Strona główna > Rosja > Larum dla Pomazańca Bożego…Film „Matylda”

Larum dla Pomazańca Bożego…Film „Matylda”

Rozpowszechnianie filmu „Matylda” musi być stanowczo zabronione! Dlatego, że jeżeli będzie on wyświetlany to Rosja zginie! I będzie to sprawiedliwe i słuszne w oczach Bożych. To nie będzie ZŁO ale będzie to DOBRO! Dlatego, że poprzez to Pan pokaże ludziom swoją przestrogę i swoją karę czego nigdy czynić nie wolno!

a1

Wszystkie nieszczęścia Rosji w XX wieku i wojna domowa, i kolejna jeszcze bardziej wyniszczająca, chociaż dużo potężniejsza, odkupieńcza wojna. A katastrofy i pieriestrojki i postępujące wpędzanie w nędzę ludzi oraz rozpad wielkiego państwa, to są wszystko konsekwencje wielkiego grzechu buntu przeciwko Bogu i carobójstwa!!!

A ludzie, którzy bardzo cierpieli, być może będący osobiście niewinnymi, należeli do tych warstw i stanów społecznych, które zdradziły cara, były winne bezpośrednio albo pośrednio carobójstwa! A to jest i chłopstwo, i kozactwo i arystokracja i duchowieństwo (zwłaszcza wyższe) !!! 

Teraz w symboliczny dzień, 26 października, w 100 lat od potwornych wydarzeń października 1917 roku, przygotowuje się nowe rytualne carobójstwo, splunięcie na pamięć carskich męczenników, splunięcie na naszą historię, splunięcie w naszą duszę, splunięcie na to co było w nas najlepszego! Za to splunięcie, za to nowe carobójstwo, Rosja będzie cierpiała w potworny sposób, zapłaci i odpokutuje całą swoją ludnością.

UWAGA! Zaleca się tłumaczenie video za pomocą automatycznego translatora

PATRZ TAKŻE :

  1. WALCZĄCA Z BOGIEM WŁADZA… PATRZCIE NA JEJ OWOCE! Bluźnierczy film „Matylda” – żywy dowód powszechnej apostazji w Rosji
  2. Rosja – Przewrotne plemię…
  3. Rosja – Bracia Kozacy ! Nadszedł czas dotrzymania przysięgi ! Orędzie mnichów ze Świętej Góry Athos .

Za: http://3rm.info/main/68026-nabat-po-pomazanniku-bozhiyu-film-matilda-video.html

Data publikacji: 4.07.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *