczna

Witajcie drodzy bracia i siostry!

Już dawno widziałam i słyszałam o diabelskich trzech szóstkach w nowym paszporcie rosyjskim. Ja jestem z Ukrainy. Sądziłam, że nie może się tak przydarzyć żeby wróg opieczętował paszport naszych słowiańskich braci Rosjan a nasz ukraiński pozostawił w spokoju. Nie mogłam uwierzyć, że na tle wszystkich rozwijających się wydarzeń nie mogę znaleźć w naszym osobistym dokumencie żadnych szóstek, nie licząc numerów bo i nie wszystkie zawierają szóstki. Po zapoznaniu się z najnowszą wiadomością o złowieszczym piktogramie kozła w paszporcie rosyjskim, ręka bezwiednie sięgnęła do mojego paszportu.

I jest! Zupełnie nie tego szukałam. Nie wiem jak wcześniej nie mogłam go nie zauważyć.

Taka wyraźna w najdrobniejszych szczegółach morda okultystycznego kozła, na każdej stronie mojego dokumentu osobistego i jeszcze seria paszportu ME. Przeraziłam się!

A więc tak prawosławni Ukraińcy, Białorusini, my jesteśmy jedno, wróg z nami prowadzi walkę, przeciwko nam wszystkim i nie ma co się oszukiwać, że „to w Rosji, to w rosyjskich dokumentach”, u nas to wszystko też już jest. Teraz my wszyscy już jesteśmy zdrajcami Pana Naszego i my musimy wyzwolić się od tego całego diabelstwa i stanąć do walki za Chrystusa i Wiarę.

Wybaw nas i oświeć nas wszystkich Panie!

Od Redakcji Wolnej Polski: Niestety nie dysponujemy w chwili obecnej materiałem oryginalnym z którego zaczerpnęliśmy podawaną przez nas tutaj informację dotyczącą państwowego godła Ukrainy, Tryzuba, w ukraińskim paszporcie. Nie tylko w paszporcie.

Proszę zwrócić uwagę, że patrząc na godło w paszporcie we właściwej pozycji, możemy dostrzec w godle wystylizowaną kopułę cerkwi prawosławnej z krzyżem ale odwróconą ku dołowi. Jest to jeszcze jeden dwuznaczny satanistyczny symbol na który niewielu ludzi zwraca uwagę. Nie jest to przypadek!

Przykład komentarza czytelnika: Jukrajnowska (szyderczo –ukraińska) władza do szpiku kości jest zażydzona i opiera się na fundamentach lóż masońskich, nie przestajemy się zdumiewać bezczelności żydomasonów. Przypomnijmy sobie na przykład banknot 500 hrywien, z drugiej strony „świetlista delta” czyli oko „wielkiego architekta wszechświata” (Lucyfera) a na stronie frontowej fizjonomia łajdaka Grigorija Skoworody, według świadectw samych masonów, najważniejszego masona ukraińskiego, który więcej wierszy napisał po łacinie niż w języku ojczystym. W sumie na ukraińskich pieniądzach święci wielcy książęta

Rusi Kijowskiej, św. Włodzimierz, św. Jarosław Mądry i judeje (Mazepa), bluźniercy i bojownicy (Szewczenko), separatyści, szpiedzy i pisarze (oni w porównaniu do Gogola i Puszkina pasują jak pięść do nosa) na nominałach większych wartości. Kiedy pojawią się banknoty większej wartości to wcale się nie zdziwię jeśli będą na nich Trocki, Kajfasz i Judasz.

Powyżej, na banknocie 500 hrywien widoczna jest „świetlista delta” z okiem Wielkiego Architekta Wszechświata (Lucyfera).

Źródło:  http://3rm.info/21045-ukrainskie-pasporta-i-sataninskaya-simvolika.html

Data publikacji: 12.02.2012

Tłum. RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.