Strona główna > Polska > Leszek Szymowski: „Jestem katolikiem, nie zagłosuję na PiS”

Leszek Szymowski: „Jestem katolikiem, nie zagłosuję na PiS”

Zamieszczamy poniżej „Dakalog” Leszka Szymowskiego, czyli 10 powodów dla których publicysta nie zagłosuje na PiS z powodu przywiązania do katolickiej wiary.

Jestem katolikiem, nie zagłosuję na PiS. „Poznacie ich po ich owocach” – czytamy w Ewangelii. *Mt 7,20). Te słowa zawsze mi się przypominają gdy słyszę polityków odwołujących się do katolickich wartości tylko po to, by zdobyć wyborcze głosy. Jako prosty katolik konfrontuję wtedy ich uczynki (nie słowa) z Dekalogiem.

1. „Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną” – w IV RP w to miejsce wchodzi skromny poseł z Żoliborza. Kult należny Bogu zastępuje kult nieżyjącego brata w/w posła.

2. „Nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremnie” co oznacza, iż bluźni Dobra Zmiana, przypisując sobie łatkę „chrześcijańskiej” mimo ewidentnych łajdactw.

3. Pamiętaj abyś Dzień Święty święcił – co oznacza obowiązkową Mszę Świętą i odpoczynek od pracy. IV RP zafundowała nam coniedzielne spory polityczne. Osobną zasługę ma w tym Zbigniew Ziobro, który tysiącom osób zafundował niemożność realizacji praktyk religijnych, zamykając ich za głupoty (a często niesłusznie) w „aresztach wydobywczych”.

4. Czcij ojca swego i matkę swoją – od 2015 roku zafundowano nam cały pakiet rozwiązań legislacyjnych osłabiających autorytet Rodziców.

5. Nie zabijaj – tu się kłania ustawa aborcyjna, przegłosowana przez PiS, zezwalająca na zabijanie nienarodzonych dzieci.

6. Nie cudzołóż – popieranie LGBT i przymusowej seksedukacji w szkołach. Kaczyński zapowiedział, że „po wyborach” jego partia zatrzyma ofensywę LGBT. Nie zauważył biedak, że jego partia rządzi od 2015 roku?

7. Nie kradnij – okradanie nas przy pomocy danin, podatków, podwyżek opłat i składek na ZUS przy jednoczesnym transferowaniu milionów do „samych swoich” poprzez absurdalne zlecenia od spółek Skarbu Państwa (vide reklamy czołgów w „Gazecie Polskiej”). Skala tego państwowego złodziejstwa woła o pomstę do nieba.

8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu – tu się kłania TVPiS i prorządowe media opluwające z furią goebbelsowską wszystkich, którzy ślepo nie wierzą w IV RP. Jako nominowany „ruski agent” sam jestem tego najlepszym przykładem.

9. „Nie pożądaj żony bliźniego swego” – w tej dziedzinie „Dobra Zmiana” nie ma jeszcze osiągnięć ale może dlatego że jej Umiłowany Przywódca jest kawalerem.

10. „Ani żadnej rzeczy która jego jest”. IV RP pożąda naszego dobra (więc nas okrada jak może) naszej wolności (więc ją ogranicza) naszej prywatności (więc nas masowo podsłuchuje).

Gdy więc słyszę, że katolik „nie ma wyboru” i „musi głosować na PiS” to się zastanawiam czy dobrze rozumiem Dekalog.

PONIŻEJ GRAFICZNY KOMENTARZ W-P

Za: https://prawy.pl/104308-leszek-szymowski-jestem-katolikiem-nie-zaglosuje-na-pis/

30.09.2019

4 thoughts on “Leszek Szymowski: „Jestem katolikiem, nie zagłosuję na PiS”

 1. Biedne powszechniaki (z grecka katoliki), do niedawna mieli zakaz nie tylko posiadania ale i czytania Biblii; to skąd niby mieli wiedzieć, że kapłony rzymskiego boga Vaticanusa – pontyfiki maximusy https://intheknow7.files.wordpress.com/2012/07/pope-gregory-xiii-dragon.jpg , oszukują ich nie tylko na drugim przykazaniu, ale wprost każą wierzyć w koźlorogiego boga Pana.

  Zamienili bowiem w Biblii ponad 6800 razy transkrypt JHWH na Pan.

  Etymologia i mitologia tego imienia jest co prawda bardzo bogata ale dalsze podtrzymywanie jej, jest wyjątkowo zaściankowym uleganiem propagandzie okultyzmu żydowskiego.

  Bez względu na źródło, zawsze Pan jest kopytnym i rogatym bóstwem „kozojebców” lub jak kto
  woli „ostrojebców”:
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2d/Pan_goat_MAN_Napoli_Inv27709_n01.jpg/220px-Pan_goat_MAN_Napoli_Inv27709_n01.jpg

  wszak niepogardzającym również nimfami
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/aa/PanandDaphnis.jpg/220px-PanandDaphnis.jpg

  jednak starym i zmęczonym
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e3/Vrubel_pan.jpg/220px-Vrubel_pan.jpg

  chyba, że w nowym kabalistycznym wcieleniu
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/93/Francisco_de_Goya_y_Lucientes_-_Witches%27_Sabbath_-_WGA10007.jpg/220px-Francisco_de_Goya_y_Lucientes_-_Witches%27_Sabbath_-_WGA10007.jpg

  prowadzącym do uwspółcześnionego przez Eliphasa Léviego w “Dogme et Rituel de la Haute Magie“ z roku 1897 wizerunku tego boga, czyli Bafometa (Baphomet)

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a4/Baphomet.png

  zamieszczonego min. w tle, na rewersie dowodu identyfikującego ID Niemców; oraz
  wpychanego nam do muzyki, filmów, reklam. W USA jest bardzo popularna marka samochodu Dodge, która ma pięknie wykonane logo…Baphometa (Mahometa);

  Wobec powyższego, nieśmiały sprzeciw przeciwko Partii Interesu Syjonistycznego, nie uwzględniający, że już Kalkstein zapowiedział zmianę konstytucji, aby nadać pozory legalności uwłaszczenia żydów na narodzie polskim – 447, nie licząc

  177 „AFER” RZĄDU PIS

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/06/czy-wymienione-177-afer-rzadu-pis-to-sa-klamstwa/

  o ustawie 1066 i sprowadzeniu obcego wojska na Polaków, nie mówiąc!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.