Strona główna > NWO > Lider amerykańskich konserwatystów o zestrzelonym Boeingu MH17

Lider amerykańskich konserwatystów o zestrzelonym Boeingu MH17

Lider amerykańskich konserwatystów Ron Paul: Władze USA wiedzą o zestrzelonym Boeingu o wiele więcej niż mówią.

a

Oskarżenia USA pod adresem Rosji o tym, że tak czy inaczej jest ona winna katastrofy malezyjskiego Boeinga pod Donieckiem, dziwnie ucichły, podkreśla były członek Izby Reprezentantów Kongresu USA Ron Paul.

Trudno uwierzyć w to, że Stany Zjednoczone nie mają dowodów na to, kto zestrzelił w pobliżu Doniecka malezyjskiego Boeinga, ponieważ amerykańskie satelity szpiegowskie kontrolują praktycznie wszystko, co dzieje się na Ukrainie, uważa były członek Izby Reprezentantów Kongresu USA, były kandydat na prezydenta Ron Paul.

Wszystko, co na ten temat cały świat usłyszał od amerykańskiego wywiadu, jest tylko to, że nie ma on dowodów na udział Rosji w katastrofie lotniczej, powiedział polityk. W tym samym czasie propaganda w Stanach Zjednoczonych z powodzeniem przekonała zwykłych Amerykanów o winie Moskwy.

„Trudno sobie wyobrazić, że Stany Zjednoczone, posiadające mnóstwo satelitów wywiadowczych, które monitorują wszystko, co dzieje się na Ukrainie, nie mają dokładnych dowodów, kto, co i kiedy zrobił” – pisze Ron Paul.

Według opinii byłego kongresmana, gdy dowody przeczą zarzutom rządu amerykańskiego, to nie zostaną one nigdy opublikowane, ma się rozumieć, oczywiście, ze względów na bezpieczeństwo narodowe.

„Poważny incydent międzynarodowy nadal stawia pytania. To smutne, że nie możemy liczyć na to, że nasz rząd powie prawdę i przedstawi dowody. Jestem przekonany, że wie on o wiele więcej, niż nam mówi”, – uważa Ron Paul.

Tłumaczył Janusz Sielicki

12.8.2014 r.

Z portalu „Russkaja Wiesna”:

Лидер американских консерваторов Рон Пол: Власти США знают о ЧП с Боингом гораздо больше, чем рассказывают

http://rusvesna.su/news/1407832420

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *