Strona główna > Świat > Kwarantannie w Chinach poddano 400 milionów osób

Kwarantannie w Chinach poddano 400 milionów osób

Guangzhou, stolica południowo-zachodniej prowincji Guangdong w Chinach i piąte co do wielkości miasto w kraju z prawie 15 milionami mieszkańców właśnie dołączyło do szeregu miast, na które nałożono obowiązkową kwarantannę. Wszyscy obywatele mają pozostać w domach, z ograniczonym zezwoleniem na wychodzenie na zewnątrz, aby zrobić niezbędne zakupy.

Decyzja oznacza, że ​​w Chinach 3 prowincje, 60 miast i 400 milionów ludzi stoi obecnie w obliczu najbardziej rygorystycznego poziomu kwarantanny, wraz z tym jak Pekin walczy o zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak podano wirus rozprzestrzenił się już na ponad 20 krajów.

Mamy więc 400 milionów ludzi przymusowo zamkniętych w swoich domach przy niby 638 zgonach? Zastanówmy się nad tym.

Jeśli kiedykolwiek istniał powód, aby sądzić, że Pekin kłamie na temat liczb (i to nie tylko dlatego, że Tencent przypadkowo opublikował prawdziwe dane o zgonach – patrz wyżej), to jest to jeden z nich.

Źródło oryginalne: ZeroHedge.com

Źródło polskie: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/obecnie_w_chinach_rzad,p467409419

3 thoughts on “Kwarantannie w Chinach poddano 400 milionów osób

 1. Koronawirus jest eksperymentem medialnym na Chińczykach. Jako wstęp do spacyfikowania globalnowioskowego. Celem jest globalnowioskowy Gescheft i depopulacja przymusem szczepionkowym. Czego Bill nigdy nie ukrywał.
  Jak z informacji w linku wynika, scenariusz “wybuchu” epidemii został opracowany na IMPREZIE 201 (Zobacz nagrania wideo imprezy 201)Którą zasponsorowali Bill i Melinda.
  Może ktoś jeszcze. Ale to się wyjaśni, kiedy PRZYMUSOWO zacznie się “zapobiegać” rozszerzaniu “nowego” -starego wirusa szczepionką “wzmacniającą”. Np TAMIFLU.

  http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/gao.html

  “Gracze
  Następujące wybitne osoby z globalnego biznesu, rządu i zdrowia publicznego wykonały zadania polegające na kierowaniu reakcją polityczną na fikcyjny scenariusz wybuchu w pandemicznym wydarzeniu Event 201.
  Ekspert chiński: George Fu Gao
  George Fu Gao

  Profesor George F. Gao jest dyrektorem generalnym Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom; profesor w Instytucie Mikrobiologii Chińskiej Akademii Nauk; Prezes chińskiego towarzystwa biotechnologii; oraz Prezydent Azjatyckiej Federacji Biotechnologii (AFOB).

  Dr Gao uzyskał stopień doktora habilitowanego na Uniwersytecie Oksfordzkim w Wielkiej Brytanii i odbył pracę postdoc na Uniwersytecie Oksfordzkim i Uniwersytecie Harvarda, z krótkim pobytem na Uniwersytecie Calgary. Jego zainteresowania badawcze obejmują wirusy otoczkowe i immunologię molekularną. Jego badania grupowe koncentrują się głównie na wprowadzaniu i uwalnianiu wirusa w otoczce, zwłaszcza przenoszeniu międzygatunkowym wirusa grypy (skok gospodarza), PROJEKTOWANIU LEKÓW OPARTYM NA STRUKTURZE I IMMUNOLOGII STRUKTURALNEJ. Interesuje się także ekologią wirusów, szczególnie związkami między wirusem grypy a ptakami wędrownymi lub rynkami żywego drobiu oraz ekologii wirusów nietoperzy i biologii molekularnej.

  Dr Gao opublikował ponad 450 recenzowanych artykułów i 10 książek lub rozdziałów książek, a także złożył wniosek i uzyskał ponad 25 patentów w Wielkiej Brytanii, USA i Chinach. Jego badania ostatnio rozszerzyły się na politykę zdrowia publicznego i globalną strategię zdrowia. Od września do listopada 2014 r. Kierował chińskim zespołem CDC do pracy w Sierra Leone w walce z Ebolą.

  Dr Gao jest członkiem (akademikiem) Chińskiej Akademii Nauk, członkiem Trzeciej Światowej Akademii Nauk (znanej również jako World Academy of Sciences), członkiem Amerykańskiej Akademii Mikrobiologii i członkiem stowarzyszonym EMBO. Jest laureatem wielu nagród krajowych i międzynarodowych, w tym nagrody medycznej TWAS (2012), nagrody azjatyckiej Nikkei (2014) oraz nagrody HLHL S&T Advancement Award (2015).
  (…)
  Zasoby
  Rekomendacje
  Kolejna poważna pandemia nie tylko spowoduje wielką chorobę i utratę życia, ale może również wywołać poważne kaskadowe konsekwencje gospodarcze i społeczne, które mogą znacznie przyczynić się do globalnego wpływu i cierpienia. Ćwiczenie z pandemią Event 201, przeprowadzone 18 października 2019 r., Wyraźnie pokazało szereg tych ważnych luk w przygotowaniu na pandemię, a także niektóre elementy rozwiązań między sektorem publicznym i prywatnym, które będą potrzebne do ich wypełnienia. Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów wspólnie proponują te zalecenia .

  Arkusze informacyjne
  Naukowcy Centrum zbadali te tematy, aby poinformować o tym scenariuszu.

  CAPS: Komunikacja patogenu i syndromu klinicznego (PDF)
  w pandemii (PDF)
  Model zdarzenia 201 (PDF)
  Finanse w pandemii (PDF)
  Medyczne środki zaradcze (PDF)

  Wideo
  Zobacz nagrania wideo imprezy 201, a także krótki podkreśla wideo dnia tutaj .

  Scenariusz
  Szczegółowe informacje na temat scenariusza są dostępne tutaj.”

  Tenże dr Gao był zaangażowany w badanie m.in. Eboli. Gdzie do dziś nie zbadano jeszcze…cyt: „Ebola zbudowana jest z siedmiu białek, z których nie przebadano jeszcze czterech, a co najmniej jedno z nich jest odpowiedzialne za supresję (spowolnienie) działania układu immunologicznego.”
  Oraz: „Uważa się, że naturalnym rezerwuarem zarazków są owocożerne nietoperze, jednak POMIMO INTENSYWNYCH BADAŃ NIE ZOSTAŁO TO POTWIERDZONE”

  To są kpiny naukowe autorstwa „uczonych”. Z powodu zapaści edukacji – MOŻLIWE JEST ICH ROZPOWSZECHNIANIE I …WIARA.

  TYLKO MAŁE SEKRETY MUSZĄ BYĆ STRZEŻONE.WIELKIE TRZYMANE SĄ W SEKRECIE DZIĘKI NIEDOWIERZANIU OPINII PUBLICZNEJ.
  Marshall McLuhan

 2. Wiara w istnienie wirusa jako (Wikipedia) cyt ” zakaźnej potencjalnie patogennej nukleoproteiny” pochodzi z przekonań FILOZOFICZNYCH, opartych na filozofii Platona. Co sam beneficjent i twórca tej definicji (lata 60 ub wieku) Andre Lwoff zawarł w wykładzie noblowskim. Hipotezy uczonego – patogeniczności nukleoprotein, nigdy nie zostały naukowo zweryfikowane, mimo że minęło 60 lat.

  Czyli TRWA WIARA W CUDA BIGFARMACEUTYCZNE. A ja nawet w zwykłe cuda nie wierzę.

 3. Pani Kasia jest b. ładna. Ale o BIOLOGII POJĘCIA nie ma.
  Definicję wirusa stworzył Andre Lwoff w latach 60 ub. wieku. Na podstawie filozofii Platona. O czym sam mówi w wykładzie noblowskim.
  Tak więc w medycynie od czasów konfabulanta Ludwika Pasteura, Kocha i innych filozofów naukowych trwa HUCPA. HiPOTEZY I TEORIE (np. teoria infekcji) nigdy nie zostały potwierdzone naukowo ale za to wykręca się na nich Geschefty farmaceutyczne.
  Pani Kasia może nie czytała bajki JCh Andersena „Szaty cesarza”. Tam jest pokazany mechanizm produkowania HUCPY.
  W Polsce dziennie popełnia samobójstwo 15 osób. Wystarczy wymyślić definicję kolejnej „nowej” choroby, która powoduje samobójstwa (najlepiej wirusa) oraz lekarstwo. Przymusowo, oprócz leczenia „prądem” podawane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.