Strona główna > Rosja > Lazar: Większość rosyjskich Żydów zagłosuje na Putina

Lazar: Większość rosyjskich Żydów zagłosuje na Putina

Komentarz: Redakcja SS pragnie zwrócić uwagę czytelników, że prawdziwa opozycja poza SYSTEMOWA, czyli anty-żydomasońska i narodowo-patriotyczna siedzi albo w więzieniach i koncłagrach albo wegetuje na peryferiach świadomości otumanionych żydo-agit-propagandą bezmyślnych i amoralnych mas. Cała reszta tak zwanych „wyborów” to żydomasońskie przedstawienie dla plebsu a tak zwana „walka wyborcza” o beneficja, kukiełek o identycznym zadaniu do wykonania, jest pod pełną kontrolą „demonokratów”. Miejmy tego świadomość.

Źródło: http://3rm.info/21869-berl-lazar-bolshinstvo-rossijskix-evreev.html

Data publikacji: 3.03.2012

Tłum. RX

Podczas wyborów prezydenckich większość rosyjskich żydów zagłosuje na Władimira Putina, uważa główny rabin Rosji Berl Lazar. „Możliwe, że gdyby był większy wybór spośród kandydatów to głosowaliby oni na jeszcze kogoś innego. Ale ja osobiście nie znam ani jednego żyda któryby głosował na przykład na Prochorowa”- powiedział Lazar w wywiadzie dla izraelskiej gazety „Haaretz”. Według gazety internetowej www.grani.ru

Berl Lazar jest zmuszony lawirować pomiędzy władzami a żydowską społecznością z tego względu, że liczni żydzi ostatnio popierali opozycję poza systemową i brali udział w mityngach protestacyjnych. Według danych gazety „Haaretz”, Putin spotykając się niedawno z przywódcami religijnymi zapytał Lazara gdzie żydzi będą w najbliższą sobotę. Lazar odpowiedział, że w synagodze. „A jak sprawa się ma z akcjami protestu?”- zapytał Putin. Na to Lazar odpowiedział, że żydzi powinni być w synagodze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *