Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > KW hotel oprogramowanie – dlaczego to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

KW hotel oprogramowanie – dlaczego to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

Prawidłowe funkcjonowanie obiektów noclegowych takich jak hotel czy pensjonat nie może obyć się bez prawidłowego prowadzenia rezerwacji. Jeśli zależy Ci, aby Twoi Goście byli zadowoleni, a Twój biznes przynosił realne zyski, zdecyduj się na KW hotel oprogramowanie. Koniecznie dowiedz się więcej, jakie są korzyści z wykorzystania KW hotel oprogramowanie podczas prowadzenia własnej działalności.

1. Dla kogo jest KW hotel oprogramowanie?

2. Z jakich funkcji można korzystać?

3. Czy KW hotel oprogramowanie tylko dla hoteli?

Dla kogo jest KW hotel oprogramowanie?

Jako właściciel pensjonatów/ hoteli z pewnością wiele razy spotkałeś się z problemem niewłaściwie zapisanej rezerwacji. Pisanie w zeszycie lub w arkuszu kalkulacyjnym może się sprawdzić, ale tylko do momentu, w którym Pracownicy wybierają podobny sposób notowania. Jak wiadomo – w takich sytuacjach łatwo o nieporozumienie między pracownikami, co może odbić się na wizerunku hotelu. Stąd też pomysł, aby wyjść naprzeciw takim problemom. Zapoznaj się z KW Hotel oprogramowanie na stronie internetowej: https://www.dobresystemy.eu/oprogramowanie-dla-hotelu-kwhotel. KW hotel oprogramowanie to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich pensjonatów i hoteli, które zajmują się obsługą Gości poprzez wynajem pokoi.

Z jakich funkcji można korzystać?

Branża hotelarska bywa wymagająca, dlatego też ważne jest, aby korzystać ze sprawdzonych produktów, które odpowiadają na potrzeby zarówno Gości, jak i Właścicieli. KW hotel oprogramowanie posiada kilka wersji, w których można wybierać pomiędzy zarządzaniem rezerwacją pokoi, zarządzaniem rezerwacją Gości, modułem usług, modułem posiłków, księgą meldunkową, a także modułem fiskalno – księgowym. Jak widzisz, KW hotel oprogramowanie posiada większość, jeśli nie wszystkie, niezbędne funkcje potrzebne podczas zarządzania rezerwacją. W zależności od wybranego pakietu KW Hotel Free, KW Hotel Standard lub KW Hotel Pro zyskujesz dostęp do niezwykle interesujących oraz funkcjonalnych modułów zarządzających. Wybierając jeden z powyższych typów pamiętaj, że Twoja decyzja o programie zarządzającym ma realny wpływ na funkcjonowanie Twojego hotelu/ pensjonatu, a w konsekwencji także na realne zyski Twojego przedsiębiorstwa.

Czy KW hotel oprogramowanie tylko dla hoteli?

Po co się ograniczać? KW hotel oprogramowanie to także doskonałe rozwiązanie dla ośrodków szkoleniowych czy też SPA, w których, poza standardowym noclegiem, można skorzystać z usług konferencyjnych czy też SPA właśnie. Jest to możliwe dzięki modułowi księgowo-fiskalnemu oraz modułowi usług.