Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Dwa lata więzienia dla Adama Czeczetkowicza

Dwa lata więzienia dla Adama Czeczetkowicza

Sześć miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności dla człowieka, który oprotestował akcję żydowskiej gazety dla Polaków o kryptonimie „wykopmy rasizm z Białegostoku”. Plus odwieszenie 18 miesięcy więzienia za sfingowane (prowokacja Służb) zarzuty…

a

Sprawiedliwość Ministra Sienkiewicza święci tryumfy. Dzisiaj Białostocki sąd wydał wyrok. Co prawda nie jest prawomocny, ale okazał intencję antynarodową wymiaru sprawiedliwości, na który jako podatnicy jesteśmy zmuszeni płacić. Na nic się zdały moje zeznania przed sądem, w których wykazałem – że Adam jest ofiarą nagonki antypolskiej, że dzielnie i słusznie używa wolności słowa dla przeciwstawienia się antypolonizmowi. Krzywda kolegi dotyka mnie boleśnie. Boże, kiedy skończy się to zniewalanie i pokaranie Polaków? Boże, ześlij Anioła Polskości – żeby ochronił nas, niewinnych Swoim Skrzydłem. + Amen!

Gdyby kogoś poruszyła krzywda Adama i chciał współtworzyć komitet obrony Adama Czeczetkowicza – proszę o kontakt. Telefon do Adama (dopóki jest na wolności): +48 690 598 515 i do mnie: +48 601 787 407.

/-/Eugeniusz Sendecki

Adam Czeczetkowicz osiem dni przed rozprawą i odczytaniem wyroku:

Źródło: http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/110589,dwa-lata-wiezienia-dla-adama-czeczetkowicza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *