Strona główna > Świat > Liberalna Młodzież Szwecji żąda zgody na kazirodztwo i nekrofilię

Liberalna Młodzież Szwecji żąda zgody na kazirodztwo i nekrofilię

„Jedyne, co chcemy zaproponować dotyczy to kwestia wolności seksu między rodzeństwem, a nie między rodzicami i dziećmi” – mówią przedstawiciele Liberalnej Młodzieży Szwecji, skrajnie liberalnej młodzieżówki.

Dzisiejsze, coroczne spotkanie LUF w Sztokholmie zdominowały dyskusje na temat pomysłów tak radykalnych, że w normalnej polityce europejskiej są one kompletnie niedopuszczalne.

Zdaniem młodych szwedzkich polityków, podstawowymi problemami społecznymi jest dopuszczenie do kazirodztwa oraz seksu ze zmarłymi.

„Obecne prawodawstwo nie chroni nikogo, uważamy, że powinno być adekwatne do sytuacji, a więc zgadzać się z seksem wśród rodzeństwa od 15 roku życia w wzwyż” – mówił przedstawiciel partii Cecilia Johansson.

Właśnie kazirodztwo jest jednym z tematów, które zdominowały dyskusję na zjedzie partii LFU. Zdaniem młodych „liberałów” to jeden z głównych problemów, który należ rozwiązać.

„To, o czym dziś rozmawiamy w mediach społecznościowych, jest tematem podstawowych. Trzeba uznać, że od 15 roku życia można uprawiać seks z rodzeństwem, jeśli obie strony się na to zgadzają” – mówił Johansson.

Zdaniem przedstawicieli LFU nie ma mowy o jakiejkolwiek moralności w stosunku do ludzkich odruchów seksualnych.

źródło: speisa.com / Wolność24.pl

Za: https://nczas.com/2018/11/18/lewacki-odlot-liberalna-mlodziez-szwecji-zada-zgody-na-kazirodztwo-i-nekrofilie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *