Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Kult covida i 10 etapów ludobójstwa

Kult covida i 10 etapów ludobójstwa

Ile znasz osób które utknęły w kulcie COVID, w strachu, oddających swoją władzę i czczących oficjalną narrację?

Kult COVIDa maszeruje w 2021, zostawiając w niszczącym następstwie zdziesiątkowane naturalne niezbywalne prawa, źródła utrzymania i wolność człowieka.

Amerykańskie CDC właśnie próbowało powiedzieć ludziom, że muszą nosić nie 1 a 2 maski / have to wear not 1 mask but 2 masks kiedy podróżują transportem publicznym:

„Maski z tkaniny powinny być z 2 warstw przepuszczającej powietrze tkaniny z gęsto splecionych nici”.

To jest to samo CDC, możesz pamiętać, którego liczby zanalizowała dr Genevieve Briand z John Hopkins, by pokazać, że nie było nadmiernych zgonów w Ameryce w 2020 / no excess deaths in America in 2020.

To samo CDC, które potwierdziło, że nigdy nie otrzymało żadnego odizolowanego wirusa rzekomego nowego… / admitted that it has never had any true viral isolate of the alleged novel virus SARS-CoV-2, i że wymyśliło cyfrowy genom SARS-CoV-2 z 30.000 podstawowymi parami z prawdziwej próbki 37 podstawowych par.

Konsekwencje tego gigantycznego oszustwa są dalekosiężne, kult COVID wydaje się ułatwiać manipulatorom NWO przeprowadzić 10 etapów ludobójstwa, co było teorią amerykańskiego badacza Dr. Gregory Stanton.

Wykorzystał swoją teorię do wcześniejszych ludobójstw w historii, ten sam proces i etapy wydają się pojawiać na naszych oczach w plandemii COVID. Te etapy / kroki niekoniecznie pojawiają się w sposób liniowy, mogą występować jednocześnie. Uchylam kapelusz przed Henna Maria for her video za jej film analizujący jak te etapy odnoszą się do kultu COVID i scamdemii [oszukańczej pandemii].

Bank Światowy uważa, że projekt COVID zakończy się w marcu 2025.

 

Planowana pandemia SPARS i granice tyranów

Zanim przejdziemy do 10 etapów, musimy zdać sobie sprawę z tego, że scamdemic COVID nigdzie nie idzie. Tylko będzie stawać się gorsza, aż wystarczająco dużo ludzi stanie i ją zakwestionuje. Jeśli masy dalej będą działać jako przyzwalający zombie, tę fałszywą pandemię można będzie przepychać do 2025, i prawdopodobnie będzie 'poszerzona' atakiem terrorystycznym fałszywej flagi albo „Pandemią II”, jak przepowiedział słup NWO Bill Gates. Diana Lenska ujawniła inną stymulację pn. The SPARS Pandemic, pokazującą scenariusz gdzie nowy wirus zainfekuje ludzkość w 2025 / scenario where a new virus infects humanity in 2025, i trwa do 2028. Wszyscy wiemy jak te 'symulacje' mają dziwny i niepokojący zwyczaj stawania się rzeczywistością… tylko zbieg okoliczności, oczywiście. W tym miejscu warto przypomnieć sobie tę bardzo ważną sentencję Douglassa Fredericka:

„Granice tyranów wyznacza wytrwałość tych, których uciskają”.

Gates i jego Pandemia II, CDC i jego 2 maski, Biden i jego 100-dniowy nakaz maskowy – wszyscy tyrani widzą jak daleko mogą popychać was do przyjęcia ich kontroli i tyranii, i odwołania waszych praw. Bank Światowy klasyfikuje COVID jako „projekt” zaplanowany by trwał do marca 2025 (zob. grafikę powyżej). Czy zamierzacie to przyjąć?

Etap 1: Klasyfikacja

Uważam, że to słowo ma oznaczać „podzielić się na różne klasy (ludzi)”, a nie rzeczownik pochodzący od czasownika klasyfikować. Niezależnie od tego, ten etap polega na oddzieleniu ludzi od siebie, dzieleniu ludzi na różne klasy, i wprowadzeniu idei My vs. Oni. W przeszłości czyniono to wzdłuż błędnej linii podziału etnicznego, rasy, religii lub narodu. Teraz, w kontekście kultu COVIDa, to przeprowadza się według tego kto wierzy i kto odrzuca narrację kultu COVID. Jeśli jesteś innowiercą, wybierany jesteś za swoją zbrodnię myśli. Jeśli opowiadasz się za niezależnością medyczną lub autonomią cielesną, zostaniesz umieszczony w oddzielnej klasie.

Etap 2: Symbolizacja

Symboli używa się na wiele sposobów. Symbolizacja jest tutaj używana dla wyróżnienia grupy docelowej, która jest wrogiem państwa, jako haniebnych i rzucających się w oczy dysydentów lub zdrajców. W czasach III Rzeszy naziści zmusili Żydów do noszenia żółtej gwiazdy jako symbolu, że należeli do innej klasy. W kulcie COVIDu robi się to poprzez odwrotną psychologię: obywatele NWO zakrywają twarze, a ci poza kultem NWO odmawiają zakrywania twarzy. Odmawiając noszenia maski, ci dysydenci sami robią się bardzo widzocznym celem.

Etap 3: Dyskryminacja

W wielu krajach dyskryminacja jest nielegalna, ale to nie wydaje się być ważne w kulcie COVID. Wielowiekowe tradycje prawne i prawa człowieka podeptano. Rząd wykorzystał nie noszenie maski jako pretekst do masowej odmowy praw, włączając a nie ograniczając się do praw takich jak swobodne podróżowanie, prawo swobodnego zarabiania na życie i prowadzenia własnego biznesu, prawo do swobodnego handlu z innymi, i prawo do wchodzenia do miejsc publicznych. Dyskryminacja jest sposobem dokręcania śrub i zwiększenia presji na to co ma nadejść.

Etap 4: Dehumanizacja

Ta intensywność wzrasta na tym następnym etapie. Dehumanizacja zawsze wydaje się być koniecznym warunkiem do mordu, bo polega na tym, że cel wygląda mniej niż ludzki, nie jest wartościowy i jest niegodny w oczach przyszłych zabójców. Ogólnie rzecz biorąc, grupa docelowa jest okradana ze swojego człowieczeństwa za pomocą etykiet, obelg i charakterystyk, które wszystkie podkreślają różnice, a nie wspólność tego, co my, ludzie, mamy niezależnie od naszych różnic. W kulcie COVIDa heretyków nazywa się fanatykami, egoistami, skrajnymi, szerzycielami choroby, super-szerzycielami, krajowymi terrorystami, bezobjawowymi nosicielami, antyszczepionkowcami, teoretykami spiskowymi i wiele więcej. W 2019 WHO (World Health Organization) ogłosiła niechęć do szczepień (a co za tym idzie 'antyszczepionkowców') jako pierwszych w 10 zagrożeń dla globalnego zdrowia.

Etap 5: Organizacja

Wcześniejsze ludobójstwa to wojny, masowe mordy, krwawe rzezie i/lub masowe groby. Jeśli ludobójstwo pochodzi z operacji COVID, będzie mniejszą sensacją. Operacia Coronavirus to cicha operacja wykorzystująca strach, opartą na traumie kontrolę umysłu i inne składniki rytualne / silent operation using fear, trauma-based mind control and other ritualistic elements. Ma oznaki operacji fałszywej flagi jak 11 IX / hallmarks a false flag operation like 9/11; przyjrzyj się historii operacji fałszywej flagi / false flag ops i historii fałszywej pandemii / history of fake pandemics. Na tym etapie rząd zaczyna aktywnie organizować swoją policję i siły wojskowe przeciwko tym, których uznał za wrogów.

Etap 6: Polaryzacja

Moim zdaniem, ten etap jest bardzo porównywalny z etapem 1, albo jest tylko jego intensyfikacją. Jeśli jesteś inżynierem społecznym, kiedy już podzieliłeś masy na różne klasy, możesz dalej wzmacniać ten podział przez polaryzację, ustawiać grupy wzajemnej wrogości przeciwko sobie. To działo się przez lata w USA, jeszcze przed rozpoczęciem Operacji Coronavirus, i to zaostrzył Trump, rozmyślnie czy nie. Sprawy doszły tak nisko w USA, gdzie wydaje się iż wielu Amerykanów już nie pamięta, że są ludźmi i Amerykanami, i czują potrzebę odczłowieczenia 'przeciwnika', jeśli on/ona nie jest w zespole poprawnym politycznie. Cokolwiek się stało, że mogłeś zgodzić się na to czy nie zgodzić, albo byłeś na tyle dojrzały by akceptować innych, mających inne poglądy od twoich? W kulcie COVID kontrolerzy NWO celowo podsycają ogień między masami i dyskryminowaną świadomą mniejszością poprzez media głównego nurtu, które ciągle głoszą propagandę, że zdrowi ludzie są bezobjawowymi nosicielami.

Etap 7: Przygotowanie

Ten etap przygotowań obejmuje takie rzeczy jak izolowanie i obozy kwarantanny. Politycy proponują obozy zatrzymań (tj. więzienia) dla tych, którzy odmawiają przyjęcia kultu COVID. W USA od dekad pojawiają się pogłoski o alternatywnym wykorzystaniu obozów FEMA. Jeśli nie masz „znaku”, nie masz szczęścia, i zostajesz albo wykluczony ze społeczeństwa, wykluczony z handlu, albo dosłownie uwięziony. W tej chwili tym znakiem jest maska, a następnie będzie szczepionka (i jej poszerzenie – certyfikat szczepienia albo paszport odporności), i w końcu mikroczip. W ub. miesiącu The Telegraph reported poinformował, że Niemcy budowali obozy zatrzymania na kwarantannę dla naruszających COVID.

Niemcy. Obozy zatrzymań. Hmmm.

Co złego mogłoby się stać?

Etap 8: Prześladowanie

Na tym etapie wszystkie ciche i skryte przygotowania prowadzące do tego momentu stają się jawne. W przeszłości zidentyfikowaną grupę docelową więziono, deportowano i/lub konfiskowano ich majątek. W niektórych stanach i krajach już istnieje prawo, że majątek „zainfekowanej jednostki” można przejąć i zniszczyć „by zatrzymać szerzenie się wirusa”. Gliny nękają spokojnych obywateli, którzy nie noszą maski. Co się stanie kiedy program kultu COVID zostanie zrealizowany?

Etap 9: Zagłada

Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, ale przykro mówić, że ważne jest żeby nie docenić skali czystego zła jakie jest za NWO i kultem COVID. Zagłada to masowy mord; ostateczny sposób przecięcia wszelkiego buntu i sprzeciwu wobec tyranii.

Etap 10: Negowanie

Dr Stanton mówi o istnieniu ostatniego etapu: negowanie. To obejmuje ukrycie dowodów, mordowanie świadków i obwinianie ofiar. W kontekście kultu COVID, nauczyciele będą wzmacniać kłamstwo i cementować dehumanizację, mówiąc dzieciom, że dotyk fizyczny może skrzywdzić lub zabić, pomimo oczywistej prawdy, że ludzki dotyk jest wrodzoną potrzebą człowieka.

Końcowe myśli o kulcie COVID i jego implikacjach

Piszę to jako ostrzeżenie przed tym co mogłoby się wydarzyć (z nadzieją, że zostanie zażegnane), a nie jako przepowiedni o tym co się wydarzy. Ta informacja jeszcze bardziej podkreśla naszą potrzebę pełnej humanizacji (nie dehumanizacji) w obliczu kultu COVID, który jak sam NWO, jest zdecydowanie programem antyludzkim. To podkreśla też naszą potrzebę łączenia się niezależnie od drobnych różnic, i odmowy uczestniczenia w dalszej polaryzacji (my vs. oni) jaką nam się narzuca. To jest jednym z głównych powodów tego, że portal The Freedom Articles jest bezstronny i zawsze taki będzie. Nie chcę wybierać politycznych stron jakby to była gra w piłkę nożną, kiedy obie strony są bardzo skorumpowane, i obie są kontrolowane przez tę samą siłę. Musimy przestać trwonić czas na nic nie znaczący teatr polityczny.

Każdy człowiek na Ziemi ma dokonać wyboru. Czy będziesz posłusznie nosić maskę, zaszczepisz się (szczepionka COVID nie jest szczepionką /COVID vaccine which is not a vaccine), i w końcu przyjmiesz mikro- czy –nanoczip? Albo czy opowiesz się za autonomią medyczną i cielesną? Agenda COVID już zmusza cię do wyboru strony, i tak wiele zależy od twojego wyboru, zwłaszcza dla przyszłości twoich dzieci i ludzkości na Ziemi.

https://thefreedomarticles.com/covid-cult-and-the-10-stages-of-genocide/

tłumaczenie: Ola Gordon

One thought on “Kult covida i 10 etapów ludobójstwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.