Strona główna > Bez kategorii > List do Premiera RP w sprawie antypolskiej książki

List do Premiera RP w sprawie antypolskiej książki

źródło: http://www.antypolonizm.pl

W związku z aferą dotyczącą książki o antypolskim charakterze, przedstawiającej historię Polski z perspektywy oczerniającej (tzw. neostalinowska wersja historii) (sprawa książki „Inferno of Choices”), zachęcamy do wysyłania listu protestacyjnego do Ministra Spraw Zagranicznych, Premiera RP oraz mediów.

Akcję i przykładową  treść listu przygotowało stowarzyszenie www.blogmedia24.pl :

Minister Spraw Zagranicznych     

Pan Radosław Sikorski     

Biuro Rzecznika Prasowego MSZ 

[email protected]    

Dotyczy: dofinansowania druku i promowania przez polskie  Ministerstwo Spraw Zagranicznych i polskie placówki dyplomatyczne  anglojęzycznej książki „Inferno of Choices” (Piekło wyborów). Ja, podatnik i obywatel Polski, który płaci na utrzymanie MSZ,  które ma za zadanie dbać o dobre imię Polski i dobro jej Obywateli, wyrażam sprzeciw przeciwko działaniu na szkodę Polski i finansowanie z moich podatków antypolskiej agitki, kreującej nasz rzekomy antysemityzm i czyniącej antybohaterami, katami Polaków, przedstawiając ich jako szmalcowników szabrujących żydowskie majątki.

Wysyłam Panu Ministrowi i Panu Rzecznikowi kartkę, którą wysyłamy do zagranicznych mediów, które popełniają kłamstwo oświęcimskie i zamieniają ofiary w kata, pisząc o polskich obozach      koncentracyjnych.     

Dla odświeżenia pamięci, kto na terytorium Polski budował obozy koncentracyjne i mordował bezbronnych. Kto okupował Polskę i kto rabował i mordował obywateli Polski. Wydane przez Niemców i rozklejane na murach w okupowanej Polsce „Bekanntmachung – Obwieszczenie” o karze śmierci dla każdego, kto w jakikolwiek sposób pomaga Żydom. Wyroki wykonywano! Mordowano całe rodziny polskie, jak Ulmów i Frankowskich. 

Źródło: Internet

Nigdy nie sądziłam, że przyjdzie mi wysłać taką kartkę do polskiego MSZ!!! Uważam, że tę skandaliczną hucpę za pieniądze polskiego podatnika powinien zbadać prokurator. Oczekuję od ministra spraw zagranicznych Rzeczpospolitej Polski natychmiastowego działania. 

Osobę odpowiedzialną za tę haniebną decyzję należy obciążyć kosztem druku i zwolnić natychmiast dyscyplinarnie z pracy w polskim urzędzie. Niech każdy, kto napisze „polski obóz koncentracyjny”, albo w inny sposób będzie próbował zmieniać ofiarę w kata – każdy polityk, każde czasopismo i stacja telewizyjna – dostanie w odpowiedzi DOKUMENT powielony dziesiątki, setki, tysiące razy… Dokument niemiecki, niemieckiego państwa, III Rzeszy reprezentowanej przez Generalnego Gubernatora. Dokument napisany w niemieckim, nie „nazistowskim” języku, podpisany przez niemieckich funkcjonariuszy państwowych. 

„Obojętnie, co będziecie robić wina Niemców jest bezsporna. Nie ma i nie było żadnych anonimowych nazistów. To byli i pozostaną NIEMCY. Nie ma i nie było żadnych polskich obozów. Zapamiętajcie to sobie! 

Egal was Sie tun werden Ihre Schuld ist unbestritten. Es gibt keine und es gab keine anonyme Nazis. Die Nazis waren und bleiben Deutscher. Es gibt und es gab keine polnische Lager. Behalten Sie sich das im Gedaechtnis !” 

Oczekuję od Ministra SZ RP natychmiastowego oświadczenia do mediów i wstrzymania tej haniebnej antypolskiej działalności. 

Z poważaniem (imię i nazwisko)

 Do wiadomości: 

Premier RP Donald Tusk 

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 

Al. Ujazdowskie 1/3 

00-583 Warszawa 

[email protected] 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.