Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Liczba poronień w Wielkiej Brytanii wzrasta o 366% po przyjęciu szczepionki COVID-19

Liczba poronień w Wielkiej Brytanii wzrasta o 366% po przyjęciu szczepionki COVID-19

Utrata noworodka to bolesne przedsięwzięcie, podobnie jak ból utraty nienarodzonego dziecka. Dlatego jesteśmy zarówno zasmuceni, jak i zszokowani, gdy przedstawiamy najnowsze informacje na temat liczby nienarodzonych i noworodków, które straciły życie w wyniku otrzymania przez matki jednej ze szczepionek Covid-19 w Wielkiej Brytanii.

Rząd publikował cotygodniowe raporty dotyczące niepożądanych reakcji na eksperymentalne szczepionki Covid-19, z których pierwszy obejmował dane wprowadzone do Programu Żółtej Karty MHRA ,najnowszy raport (znajdź to tutaj)

Zaledwie sześć tygodni dzieli pierwszy i siódmy raport, a szokujący wzrost liczby kobiet tracących w tym czasie nienarodzone i nowo narodzone dziecko z powodu szczepionki Pfizer lub AstraZeneca Covid jest przerażający.

Taka była własna rada rządu po zatwierdzeniu w trybie pilnym szczepionki Pfizer / BioNTech –

Ciąża'
Brak lub ograniczona liczba danych dotyczących stosowania szczepionki COVID-19 mRNA BNT162b2.
Badania toksyczności reprodukcyjnej zwierząt nie zostały zakończone. MRNA COVID-19 Szczepionka
Nie zaleca się stosowania BNT162b2 w czasie ciąży.

W przypadku kobiet w wieku rozrodczym przed szczepieniem należy wykluczyć ciążę. Ponadto kobiety
w wieku rozrodczym powinny unikać ciąży przez co najmniej 2 miesiące.

Powiedzieliśmy ci o tym w grudniu, ponieważ rada rządów zawierała również uwagi dotyczące karmienia piersią i płodności, które były następujące:

Karmienie piersią
Nie wiadomo, czy szczepionka BNT19b162 mRNA COVID-2 przenika do mleka ludzkiego. Ryzyka
nie można wykluczyć dla noworodków / niemowląt. Nie należy stosować szczepionki COVID-19 mRNA BNT162b2 podczas karmienia piersią.


Płodność

Jest nieznany wynik czy szczepionka BNT19b162 mRNA COVID-2 ma wpływ na płodność ”.

To z powodu tej rady wydanej przez rząd Wielkiej Brytanii byliśmy tak zszokowani, że w pierwszym opublikowanym raporcie dotyczącym niepożądanych reakcji na szczepionki Covid, wykorzystując dane wprowadzone do Programu żółtej karty MHRA do 24 stycznia 2021 r., Łącznie 4. kobiety poroniły w wyniku podania szczepionki Pfizer / BioNTech.

Przeczytaj całą historię tutaj…

Przyznane, że liczby są nadal stosunkowo niewielkie, ale statystyczny wzrost jest oszałamiający. Medyczne konsekwencje przyjęcia szczepionki na COVID nie wyjdą z firmy Big Pharma, która niezmiennie twierdzi, że reakcje na wstrzyknięcie są przypadkowe. Innymi słowy, nie są połączone. ⁃ Edytor TN

O AUTORZE

Patrick Wood
Patrick Wood jest wiodącym i krytycznym ekspertem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, zielonej gospodarki, agendy 21, 2030 i historycznej technokracji. Jest autorem Technocracy Rising: The Trojan Horse of Global Transformation (2015) i współautorem Trilaterals Over Washington, Volumes I i II (1978–1980) wraz z nieżyjącym Antonim C. Suttonem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.