Strona główna > Świat > Lider światowej młodzieży syjonistycznej żąda „więcej niż 300 palestyńskich napletków”

Lider światowej młodzieży syjonistycznej żąda „więcej niż 300 palestyńskich napletków”

Izraelska armia musi stać się „mścicielem”, który „nie poprzestanie na zdobyciu 300 [palestyńskich] napletków” by zapłacić „cenę krwi”, jako zemście za ostatnie wydarzenia w Izraelu, ogłosił lider największej światowej organizacji syjonistycznej.

a

Rabin Noam Perel, sekretarz generalny World Bnei Akiva, oficjalnie największego ruchu religijnego młodzieży syjonistycznej na świecie, liczącej ponad 125.000 członków w 37 krajach, zamieścił swoje uwagi na Facebooku w ubiegłym tygodniu.

a

„Cały naród i tysiące lat historii żądają zemsty” – napisał Perel.

„Izraelski rząd zbiera się na spotkaniu zemsty, a nie na spotkaniu smutku. Pan wściekł się na widok ciał swoich synów. Rząd który z armii poszukujących robi armię mścicieli, armię która nie poprzestanie na 300 palestyńskich napletkach” – napisał Perel, nawiązując do biblijnej bajki o Dawidzie w 1 Samuel 18:23-27 (w której Dawid zabił 100 Filistynów, a ich napletki podarował królowi Saulowi jako zapłatę za pannę młodą, swoją córkę. W języku biblijnym, „Filistyni” byli nieszkańcami Palestyny, którzy zostali wysiedleni przez żydowską inwazję w czasach Mojżesza, w wyniku czego byli wrodzy, dokładnie tak jak współczesni „Palestyńczycy”, i dlatego te dwa określenia często są zamienne w dzisiejszym Izraelu).

„Za tę hańbę zapłaci krew wroga, a nie nasze łzy” – podsumował Perel.

Ten sam wpis Perel zamieścił na Facebooku World Bnei Akiva. Po otrzymaniu tysięcy lajków Perel uświadomił sobie, że rozdmuchał pozory, które syjo-liderzy mają zachować, by odwrócić uwagę od swoich prawdziwych intencji, i usunął go mówiąc, że każdy, kto krytykował jego wpis, „źle go zrozumiał”.

Rasizm Perela jest tylko kontynuacją żydowskiej teologii rasistowskiej, tak głęboko zakorzenionej w syjo-reżimie.

a

Jak czytamy na portalu World Bnei Akiva, organizacja „ma zwalczać małżeństwa mieszane i asymilację społeczną” – inaczej mówiąc, prowadzi czynną kampanię przeciwko Żydom bezczeszczącym swoją krew mieszając ją z nie-Żydami.

World Bnei Akiva również „zachęca do imigracji do Izraela poprzez pogłębianie tożsamości żydowskiej” i „wzmacnianie i łączenie narodu żydowskiego zagranicą z wartościami religijnego syjonizmu i państwem Izrael” – innymi słowy, czynnie promuje ideologię jednej lojalności, wspierającej wszelkie przejawy żydowskiego rasizmu, syjonizmu itp.

Uwagi Perela, oczywiście nie zobaczyły światła dziennego w kontrolowanych przez żydowskich rasistów mediach przeznaczonych do gojowskiej konsumpcji.

Jeszcze raz prosimy czytelnika by pomyślał jaka byłaby reakcja tych samych mediów gdyby jakiś lider grupy, powiedzmy, amerykańskiej młodzieży chrześcijańskiej, wzywał armię USA by stała się „armią mścicieli”, która „nie poprzestałaby na 300 żydowskich napletkach” by „zapłacić cenę krwi” za izraelskie okrucieństwa wobec Ameryki (takie jak np. atak na USS Liberty).

Te same kontrolowane przez żydowskich rasistów media przemilczające uwagi Perela, chwyciłyby za broń gdyby powiedział to jakiś nie-Żyd.

I jeszcze raz – jest jedno prawo dla Żydów, a inne dla znienawidzonych Gojów.

Źródło: http://davidduke.com/world-zionist-youth-leader-demands-300-palestinian-foreskins/

Dr David Duke, tłum. z j. ang. Ola Gordon.

P.S. Suplement. Materiały filmowe ze Strefy Gazy z ostatnich dni:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

31 − = 29