Strona główna > Świat > Liberalizm jest zasłoną, za którą komunizm, który posiadł społeczeństwa zachodnie, się ukrywa

Liberalizm jest zasłoną, za którą komunizm, który posiadł społeczeństwa zachodnie, się ukrywa


David Penner wzywa porządnych i mających dobre intencje liberałów, aby dostrzegli rzeczywisty zapis działań ich przywódców. Zostali oni oszukani przez zdyskredytowane liberalne media i żyją negując rzeczywisty stan rzeczy.

Komentarz Makowa: „Judaizm jest satanizmem, a satanizm jest komunizmem. LIBERALIZM JEST zasłoną, za którą komunizm, który POSIADŁ społeczeństwa zachodnie, się ukrywa. Szatański kult tworzy alternatywną rzeczywistość, ODERWANĄ od prawdy, natury i moralności. Liberałowie doświadczają szoku rzeczywistości…”

David Penner: „Jesteście tak oderwani od rzeczywistości, tak znarkotyzowani psychozą polityki tożsamości (identity politics) i tak obojętni na cierpienia swoich rodaków Amerykanów, oraz obojętni na cierpienia tych, których kraje są niszczone przez wasze agresywne wojny, że po prostu nie żyjecie już dłużej w świecie opartym o rzeczywistość, i niestety, to się już dzieje od długiego czasu… „

Liberałowie nie mogą nikogo innego winić, oprócz siebie

Biedni liberałowie, przez lata na próżno trudzili się dla dobra ludzkości. Poświęcając siebie dla większego dobra, osiągnęli nowy poziom wyrafinowania i moralnej wyższości, jakiej nikt jeszcze do tej pory nie widział . To sprawia, że ​​płaczę gorzkimi łzami nad waszą niedolą, widząc jak wasza ‚najświętsza’ królowa łagodności (chodzi o H. Clinton), nie może być namaszczona na królową masowych morderców planety Ziemi.

Co cztery lata wychodzicie ze stanu hibernacji i biegacie jak szaleńcy po całym kraju, drzecie gęby i bredzicie o tym, jak to wszyscy mamy glosować na demokratycznego kandydata na prezydenta, bo w przeciwnym razie świat dobiegnie końca. Lub też będziemy niewolnikami wieśniaka, który wyleciał z liceum i pracuje na stacji benzynowej, lub faceta z KKK – albo gorzej!

W rzeczywistości, prawdziwym problemem jest to, że gdy patrzysz w lustro, widzisz wykształconego, piśmiennego człowieka, który potrafi się bardzo dobrze wysławiać. Widzisz kogoś, kto jest mądry, obyty, jednoznacznie lewicowy, logiczny, a przede wszystkim rozumny. ALE ta osoba, której szukasz, NIE istnieje. Ta osoba już nie istnieje, tak samo jakbym ja spojrzał w lustro i uważał, że spojrzy na mnie hipopotam lub bawół.

Ta osoba mogła istnieć w 1963 roku, ale takiego człowieka, który miał ideały, który rzeczywiście stanął przeciw imperializmowi i militaryzmowi, który naprawdę dbał o edukację i związki zawodowe, już NIE MA. Gdyż przerodził się on w taki bezmyślny kawałek zdegenerowanego, nonszalanckiego wraka, że nie mogę się powstrzymać jak tylko patrzeć na te twarz z przerażeniem.

Rzućmy okiem na niektóre z tych ‚cudownych’ rzeczy, jakie amerykańscy lewacy, na czele z Hillary i Obamą, tych dwóch wspaniałych, sprostytuowanych obwiesi oligarchii – dokonali w ciągu ostatnich ośmiu lat.

Zbombardowaliście Libię z powierzchni ziemi, niszcząc w ten sposób nie tylko ten kraj, który mógł się pochwalić najwyższym standardem życia w Afryce, ale którego zniszczenie doprowadziło również do destabilizacji całego regionu, kiedy wasi ukochani, ‚walczący o wolność’, ( freedom fighters ), barbarzyńcy zaatakowali rządowe siły wojskowe.

a

Obaliliście demokratycznie wybrany rząd Wiktora Janukowycza, dając gangowi ultranacjonalistów banderowskich i neo-nazistowskich, władze, który to gang natychmiast usunął język rosyjski z jego oficjalnego statusu, i który wywołał przerażającą orgię przemocy wobec ludzi z Donbasu.

Victoria Nuland, neokonserwatywna kumpelka ‚św. Hillary’, i jedna z głównych architektów tego potwornego, nielegalnego przewrotu, jest znana wszystkim Rosjanom, ale prawdopodobnie wielu z was nigdy nie słyszało o niej (pewnie dlatego, że jedyną rzeczą, która ma znaczenie dla was jest usadzenie Demokratów w Gabinecie Owalnym. Co oni tam faktycznie robią, po tym jak się tam dostaną, najwyraźniej was w ogóle NIE INTERESUJE).

a

Wysłaliście tysiące żołnierzy do Afganistanu, i nie są oni ani krok bliżej pokonania talibów, niż było to na początku pierwszej kadencji Obamy w biurze.

A zaledwie kilka miesięcy temu, ‚święty’ Obama i ‚święta’ Hillary podpisali kontrakt zbrojeniowy, o wartości ponad 115 mld dolarów, z Arabią Saudyjską, jednym z najbardziej autorytarnych i reakcyjnych reżimów na ziemi. Niewątpliwie będą oni korzystać z tej broni, aby uzbrajać dżihadystów – barbarzyńców z innych krajów, a także dokonywać ludobójstwa na ludności Jemenu – kolejna liberalna rzeź, którą wy, nonszlancko i bezmyślnie, przespaliście. Niewątpliwie, prawa kobiet tam się radykalnie poprawiły, ponieważ nie można poślubić nieletniej dziewczyny po tym, jak jej wioska, została całkowicie zbombardowane amerykańską bronią, a ona jest obecnie martwa.

Dalej, są jeszcze niezliczone masakry, dokonywane przy pomocy dronów, w Afganistanie, Pakistanie, Somalii i Jemenie. Być może wysadzenie w powietrze uczestników gry w piłkę nożną, lub gości przyjęć weselnych, pomogło tym ludziom przyjąć cuda wielokulturowości i różnorodności (multiculturalism and diversity)??

I nie zapominajmy o faszystowskim zamachu stanu w Hondurasie i ultra-prawicowym zamachu stanu w Brazylii: te akty barbarzyństwa również noszą znak liberała, urojonego lewicowca, najbardziej niereformowalnej kanalii w historii ludzkości.

I to prowadzi nas do, być może, waszej najwspanialszej interwencji humanitarnej ze wszystkich innych: uzbrajanie i finansowanie krwiożerczych gangów dżihadu z przypisanym im zadaniem obalenia ‚reżimu Assada’.

I, z błogosławieństwem amerykańskiego liberała, rozpoczęli oni także krucjatę eksterminacji syryjskiej cywilizacji w całym tym procesie. Bardzo proszę lewaku, nie każ mi wymiotować na mój komputer, mówiąc mi o tych wszystkich cierpiących dzieciach w Aleppo. Prawdziwi barbarzyńcy, którzy sprawili, ze te dzieci cierpią, zostali uruchomieni w Białym Domu, przez ostatnie osiem lat ty byłeś tym, który ich tam umieścił w pierwszej kolejności. I czy nie jest to niekwestionowane i ironiczne, że wy wspieracie te barbarzyńskie, szaleńcze agresywne wojny – które kosztują miliardy i biliony dolarów – a wasze własne dzieci, absolwenci collegow, nie mogą znaleźć pracy?

Jesteście tak oderwani od rzeczywistości, tak znarkotyzowani psychozą polityki tożsamości (identity politics) i tak obojętni na cierpienia swoich rodaków Amerykanów oraz obojętni na cierpienia tych, których kraje są niszczone przez wasze agresywne wojny, że po prostu nie żyjecie już dłużej w świecie opartym o rzeczywistość, i niestety, to się już dzieje od długiego czasu.

Być MOŻE JEST takie miejsce, w którym amerykańscy lewacy zwalczają rasizm, seksizm, przeprowadzają wspaniałe interwencje humanitarne, które kładą kres ludobójstwu, prześladowaniom mniejszości i autorytatywnym reżimom: to miejsce to twój UMYSŁ.

Będziesz obwiniać za tę haniebną klęska złych, białych facetów, rasistów, Rosjan, zboczeńców, sexistow, i tych, którzy chcą przywrócenia patriarchatu, ale niestety, drodzy lewacy nie możecie nikogo obwiniać, oprócz samych siebie.

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://www.henrymakow.com/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *