Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Laurent Guyenot precyzuje kwestię żydowską

Laurent Guyenot precyzuje kwestię żydowską

OD JAHWE DO SYJONU: zazdrosny Bóg, naród wybrany, ziemia obiecana… zderzenie cywilizacji

Polecam to badanie żydowsko-iluminackiego spisku od starożytnego Babilonu do zabójstwa JFK i ataku na WTC.

Wydana w 2018 książka zręcznie wyjaśnia raka odpowiedzialnego za 90% problemów ludzkości, w tym wszystkie główne wojny i kryzysy gospodarcze. Ten rak to spisek kabalistycznych (masońskich, satanistycznych) Żydów i masonów, oba narzędzia centralnego kartelu bankowego Rotszylda.

Ta złowroga siła osiąga crescendo w COVID-19 i operacji psychologicznej z Georgem Floydem i zamieszkami. W pigułce, ci fanatyczni Żydzi (i masoni) uważają, że są Bogiem i mogą przedefiniować rzeczywistość, tak żeby ludzkość im służyła. Sataniści to przeciwnicy życia /

Satanists are anti-life. Rozkładają porządek moralny i naturalny, by go odtworzyć zgodnie z ich perwersją.

 

Wybrałem ten fragment, bo pokazuje jak radowe poglądy nazistów były wzorowane na judaizmie. Niemniej jednak, Hitler powiedział, że kabalistyczni Żydzi nie są rasą a złośliwym (szatańskim) duchem. On wyjaśnia jak „zasymilowani Żydzi” – Żydzi którzy nie dołączyli do socjopatycznego kabalistycznego spisku tajnych liderów – byli wspólnymi wrogami obu – syjonistów i nazistów, a przez to wybranymi do zagłady. Jak powiedziała Hannah Arendt, „większość Żydów nieuchronnie znalazła się w konfrontacji z obu wrogami – nazistowskimi żydowskimi władzami”.

 

Taka jest sytuacja Żydów dzisiaj. Oni nie wiedzą, że ich przywództwo jest złe.

 

Pamiętasz „Germanwings Fl 9525” co-pilot który w 2015 zamknął pilota poza kabiną i wpadł na górę?

 

Taka jest nasza sytuacja dzisiaj. Nasi piloci są psychopatami / Our pilots are psychopaths, zaprzysiężonymi wrogami każdej rasy, religii, rodziny i narodu. „Niszczymy 'każdą zbiorową siłę oprócz naszej własnej'”. (Protokoły, 16-4)

 

Ta książka zawiera zwięzłe, rzetelne badanie ich trwającej tysiąclecia wojny z Bogiem i ludzkością, która osiąga dziś swój finał. Nie oddaje wymiaru okultystycznego, ale cześć historyczna jest świetna.

 

s. 250-253:

 

„Relacje między nazizmem i judaizmem były dobrze znane w żydowskich kręgach w latach 1930. Nikt nie wyraził tego lepiej niż amerykański rabin Harry Waton w wydanej w 1939 przez Komitet dla Zachowania Żydów książce Program dla Żydów / A Program for the Jews: nazizm jest imitacją judaizmu; nazizm przyjął zasady i idee judaizmu, do zniszczenia judaizmu i Żydów”.

 

„Nazistowska filozofia rozpoczyna się od postulatu: Krew rasy określa charakter, bieg ewolucji i los tej rasy… świadomie czy nie, naziści przyjęli tę teorię z samej Biblii”.

 

Waton idzie jeszcze dalej: deklaracja Hitlera, że żydowska świadomość jest trucizną dla ras aryjskich jest najgłębszym wglądem, jaki świat zachodni osiągnął jeszcze w swojej własnej naturze; a jego zdolność do uświadomienia sobie tego jest dowodem jego geniuszu, a także tajemnicy jego mocy i ciekawej fascynacji, jaką przejawia jego osobowość… to nie praktyczna siła czy bogactwo Żydów, których się obawia, ale charakteru żydowskiego umysłu… To jest ukryte przeniknięcie ducha żydowskiego do pogańskiego umysłu [Gojów?], jest niebezpieczeństwem; i jest to niebezpieczne, ponieważ umysł 'aryjski' nie może się temu oprzeć, a musi ulec”.

 

„Skoro Żydzi są najlepszym i najbardziej kulturalnym narodem na ziemi, Żydzi mają prawo poddania sobie reszty ludzkości i być władcami całej ziemi” – Rabin Harry Watson

 

Z książki „Program dla Żydów: odpowiedź dla wszystkich antysemitów, program dla ludzkości.

 

IZRAEL JAKIEGO NIE ZNACIE

 

 

W rzeczywistości Waton źle rozumie opinie Hitlera o żydowskości, które prywatnie były mniej rasistowskie niż jego własne: „Używamy określenia żydowska rasa” – napisał Hitler do przyjaciela – „tylko z powodu wygody językowej, bo w prawdziwym sensie słowa, i z genetycznego punktu widzenia, nie ma  żadnej żydowskiej rasy… Rasa żydowska jest przede wszystkim wspólnotą ducha”.

 

Nazizm i syjonizm mają więcej niż jeden fundament ideologiczny: jako wspólnego wroga miały Żyda-asymilacjonistę. Miały też wspólny cel: emigrację Żydów z Niemiec. Reinhardt Heydrich, szef Służby Bezpieczeństwa SS, napisał w 1935, w Das Schwartze Korps, oficjalnym czasopiśmie SS: „Musimy podzielić Żydów na 2 kategorie: syjonistów i tych którzy wolą asymilację. Syjoniści trzymają się ostrego stanowiska rasowego, i poprzez emigrację do Palestyny… czas nie może być zbyt odległy kiedy Palestyna będzie znowu mogła przyjąć swoich synów, którzy byli zagubieni przez ponad 1.000 lat. Nasze dobre życzenia razem z naszym oficjalnym dobrem pójdą z nimi”.

 

Przesadą byłoby powiedzieć, że Hitler ideologicznie był syjonistą, bo napisał w Mein Kampf w 1923: „bo choć syjonizm próbuje przekonać drugą część świata, że narodowa samoświadomość Żyda znajduje satysfakcję w utworzeniu państwa palestyńskiego, Żydzi znowu najsprytniej oszukują głupich Gojów. Nie myślą o budowaniu państwa żydowskiego w Palestynie by mogli w nim zamieszkać, a chcą tylko centralnej organizacji ich międzynarodowego oszustwa, wyposażonej w prerogatywy, wycofanej z zagarniania przez innych; schronienia dla skazanych łotrów i liceum dla przyszłych łotrów”.

 

Niemniej jednak naziści byli w dużej mierze przychylni projektowi pierwotnie sformułowanemu przez Herzla, który przechwalał się w swoim dzienniku: „Myślę, że znalazłem rozwiązanie kwestii żydowskiej. Nie rozwiązanie, a jedyne rozwiązanie” – powtarzając dalej że syjonizm był „jedynym możliwym ostatecznym i sukcesem kwestii żydowskiej”. Pierwsza organizacja syjonistyczna zainspirowana książką Herzla, The National-Judische Vereinigung Koln, ogłosiła jako swój cel w 1897: ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej leży więc w ustanowieniu państwa żydowskiego…”

 

Idealnym poddanym totalitaryzmu jest… naród dla którego już nie istnieje różnica między faktem i fikcją, prawdą i fałszem – Hannah Arendt

 

Hannah Arendt wykazała w kontrowersyjnej książce Eichmann w Jerozolimie / Eichmann in Jerusalem (1963), że do 1938 nazistowska polityka była pro-syjonistyczna, i „wszystkie czołowe stanowiska w mianowanej przez nazistów Reichsvereinigung [przymusowa organizacja wszystkich Żydów w nazistowskich Niemczech] zajmowali syjoniści”. To wykreowało „sytuację, w której niewybrana większość Żydów nieuchronnie znalazła się w konfrontacji z 2 wrogami – władze nazistowskie i władze żydowskie”.

 

 

Arendt była pierwszą żydowską intelektualistką demaskującą najmroczniejsze tajemnice syjonistów, które bardzo dobrze udokumentowano (np. Tom Segev Siódmy milion / The Seventh Million): „W tych pierwszych latach istniało wzajemnie zadowalające porozumienie między nazistowskimi władzami i Żydowską Agencją do Palestyny – a Haavarah lub Transfer Agreement, który stypulował, że emigrant do Palestyny mógł przenieść tam pieniądze w niemieckich towarach i wymienić je na funty po dotarciu. Wkrótce był to jedyny legalny sposób dla Żyda zabrania ze sobą pieniędzy. Alternatywą było założenie zablokowanego konta, które będzie ważne tylko zagranicą ze stratą 50-90%”.

 

Rezultat był taki, że w latach 1930, kiedy amerykańskie żydostwo z trudem zorganizowało bojkot niemieckich towarów, Palestyna, ze wszystkich miejsc, zalana była 'niemieckimi towarami'. Ok. 60.000 bogatych Żydów skorzystało z tego Haavara Agreement, mając decydujący wkład w żydowską kolonizację Palestyny.

 

https://www.henrymakow.com/2020/06/laurent-guyenot-solves-the-jewish-question.html

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.