Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > LGBT domaga się by wszystkie dzieci rodziły się bez określonej płci

LGBT domaga się by wszystkie dzieci rodziły się bez określonej płci

Aktywistka LGBT (organizacja reprezentująca Lesbijki, Gejów, Biseksualistów i osoby Transgenderyczne ) domaga się, by wszystkie dzieci rodziły się bez określonej płci.

beznazwy

„Nadanie płci niemowlęciu – nie pozwól aby lekarz robił to Twojemu noworodkowi.  Oznacza to określenie dziecka jako chłopca lub dziewczynki w oparciu o podstawowy biologii, jest to jakaś podstępna praktyka, a może po prostu rosyjska ruletka z życiem Twojego dziecka.” – kanadyjska działaczka transgenderyczna Christin Milloy

Christian Milloy:

„Mówimy naszym dzieciom, „Możesz być kimkolwiek chcesz , dziewczynka może być lekarzem, chłopiec może być pielęgniarką,” ale dlaczego w pierwszej kolejności musi ta osoba być chłopcem lub dziewczynką? Twoje dziecko jest dzieckiem. Twoje dziecko nie wie nic o sukienkach i krawatach, makijażu i goleniu, współczesnych społecznych skutkach różowego i niebieskiego koloru. Potencjał dziecka, jako noworodka  jest nieograniczony .Świat jest pełen możliwości,  każdy człowiek zasługuje na zrealizowanie swoich marzeń,  na bycie szanowanym, traktowanym z  godnością człowiekiem przy jednoczesnej maksymalizacji szczęścia poprzez indywidualną ekspresję.

Wraz z dziecięcym przydziałem płci, w jednym momencie życie twojego dziecka jest natychmiast, brutalnie zredukowane z tych niezmiernych potencjałów do jednego konkretnego zbioru oczekiwań i stereotypów. Lekarze (i struktura władzy za nimi) bawią się w narzucanie tych ograniczeń bezsilnym niemowlętom, bez ich zgody i bez twojej świadomej zgody jako rodzica. Kwestia ta zasługuje na poważne rozważenie przez każdego rodzica, ponieważ bez względu na to, jaką tożsamość płci dziecko ostatecznie przyjmie, płeć przypisana niemowlęciu będzie miała skutki, które będą trwać przez całe życie.”

Działaczka twierdzi, że rodzice powinni czekać, aby poinformować dzieci czy są chłopcem, dziewczynką  lub ani jednym ani drugim.

images8G1IKBXW

FAKTY: Jeśli Twój organizm produkuje plemniki jesteś płci męskiej. Jeśli twój organizm produkuje jajniki jesteś płci żeńskiej. Jeśli twój organizm produkuje zarówno plemniki jak i jajniki (rzadki przypadek) , jesteś „obojniakiem”.

Naturalna, morfologiczna i biologiczna idea tożsamości seksualnej i „płci” nie jest zamienna. Czyjaś tożsamość seksualna nie jest konstrukcją społeczną; jest fizycznym stanem biologicznym.

Gdy pozwalamy sobie akceptować wykorzystanie niepoprawnego terminu  płeć,  ulegamy manipulacji –  akceptujemy fałsz narzucony nam przez społecznych inżynierów w celu posuwania do przodu ich politycznego programu dotyczącego zarządzania ludźmi.

Nie możemy być zastraszani lub oszukiwani , musimy odrzucać taką manipulację i kontrolę przez „autorytety”, niezależnie czy są one świadome tej szkodliwej strategii czy też nie.

Źródło:

http://chrismilloy.ca/ strona aktywistki LGBT Christian Milloy

http://www.redicecreations.com/article.php?id=30945

beznazwy

Andrej Pejić – model transgenderyczny. W dwa lata po rozpoczęciu kariery podpisał kontrakt z agencją Storm Models po czym brał udział w paryskim tygodniu mody męskiej. Współpracował tam z wieloma znanymi projektantami m.in. z Jeanem Paulem Gaultierem, Rafem Simonsem czy Paulem Smithem. Wkrótce po tym zaczął również pozować do sesji zdjęciowych

 

images[1]

images[4]

images[10]

pejic-pt-02[1]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrej_Peji%C4%87

więcej zdjęć  na stronie:

http://lula.pl/lula/1,94040,8738787,Andrej_Pejic___model_o_wygladzie_kobiety.html

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *