Strona główna > Historia > Lichwokracja po obydwu stronach wojny

Lichwokracja po obydwu stronach wojny

lichwokracja

images2Komunizm w Chinach? Owszem, ale był żydowski, gdy się zaczynał.

Lichwokracja podbiła Chiny. W cyklu artykułów poświęconych tej stronie żydowskiego NWO, poniżej prezentujemy artykuł autorstwa Arnolda Leese dokumentujący historyczne wydarzenia oraz udział w nich różnych chazarskich przybłędów. Został skopiowany z nr 49 wydawnictwa Gothic Ripples z dnia 28 lutego 1949 r. Przedstawia fakty, że ziarna bolszewizmu w Chinach zostały zasiane przez żydów, którzy nim kierowali, doglądali wzrastania w siłę oraz odpowiedzialni są za jego owoce. Stopień skorumpowania reżimu Chiang Kai‑Sheka spowodował, że masy Chińczyków zwróciły się w kierunku komunizmu z nadzieją na wytchnienie, gdyż chińska odmiana komunizmu wymieszana jest z nacjonalizmem i stawia wyzwanie staremu chińskiemu przekleństwu, jakim jest oficjalna korupcja urzędnicza; lecz komunizm w Chinach ma ten sam nieludzki i dehumanizujący wpływ na ludzi, jak w każdym innym miejscu, w którym zaistniał.

Działalność wywrotowa żydów – gnicie Chin

Tradycyjną niechęć i brak zaufania Chińczyków względem obcokrajowców zamieniło w nienawiść pojawienie się w tym kraju rodziny Sassoon. David Sassoon uprawiał w Chinach handel opium od 1832 aż do śmierci w 1864 r. Jego rodzina potem nadal sprzedawała opium pod naszą flagą i zrobiła na tym handlu wielką fortunę. Na Brytyjczyków spadło odium winy i obecnie Chińczycy wręcz brzydzą się nami; tak samo, jak wzięliśmy winę na siebie za żydowskie okrucieństwa w Norymberdze, Spandau i innych miejscach Niemiec, zatem nienawidzą nas również Niemcy.

Monopol opiumowy w Szanghaju, za jakim stała rodzina Sassoon, istniał aż do 1917 roku pod kierownictwem żyda, Edwarda Ezra, oraz komitetu zarządzającego złożonego w całości z żydów i Hindusów. Flaga brytyjska nie tylko zapewniała Sassoonom ochronę ich obrzydliwego handlu, jaki władcy Manchu chcieli przerwać za wszelką cenę, nawet kosztem wybuchu wojny, ale nadto ci żydzi byli w Anglii honorowani zamiast poddani ostracyzmowi. Władza rozpieszczała ich i weszli oni w relacje małżeńskie z arystokracją aryjską. Niektórzy zostali baronami, a jeden z nich nawet ministrem w rządzie.

Żydo-masoneria wspiera obie strony wojny domowej w Chinach

Gdy mason, Sun Yat-Sen*(1) rozpoczął swój ruch rewolucyjny w Kantonie, żyd Morris Cohen*(2), brytyjski poddany, został jego adiutantem i został wysłany przez Suna w podróż po świecie, aby znaleźć ekspertów wojskowych do rewolucyjnej armii. Na łożu śmierci Sun Yat-sen polecił usługi tego żyda Czang Kaj-szekowi, a tem zatrudnił go jako oficera łącznikowego między rządem w Kantonie a wszystkimi zagranicznymi konsulatami generalnymi. Cohen stał się znany w Chinach jako Moi-Sha, był doradcą wojskowym kantońskich sił zbrojnych i generałem chińskim, choć nadal był poddanym brytyjskim.

images
Sun Yat-sen

*(1) „Sun Yat-sen jest nazwiskiem chińskim, lecz fotografie ukazują tylko lekko mongolski element w tej twarzy, która z pewnością chińska nie jest: wyglądał jak żyd, i prawdopodobnie był żydem. Jego przebiegłe intrygi oraz propaganda wywróciły do góry nogami “reakcyjne” Imperium Manchu i przyniosły Chinom błogosławieństwo postępu i żydowskiej nowoczesności w postaci 50-letniego chaosu i anarchii, podczas których ta wyniszczona ziemia stała się ofiarą niezliczonych kacyków wojennych i pokryła się stertami ciał pomordowanych. To aż zbyt banalne, aby tego nie dostrzec”. cytat z opracowania prof. R. Olivera:

NIE-CHIŃSCY CHIŃCZYCY

*(2) [notabene Morris Cohen był żydem litewskim, zwykłym gangsterem o ksywie „Two-Gun Cohen”, który do Chin dostał się z Saskatchewan, Kanada, via Londyn. Najwidoczniej braciszek Sun nie mógł znaleźć ochroniarza w całych Chinach i musiał otrzymać ochronę jakiegoś chazara z Saskatchewan. Większość innych chazarów wymienionych w tym eseju to żydzi z bandycko-gangsterskiej struktury kominternu]

Two Gun Cohen in a picture that now hangs on Jeremy Cooper's wall
żydowski bandyta Cohen w otoczeniu chińskich oficerów

Jeszcze w 1939 r. Cohen podróżował po morzach i oceanach pod ochroną naszej flagi. Po raz ostatni słyszano o nim w 1945 roku, gdy uwolniony został z japońskiego obozu dla jeńców wojennych. Południowo-afrykański the Sunday Express opisał go jako „geniusza prowadzącego gry wojenne za plecami kacyków wojennych w Chinach”.

188061739
żydzi o ksywce Borodin

Radziecki żyd, Jacob Borodin (prawdziwe nazwisko M. Grusenberg), został wysłany przez Kreml wraz z żydem Joffe w 1923 roku, aby nakłonić Sun Yat-Sena do przyjęcia ideologii bolszewickiej i został głównym doradcą politycznym Kuomintangu. Jego żona, żydówka, zajmowała się szpiegowaniem w Chinach dla Sowietów. Kiedy Sun zmarł, Borodin pozostał na stanowisku i to on mianował Czang Kaj-szeka na szefa Kuomintangu w 1926 roku. Jednak w wyniku napadu w 1927 r. wykonanego przez Chang Tso-Linga na ambasadę sowiecką w Pekinie, wyszły na jaw fakty obrazujące zakres i zasięg sowieckiego spisku bolszewizacji Chin i żydowskie małżeństwo Borodinów zostało aresztowane.

W 1923 roku znany w różnych podejrzanych kręgach żyd, Trebitsch Lincoln, ex-parlamentarzysta w Wielkiej Brytanii, stanął na czele chińskiej misji uzbrojenia oddziałów Wu Pei Fu, innego kacyka wojennego o drobniejszym znaczeniu, ale ta próba się nie powiodła, prawdopodobnie celowo. Po tym zdarzeniu, Lincoln dryfował po Chinach, ale zbytnio mu nie ufano, aby powierzyć jakąś ważną rolę.

Generał sowiecki, B.K. Galen, a tak naprawdę żyd Chesin, z ksywką Blucher, towarzyszył „ormiańskiemu” sowieckiemu delegatowi Karachanowi do Pekinu w 1924 roku, gdy została zawarta umowa z Chang Tso-Lingiem, na podstawie której Koleje Wschodniochińskie zostały oddane w ręce Sowietów. To powodowało oddanie na łaskę bolszewików ruchów wojsk. Intrygi i przekupstwo, za pomocą których uzyskano poddanie się Chang Tso-Linga tej umowie, zostały z kolei zagwarantowane przez żydowskiego magnata handlu drewnem o nazwisku S. Skidelski. Koleje chińskie od razu znalazły się pod nadzorem żydów: Gekkera, Koslowsky’ego i Snamensky’ego (Zamyensky). Natomiast co do kariery samego generała „Galena”, nadmienić należy, że został on głównym doradcą wojskowym Czang Kaj-szeka w 1926 r.

225px-Chao_Kung
„parlamentarzysta” Treibisch Lincoln pozujący na Chińczyka

Co do sowieckiego żyda S.A. Gekkera: już w 1922 r., był doradcą wojskowym mongolskiego rządu bolszewickiego, a w 1924 r. zrobiono go komisarzem politycznym chińskich kolei wschodnich, jak już wyżej wspomniano. Nominacja ta odbyła się dzięki innemu żydowi, M.D. Lashewitz, który był przewodniczącym komitetu kontroli kolei w Moskwie.

ioffe_aa
żyd Adolph Joffe

Nie wolno nam pominąć innego żyda, A. Joffe. Mamy już o nim wzmiankę jako szefowi sowieckiej misji do Sun Yat-sena, gdy wraz z żydem, Jacobem Borodinem, starał się rozwijać sowietyzm w Chinach. Później został doradcą politycznym Czang Kaj-szeka w 1926 r. i zorganizował Czerwoną Sekcję w strukturze Kuomintangu.

Wysoko w aparacie Departamentu Politycznego Czerwonej Armii w Chinach było również dwóch innych żydów, W.N. Levitschev i J.B. Gamarnik, który w 1936 r. został jego szefem.

Ministerstwo Finansów w Nankingu było zawsze zdominowane przez żydów, a mianowicie: Kanna, L. Rajchmana i R. Haasa. W Anglii, żyd Billmeir pomógł przy użyciu swej floty handlowej, dostarczyć ładunki sowieckiej broni do Chin w 1938 roku.

Wreszcie żyd Ben Kizer (USA) został mianowany szefem UNRRA w Chinach, a każdy wie, że rozpadła się ona na kawałki w wyniku niebywałej korupcji.

Wystarczająco dużo przedstawiono faktów celem udowodnienia, że każda prawdziwie kluczowa pozycja w procesie bolszewickiego zniszczenia Chin miała żydowski charakter. Na koniec przypomnę naszym czytelnikom, że Czang Kaj-szek sam jest masonem, który osiągnął 33 stopnień w loży rytu szkockiego!

ARNOLD LEESE

UWAGA -. W powyższym artykule nie wspomniano o Eugene Chen, koleżce Borodina i kantońskim ministrze spraw zagranicznych w 1925 roku. Niektórzy uważają, że Chen to Cohen, ale nie ma na to wystarczających dowodów. Urodził się na Trynidadzie, gdzie otrzymał nazwisko E. Bernard Acham. W Anglii zdobył kwalifikacje doradcy prawnego i można tylko snuć domysły, dlaczego stał się rewolucyjnym wrogiem Brytanii w Chinach.

[Makow komentuje opracowania A. Leese: jeśli żydowscy bankierzy-illuminati kontrolowali obydwie strony konfliktu, to czemu mieli zawracać sobie głowę wojną? 1. Po to, żeby wyeliminować przeciwników komunizmu. To nazywa się dialektyką. 2. Po to, żeby zabić wielu niewinnych ludzi. 3. Aby zarobić górę pieniędzy]

images1
mason Czang Kai-szek
gen-chang-tso-ling
generał-sprzedawczyk Chang Tso-ling

O żydowskich wywrotowcach w Chinach wysłanych tam ze zbrodniczą misją przez lichwokrację, czytaj również:

NWO w Chinach: żydowskie oblicze

Przyjaciele narodu chińskiego

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.