Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Łgarstwo i prowokacja ! Sataniści-chabadowcy ponownie podszywają się pod starotestamentowych żydów

Łgarstwo i prowokacja ! Sataniści-chabadowcy ponownie podszywają się pod starotestamentowych żydów

Od Redakcji portalu www.3rm.info:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Publikowaliśmy już materiał w którym dobitnie i jasno wykazaliśmy i dowiedliśmy, że współcześni żydzi, a tym bardziej chabadowcy (członkowie kabalistycznej sekty Chabad Lubavitch – tłum.), absolutnie nic wspólnego z wiarą starotestamentowych żydów nie mają, tak jak i z ich świętościami.

Dlatego wszystkie te histerie satanistów-lazarowców, że nie zaliczono ich do spadkobierców świętości Jerozolimy, są bezpodstawne. Berlu Lazar!, twoim ojcem jest diabeł tak jak i twoich współwyznawców a wy spełniacie wolę ojca waszego! On jest kłamcą od początku i wy także nimi jesteście.

Wy nie macie absolutnie nic wspólnego ze starotestamentowymi żydami, tak jak i ze świętościami Jerozolimy. Wasze „świętości” są w piekle do którego wkrótce traficie jeżeli nie pokajacie się i nie uznacie za prawdziwego Boga Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Oby Pan ich powstrzymał!

————————————————————————————————————————————

RABIN LAZAR KRYTYKUJE ROSJĘ I UNESCO

Naczelny rabin Rosji, Berl Lazar, skrytykował Komitet Wykonawczy UNESCO, który w przeddzień przegłosował rezolucję odrzucającą związek żydów ze Wzgórzem Świątynnym w Jerozolimie. 

a1„Ostatnia rezolucja UNESCO w sprawie Jerozolimy jest obrazą uczuć wszystkich wierzących żydów i całkowicie podważa, w naszych oczach, autorytet tej organizacji” – mówi się w oświadczeniu rabina, którego cytuje w piątek jego służba prasowa.

We wspomnianym dokumencie mówi się o szczególnym związku islamu z Jerozolimą, bez wspominania o prawach żydów do świętych miejsc tego miasta. Rezolucję poparły delegacje Rosji, Chin, Algierii, Bangladeszu, Maroko, Omanu, Libanu, Kataru i Iranu.

„Jestem zszokowany głosowaniem rosyjskiej delegacji w UNESCO. To bardzo dziwne, że Rosja, dla której jest tak ważne zachowanie historycznego dziedzictwa i która do tej pory prowadziła konsekwentną walkę przeciwko wszelkiemu fałszowaniu historii, teraz poparła jawną fałszywkę” – powiedział Berl Lazar.

Według niego dowody, że Jerozolima jest święta dla żydów, znajdują się w świętych księgach, które są wspólne dla żydów i dla chrześcijan (Uwaga Redakcji – Łżesz, synu diabelski! Nie mamy, my prawosławni, żadnych z wami wspólnych ksiąg ani świętości!).

„Jeżeli nawet urzędnicy UNESCO nie uznają autorytetu świętych ksiąg to niech chociaż by zainteresowali się rezultatami wykopalisk archeologicznych w tym mieście. Świadczą one o tym, że Jerozolima przez dziasiątki wieków była niekwestionowanym centrum duchowym żydostwa, ogniskiem naszej wiary i tradycji” – podkreślił Berl Lazar

a11

Jak on sam mówi to fakt, że wszystkie religie mogą dzisiaj utrzymywać swoje miejsca kultowe w Jerozolimie, że wszystkim świętościom różnych religii w mieście zapewnione jest trwałe bezpieczeństwo, „to jest tylko dzięki państwu żydowskiemu, jego prawom, jego organom bezpieczeństwa publicznego i służbom bezpieczeństwa”.

Sytuacja wokół Wzgórza Świątynnego okresowo ulega podwyższonemu napięciu. Zaostrzeniu sytuacji towarzyszą starcia palestyńskich demonstrantów z izraelską policją, muzułmanów z żydami.

Za: http://www.interfax-religion.ru/?act=news&div=64798

—————————————————————————————————————————–

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Zwróćcie baczną uwagę na to o czym będziemy teraz mówić. Na dzień dzisiejszy ten temat jest niezwykle ważny. Wśród narodu, w tym i prawosławnego, i wśród episkopatu i kapłanów, nie ma jasnego zrozumienia kim są współcześni żydzi. Prawie wszyscy uważają, że to są następcy tych starotestamentowych żydów, którzy żyli przed i w czasie ziemskiego życia Pana naszego Jezusa Chrystusa. Ale jest to absolutny fałsz!

a2

Pierwsza (różnica) to wizja życia pozagrobowego.

W Starym Testamencie, to znaczy w Torze (Pięcioksiąg Mojżesza) i w Tanach, niczego się nie wspomina o pośmiertnym życiu człowieka. W nich nie ma idei pośmiertnego sądu. Jest zaledwie nieśmiała sugestia starożytnych proroków, że dusza po śmierci żyje. Także i w Księdze Joba: „Czy umarły człowiek znowu żyć będzie?” (Księga Joba 14:14). Pytanie jest, odpowiedzi nie ma.

Są też lamentacje Eklezjastesa: „Nie masz nikogo, który by zawsze żył i który by taką nadzieję miał; lepszy jest pies żywy aniżeli lew zdechły.” (Księga Eklezjastesa 9:4). Tak więc jest pesymizm i milczenie Starego Testamentu w tej kwestii.

Za to w tekstach talmudycznych i w kabalistyce współczesnych żydów wiedzie prym i dominuje teoria „gilgulin reshimot”, teoria wędrówki dusz. Oznacza to, że nauka współczesnych żydów o życiu pozagrobowym jest radykalnie inna, zapożyczona z pogaństwa, nie taka jak u żydów starotestamentowych.

Druga (różnica) – idea Boga.

W Starym Testamencie, bez żadnych wątpliwości, Bóg jest to żywa Osoba. Natomiast w Kabale jest to bezosobowy Ein Sof.

Trzecia (różnica) – idea praktyki duchowej.

W Starym Testamencie jest kategoryczny zakaz wszelkich wróżb, magii, wywoływania duchów i mistycznych eksperymentów. W Kabale współczesnych żydów wszystkie te okultystyczne eksperymenty, w tym i tworzenie Golema (ożywionego magicznymi zaklęciami glinianego olbrzyma), magia, astrologia, itd., są rozwinięte, praktykowane i promowane.

Przy istnieniu takich różnic, w żadnym wypadku nie można uważać, że wiara starotestamentowych żydów i żydów współczesnych jest tą samą religią. Te wiary nie mają ze sobą nic wspólnego. Współcześni żydzi nie mają ŻADNEGO związku z wiarą swoich przodków i z żydowskimi korzeniami. Współczesny TALMUDYZM-KABALIZM jest najczystszym SATANIZMEM.

Nowojorski rabin obdarowuje patriarchę Cyryla złotym jabłkiem.
Nowojorski rabin obdarowuje patriarchę Cyryla złotym jabłkiem.

Czy my, prawosławni chrześcijanie, możemy okazywać przyjaźń i miłość żydom, którzy do dzisiaj nienawidzą Chrystusa?  

Święty Jan Chryzostom powiedział: „Kto nie może nasycić się miłością do Chrystusa Pana, ten nie może nasycić się nienawiścią do Jego wrogów.”

Święty Filaret Moskiewski (Drozdow) naucza: „Brzydźcie się zatem wrogami Bożymi, uderzajcie na wrogów ojczyzny, miłujcie nieprzyjaciół waszych. Amen”.

Duchowo zdrowy prawosławny chrześcijanin nie może i nie powinien okazywać miłości i przyjaźni tym, którzy nienawidzą, gardzą i bluźnią Panu Jezusowi Chrystusowi. On może, i powinien, kochać swoich osobistych wrogów ale wrogów Bożych powinien się brzydzić i w żadnym wypadku nie powinien wchodzić z nimi w jakiekolwiek stosunki, a już tym bardziej przyjacielskie.

Kto ma rozum niech rozumie!

Za: http://3rm.info/main/64747-lozh-i-provokaciya-satanisty-habadcy-snova-primazyvayutsya-k-vethozavetnym-evreyam-berl-lazar-kritikuet-rossiyu-i-yunesko.html

Publikacja: 14.10.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *