Strona główna > NWO > Łapówki dla szpitali, kolejne oblicze NWO

Łapówki dla szpitali, kolejne oblicze NWO

łapówka za szczepionkę

vaccine-money-300x225Rząd UK daje łapówki dla szpitali UK, aby szczepić personel. Żydowskie NWO wyczerpuje limit zagrywek ze sfery propagandy szczepionkowej.

Według MK News, rząd Wielkiej Brytanii postanowił, że istnieje jeszcze jeden sposób, aby zmusić personel szpitalny do przyjęcia tegorocznej szczepionki przeciw grypie. Wiedząc, że wiele szpitali zmaga się z trudnościami finansowymi, rząd postanowił od ręki skłonić ich do przekupstwa, oferując dodatkową gotówkę dla szpitali pod warunkiem, że zgodzą się one zaszczepić swój personel tegoroczną szczepionką przeciw grypie:

Dane wykazały, że mniej niż połowa pracowników NHS (służby zdrowia w UK – przypis) jest zaszczepiona przeciwko grypie, a w niektórych szpitalach nawet jedna piąta.

Ale żeby dać szpitalom zachętę otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego, fundusze zostaną wypłacone tylko dla tych, które spełnią warunki zaszczepienia 75 procent pracowników przeciwko grypie.

I choć dane te nie wpłyną na poziom finansowania szpitali w tym roku, to jeśli nie spełnią tych warunków, będzie to mieć wpływ na wysokość dotacji w przyszłym roku„.

Oznacza to, że każdy szpital, jaki nie spełni tegorocznego celu szczepieniowego przeciw grypie, nie tylko nie otrzyma w tym roku dodatkowych funduszy, ale też straci je w przyszłym roku.

Brytyjski minister zdrowia Jeremy Hunt wyjaśnił, że chce, aby każda placówka NHS zaszczepiła ponad 75 procent swoich pracowników w tym roku w celu ochrony wrażliwych pacjentów.

Nieoficjalne, nieetyczne i nielogiczne polecenie

Jednak czy wymuszone szczepienia to droga naprzód? Wiele zirytowanych osób z personelu szpitalnego jest bardzo wściekła i oskarża rząd UK o emocjonalny szantaż, nazywając to działanie nieetycznym. Jeden z pracowników służby zdrowia, komentując opowieść w Nursing Times, stwierdził:

To nie jest dawanie ludziom wyboru, czy mają się szczepić, czy nie. Wygląda na to, że mamy do czynienia z formą szantażu dla okupu, gdy oni twierdzą, że masz poddać 75 procent personelu szczepieniom, a wtedy niedofinansowane wydziały mogą otrzymać trochę dotacji (po latach niedofinansowania). To jest świetny manewr nie płacić w ogóle nic, jeśli nie będzie wystarczająco dużo pracowników poddanych szczepieniu.

Szpryca na grypę nie jest żadną gwarancją utrzymania ludzi ze służby zdrowia podczas zimy. Czy to również oznacza, że ludzie, którzy nie pracują w NHS nie będą musieli się martwić?

Chciałbym zobaczyć/usłyszeć głównych szefów, dyrektorów, kadrę kierowniczą i polityków, że dostali swoje szpryce, a potem popracowali przez kilka tygodni jako frontowi pracownicy szpitalni między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem, dali przykład i wsadzili sobie te swoje pieniądze we własną gębę”.

Gdy idioci na siłę chcą szczepić pracowników NHS w całej Wielkiej Brytanii przy użyciu gotówki soczyście smakującej trutki, zastanowić się trzeba, czy oni informują pracowników o możliwych skutkach ubocznych szczepień, i że zamiast ochrony przed grypą, szczepionka może wywołać u nich grypę.

Szczepionka przeciw grypie może spowodować śmierć

W 2011r., współzałożycielka programu Safe Schools Campaign, Mary Tocco, napisała, że jest powszechnie wiadomo, że szczepienia przeciwko grypie zdolne są spowodować poważne skutki uboczne, w tym śmierć:

Znajdują się w nich różne szczepy wirusa grypy na podstawie wyuczonego domysłu (jakie zmieszać ze sobą – przypis), a następnie taka mieszanina zalecana jest do wszczepienia wszystkim, w tym dzieciom i kobietom w ciąży. Według sprawozdania CDC, Vital Statistics za lata 1999-2003, śmierć z powodu grypy u dzieci w wieku poniżej 5 roku życia wzrosła w bardzo wyraźny sposób, gdy zaczął się proces szczepień przeciw grypie dla dzieci. Od 1999 r. do początku 2002 r., nastąpił spadek stopy zgonów z 25 do 10 przypadków rocznie. Następnie, w drugiej połowie 2002 r., gdy CDC zaleciła szczepionki przeciw grypie dla dzieci, śmiertelność wzrosła z 25 zgonów rocznie w 1999 r. do ponad 90 w 2002 roku!

Biorąc pod uwagę te dowody, ja osobiście uważam, że jest o wiele bezpieczniejsze złapać grypę, niż narażać się na ryzyko praktycznie niesprawdzonej szczepionki, wymyślonej na podstawie uczonego domysłu, jaki w tym roku będzie szczep grypy.

Wniosek

Pielęgniarki zawsze uczono, jak być urodzonymi opiekunkami. Zmuszanie ich do szczepień przy użyciu metody kija i marchewki oraz wmawianie im, że ich pacjenci będą cierpieć, jeśli one się nie zaszczepią jest czystym złem. To jest niczym emocjonalny szantaż.

Dlaczego rząd uważa, że ma prawo odebrać szpitalom bardzo potrzebne fundusze na cały rok, a potem wmawiać, że pieniądze są dostępne, jeśli tylko zaszczepią swoich pracowników tymi niebezpiecznymi i niepotrzebnymi szczepionkami?

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeśli wszyscy pracownicy zdecydują się zaszczepić przeciw grypie „dla dobra swoich pacjentów”, a 90 procent z nich skończy z grypą wskutek tego, to właśnie tego rezultatu dokładnie oczekuje rząd. Tylko co wtedy zrobi rząd? Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić premiera Davida Camerona, czy wicepremiera Nicka Clegga, jak zmieniają pacjentom basen i przenoszą chorych na inne łóżka, a ty?

źródło: http://www.naturalblaze.com/2013/09/uk-government-bribes-hospitals-to.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *