Strona główna > NWO > Lekcja hipokryzji

Lekcja hipokryzji

Były doradca Nicolasa Sarkozy’ego, Maxime Tandonnet, na  łamach francuskiego dziennika „Le Figaro”:

Osiągnąłem już   taki poziom obrzydzenia i odrazy, że najchętniej bym  milczał. Ale sumienie mi na to nie pozwala. Ogromna fala  imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z  Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety pozostają, a mężczyźni uciekają. A Europa wylewa nad tymi mężczyznami krokodyle łzy i szeroko  otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone i torturowane, sprzedawane w niewolę. A gdzie są  feministki?  Gdzie obrońcy praw człowieka?

a

a

a

a

a

a

a

Europa obnaża swoją obłudę  tchórzostwo i ślepotę, do tego stopnia, że wywołuje to mdłości. To, że przyzwala na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć  do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm  propagowany przez najgorszych klaunów. Bruksela domaga się, by nasze (francuskie-red.) gminy przyjęły 36  tys. imigrantów, jakby nie miały ich już wystarczająco.

Każdy poucza każdego. Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza  nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć.  Jednocześnie nie zająknął się ani słowem o mordowanych na  Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że  Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie  rozumiem? — pyta doradca byłego prezydenta Francji.

Jego zdaniem Europa, która „pozwala na systematyczne mordowanie chrześcijan o  dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia,   jednocześnie chełpiąca się swoją własną dobrocią, rezygnująca po drodze ze swoich granic, to Europa, która  jest w trakcie poddawania się najgorszemu rodzajowi  totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa  u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet.

Materiał z redakcyjnej poczty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.