Strona główna > Świat > Las Vegas: kolejna „dramatyczna” i „krwawa” operacja fałszywej flagi dla super-naiwnych gojów

Las Vegas: kolejna „dramatyczna” i „krwawa” operacja fałszywej flagi dla super-naiwnych gojów

Zdjęcie policji w wydarzeniu z  Mandalay Bay,  Las Vegas, sugeruje, że to był operacja fałszywej flagi.

a

To nie jest jedyny dowód, ale to zdjęcie policji, RZEKOMO reagującej na „strzelaninę ” w  Las Vegas  sporo mówi.  Dostarcza jeszcze więcej  dowodów na to, że nie było strzelaniny i że cale to wydarzenie  było skomplikowanym przekrętem  z udziałem zdrajców aka  „aktorow-kryzysowych” (crisis aktors) oraz  zwykłych  ludzi, którzy nie wiedzieli, co się dzieje.

 Zwróć uwagę na trzech policjantów w pozycji strzelania, jakby śledzili podejrzanego i niebezpieczne zagrożenie: to jest „aktywną strzelaninę”.

Gdyby to było realne, nikt by się spodziewał zobaczyć młodych mężczyzn stojących w pobliżu lub używających swych telefonów, tak jakby NIC SIĘ NIE DZIAŁO!!!

Trzech z tych młodych facetów jest nawet blisko „linii ognia”. To zdjęcie zdecydowanie sugeruje, że była to część zainscenizowanej sceny, tzw. „operacji fałszywej flagi” przypominającej Sandy Hoax, gdzie ludzie kręcili się w kręgach, pozując do kamer.

Tłum. Renata

Źródło: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/photo-of-mandalay-bay-suggests-hoax/#.WdUewDBpEdV

P.S. Tu zaś jeden  z wielu filmików z JewTube, które ujawniają, że cała ta „akcja w Las Vegas”, to było kolejne, wyreżyserowane igrzysko dla głupich gojów (jakich jest, niestety, tysiące), którzy gładko to przełkną, no bo to „w telewizji pokazali to i to prawda musi być”.  Telewizja, jak wiemy nie kłamie i samą prawdę ci powie.

Ów, cokolwiek cepowaty, podnajęty gościu, który tu odgrywa rolę „światka” owego „wydarzenia”, coś tam mamrocze, że jego kumpel został postrzelony aż TRZY RAZY, w klatkę piersiowa, przez złego gunmana i „cudownie” przeżył.

Wygląda na to, że ten „rewolwerowiec” był niby w stanie 'postrzelić ok 500 osób i zastrzelić ok 60 ale tez był w stanie postrzelić TĘ SAMĄ OSOBĘ aż trzy razy w klatkę piersiowa i jej nie zabić.

Ów najemny judaszek  wyjątkowo marnie odgrywa swą role. Wodzi za tekstem oczami, jaka się uśmiecha bez sensu tu i owdzie no bo w końcu jest na wizji w telewizji. Ma swoje 5 minut sławy. Bedzie się tym mógł pochwalić przed swymi kumplami. I grosza za to też trochę dostanie, na piwo mu starczy.

 Tu video: warto tez poczytać komentarze pod tym video. Ludzie dziada rozszyfrowali po  paru sekundach.

http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/las-vegas-shooting-survivor-says-his-good-friend-was-shot-three-times-in-the-chest-but-his-friend-told-him-he-is-going-to-be-good/#.WdUS3ch94dU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.