Strona główna > Bez kategorii > Łapanki antysemitów w filmie holoud. Koniec bezrobocia w Polsce

Łapanki antysemitów w filmie holoud. Koniec bezrobocia w Polsce

Źródło: http://polacy.eu.org

Zenon Jaszczuk

Pamiętacie państwo – Łapanki „antysemitów” w Polsce cały czas trwają. – http://jazon.polacy.eu.org/1599/lapanki-antysemitow-w-polsce-caly-czas-trwaja–1/. To był tylko scenariusz.

Dzwoni kolega, Zenon ty wiesz , że holoud przyjechał do Polski? Nie wiem. Po co? Nu będą filmy kręcić. Wszystkie bezrobotne będą robić w filmach. Aj tam wszystkie to za mało. Mają jeszcze sprowadzać bezrobotnych z całej jewropy i Afryki. To nie możliwe?!! To wszyscy Polacy i nie tylko będą za aktorów robić? Oszukujesz, co to musi być za wielki film. To nie będzie wielki film, tylko filmów wiele, wiele, albo i więcej. Do końca świata i jeden dzień dłużej.

To mów tak od razu, że to o Owsiaku. A gdzie ja ci powiedziałem, że o Owsiaku? No do konca świata i jeden dzień dłużej. Słuchaj spokojnie, bo ci nigdy nie wytłumaczę o co chodzi. Chodzi o geszeft. Aaaa to mów od razu, że żydy będą robić interes z Owsiakiem. A co myślisz oni obecnie z nim robią?

Ty jesteś jak dziecko, nie dasz mnie dojść do głosu. Dobra, dobra gadaj. Pamiętasz łapanki pani doktor z Rzeszowa jako antysemitki? No pewno. Ty wiesz, że oni z nią już nakręcili film? Tak się światowcom podobał, że wszystkie holoudy jadą do Polski i będą kręcić. Wszystkie będą kręcić filmy o doktor antysemitce? To jedna komedyja nie wystarczy? Zenon, słuchaj do jasnej anielki!!!

Po pierwsze z panią doktor to nie komedyja tylko…………. Dramat? A wiesz, że nie wiem co to jest. Może dramat, może wojenny, może rozrywkowy. Już wiem. To jest film globalny. A jaki to jest film globalny, pierwszy raz słyszę? Noooo. To znaczy światowyyyy. No, ale o czym? Mówiłem ci , że o doktor co to wróży z cyfr. Nie wróży, tylko kabały układa. No a kabały, kabały to nie wróżenie. A daj mi spokój, co to ja żydem jestem abym wiedział czy kabały to wróżby?

Powiem ci tak, abyś zrozumiał. To jest film o doktorach, o katolikach, o antysemitach, o Amerykaninie Redwatch, aj nawet Hitlera widział. A Hitler to był czyj, niemiecki, Polski , Austryjacki czy żydowski. Jak to czyj? Wiadomo Hitler jest Hitlerowski. A niech to gęś kopnie, że też ja nie wiedziałem, że Hitler jest Hitlerowski…….. ? Coś ty mnie kolego w konia robisz z tym Hitlerem. Dobra jest, o zmarłych nie należy mówić źle. Niech będzie Hitler Hitlerowski, to ten co malarzem był. No był, ale karierę mu „przerwali”, tak gadają.

Masz tutaj kawę na ławę i sam sobie zobacz, bo przy tobie jeszcze zwariuję i zapomnę o co naprawdę chodzi w tym filmie o faszystach –

+www.interwencja.polsat.pl – tam po prawej stronie masz wideo i sobie obglądnij. Dobra jest, daj spokój dzisiaj już późno.

Gadaj no jeszcze o tych bezrobotnych , co bedziem ach torami. Ja będę Szwarceneger. Będziesz, fige z makiem. Barakiem możesz być, ale nie czarnym murzynem. A czemu to? A bo teraz murzynów nie ma. Hhahaha. To i czarnych już nie ma może mi powiesz? A no niema. Tera są Afrykańczyki. Można ich nazywać białasy Afrykańskie. Zenon, zrozum, taka moda!!!

Słyszałeś o Jedwabnem? No pewno!!! Widziałeś film Holand jak stodoła sie pali z żydami? No widział!!!

Przyjechali do Polski archeolgi i one odkopały, że wszystkie wsie w Polsce nazywały sie Jedwabne. Popatrz no ile to lat nas oszukiwali te czerwone zarazy. No pewno, toż my jedna Polska rodzina, to jak możem być z innych wsi. Toż to proste jak budowa cepa, czego to one z ludzi nie zrobią. Czekaj, czekaj. A w tych-tej wsi wszystkie antysemity. To bedzie ze 37 mileonów.

Archeologi zatrudnili holoud i bedo wszystko dokumentować. Masz głowe ile naroda bedzie potrzeba. W każdej wsi stodoła, w każdej stodole 2 000 żydów no i z dziesięciu minimum Polaków z kijami. Dziesięciu Polaków musi zabić i spalić 2 000 żydów. No, ale kije nie strzelają? Jak Pan Bóg dopuści, to i z kija wypuści. Ooooooooo chooooleraaaaa. Masz rację. Kolego!!! To one nam całą Polskę spalą?!! http://www.youtube.com/watch?v=qsB4ERO5UZw A no nie inaczej, ale bedziem dostawać michę zupy codziennie za aktorstwo. A kto ci da zupy jak Kuronia już nie ma. Kuroniów jest dużo i wszystkie kucharze. No to pocieszyłeś mnie. A już nie wierzyłem, że bedziem coś żreć. „Jedwabne w każdej wsi”. Polacy wciąż milczą, punkt 10 – http://jazon.polacy.eu.org/1762/trzy-plagi-nad-polska-/

Pozdrawiam państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.