Strona główna > NWO > Łapówkarskie zasysanie Ukrainy przez UE

Łapówkarskie zasysanie Ukrainy przez UE

Ukrainy - Wiadomości Polska Świat - Wolna Polska

Ukrainy - Wiadomości Polska Świat - Wolna PolskaTajemnica eurointegracji. Ukraińska elita otrzyma 30 miliardów dolarów za integrację z Unią Europejską. Doradca Władimira Putina ds. unii celnej, Siergiej Głaziew, ujawnił interesujące szczegóły negocjacji Zachodu z Ukrainą i treści układu rządzącego reżimu Janukowycza z Zachodem.

Opowiedział on o tym w wywiadzie udzielonym dla „Echo Moskwy”. „Miałem, tydzień temu, w Kijowie rozmowy z jednym, dobrze poinformowanym, człowiekiem. Przyjechał on do mnie i powiedział: „Nie irytuj się., oni i tak podpiszą tę umowę o stowarzyszeniu”.

A ja na to, że to jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem, jest sprzeczne z interesami gospodarczymi, że to osłabia bazę elektoralną istniejącej na Ukrainie władzy ponieważ oni wchodzili do wyborów z hasłem przyjaźni z Rosją a zamiast tego z Rosją pogarszają się stosunki handlowe i, co gorsze, następuje odgradzanie się od Rosji”- powiedział Głaziew. Według Głaziewa, poinformowany insider, powiedział mu: „Ty nie zrozumiałeś.

Oni przecież mają konta za granicą, mają tam domy, majątki, kapitały. Zorientowani ludzie dali im do zrozumienia, że te konta są znane. Jest taka procedura- walka z praniem brudnych pieniędzy. Instrumenty walki z nielegalne uzyskanymi dochodami będą, w stosunku do ukraińskiego establishmentu politycznego, w pełni uruchomione”. Doradca Putina uważa, że sankcje, w każdym wypadku, będą zastosowane. „Czy my już nie pamiętamy Miloszewicza, czy nie pamiętamy Łazarienko, który znajduje się w Ameryce?

Jeżeli zachodnia machina ustawiona jest na walkę z praniem nielegalnie uzyskanych dochodów to będzie ona tak działać. Będzie pracował Interpol. Jeżeli otrzymała ona już zlecenie to oznacza, że czeka już tylko na sygnał. Mówi mi: „Oni tego nie rozumieją. Plus obiecali im 30 miliardów dolarów”. Dzieje się to samo co wielokrotnie już działo się w historii”- mówi smutno Głaziew.

Za: http://3rm.info/38881-ukrainskaya-elita-poluchit-30-mlrd-dollarov-za-associaciyu-s-es-glazev.html

Data publikacji: 9.09.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *