Strona główna > Felietony > Kulisy GTA

Kulisy GTA

żydowska GTA

GTA-5-PostersRzut oka za kulisy popularnej gry GTA, ujawnia żydowskich szefów tego geszeftu, którzy szerzą okrucieństwo nawet wobec zwierząt w swym nowym produkcie, Grand Theft Auto 5.

Brantowie nie są szczęśliwym stadłem małżeńskim. Była żona ojca miliardera, Stephanie, zwana „najgorętszą semicką dziewczyną wszech czasów” jest bolesnym cierniem i ćpunką trwoniącą pieniądze, syn Ryan został niedawno ukarany grzywną 7,3 mln dolarów przez SEC (nadzór giełdowy – przypis) za oszustwa giełdowe popełnione na własny rachunek. A kto wie co jeszcze się tam kryje?

Teraz mają w rękach Rockstar Games, a projekty Take-Two Interactive były bardzo opłacalną grą ojca i syna.

Peter M. Brant to facet, który z pozoru ma wszystko. The New York Times nazwał go „Donaldem Trumpem ze smakiem”, ze względu na eleganckie projekty nieruchomości. Brant jest właścicielem magazynów „trendy”, jak ‘Interview’ i ‘Art in America’. Współtworzył Greenwich Polo Club (w Connecticut) i był do niedawna żonaty ze współplemieńcem żydowskim i byłą gwiazdką Playboya oraz modelką Victoria’s Secret, Stephanie Seymour.

1

Niedługo Goje będą tak zdemoralizowani i źli, że będzie można zalegalizować pedofilię

Rozdeptywanie kurczaków szefowie w GTA 5, czyli jak żydzi demoralizują młodzież:

http://www.youtube.com/watch?v=uNnDV3jOBEA

Parszywy żyd, który stworzył GTA:

00561

Ryan Brant, żydowski wampir, demoralizator dzieci

3Ryan Brant i jego żona, Tulinh, niedawno sprzedali ten dom za 5,3 mln $. Prawdopodobnie nie był dość duży, aby pomieścić te królewięta od Grand Theft Auto 5

5

Ateistyczny żyd, który spłodził Ryana Branta; Peter Brant. Pozbawiony smaku satanistyczny kryminalista, którego żydo-media nazywają koneserem sztuki. Śmiechu wart spisek.

Jest jedna wada na tym gwiezdnym życiorysie, coś więcej niż kilka zawieszeń uczestnictwa w klubie polo za kłótnie i bluzgi, mianowicie jest winny zarzutu, że w 1990 r. uchylał się od płacenia podatków. Wynikało to z doniesień o finansowanie ze środków firmy jego podróży jetem, zakupy jedwabnej pościeli, zabiegów skóry głowy i opłacania pracowników na swojej posiadłości w Greenwich na sumę miliona dolarów. Brant został skazany na trzy miesiące.

Teraz okazuje się, że był mocno zaangażowany w działalność swego syna, Ryana, biznes wartości miliarda dolarów (rocznej sprzedaży), czyli producenta gier, Take-Two Interactive, które miało swe własne problemy z rachunkowością i było przedmiotem śledztwa. Ryan założył Grand Theft Auto w 1993 roku, w wieku 21 lat.

Mało znanym faktem dla inwestorów było to, że Peter był głównym akcjonariuszem, gdy Take-Two weszło na giełdę w 1997 r., kontrolując 25% akcji Bridgehampton Investors LP, gdzie z kolei Ryan był komplementariuszem. Posiadając kolejny pakiet 31% Take-Two poprzez Bridgehampton, planowano wypłaty z zysku wraz z Brant-Allen Industries, firmą, gdzie Peter był współwłaścicielem z innym żydem i partnerem biznesowym, Josephem Allenem (który przyznał się do takich samych zarzutów, jak Brant w 1990 r.). Wydawało się, że tatuś i Ryan tworzą piękny związek. Peter zarobił 14% na wkładzie kapitału 1,6 mln dolarów z funduszy Take-Two i otrzymywał 43.000 dolarów co miesiąc, wynajmując pomieszczenia na Manhattanie dla Take-Two.

W grudniu ubiegłego roku, nadzór giełdowy SEC ukarał grzywną tę firmę, Ryana i trzech innych, za przekręty finansowe. Miesiąc później Take-Two poinformowało, że przekształca finanse do stanu z 1999 roku. Akcje dostały po łbie.

6

Jestem pewien, że ta dziewczyna to żydówka. Ma taką zimną, psychopatyczną twarz, Peter Brant Junior podczas promocji w szkole.

Okazuje się, że w styczniu 1999 r. Bridgehampton przekazało swoje akcje w Take-Two dla Petera wraz z planem pobierania zysków. Od tego czasu do 2003 r., rozwijano geszeft, czerpiąc 50 mln $ lub więcej, w oparciu o cenę akcji Take-Two w dziedzinie łupienia nastolatków.

Ryan skorzystał na tym ładnie, sprzedając za 20 mln swoje akcje w okresie od sierpnia 1997 r. do grudnia ubiegłego roku, co kosztowało go 3 mln $, jak ocenia Thomson Financial. Kurs akcji Take-Two odbił w marcu, kiedy Ryan ustąpił ze stanowiska prezesa i dyrektora ds. zarządzania.

Brant ma opinię jednego z najbardziej parszywych w całym mieście (a w dzisiejszych czasach to coś znaczy). Widziałem w artykule, że mieli tam skautki i skautów przed siedzibą nowego muzeum – jak uroczo jest pomyśleć o ich szefie, który objaśnia wszem i wobec, dlaczego Święty Mikołaj trzyma w dłoni olbrzymiego sztucznego penisa. Nie wyobrażam sobie nikogo, poza pedofilem Romanem Polansky, kto by pomyślał, że jest to odpowiedni przedmiot dla chłopca czy dziewczynki.

7

Kazirodztwo i duma: łykająca prochy mamuśka, Stephanie, zaangażowana w mokro-gorący seks z synem przed kamerami na plaży.

Brant nie jest Donaldem Trumpem z wyczuciem elegancji. Nigdy nie byłem fanem Trumpa, ale porównując go do Branta, to jest ordynarne uwłaczanie Trumpowi.

8

Może po prostu tak samo, jak Stephanie, nie urodziła się dziewczyną, tak on facetem! Zboczony Peter Brant, kolejne żydowskie zagrożenie dla naszych dzieci

Choć ostatni raport o dochodach, wykazał, że firma prostuje się finansowo, Take-Two Interactive wciąż ma nóż na gardle. Ściślej, czterech byłych dyrektorów, którzy pomogli uruchomić firmę w poprzednim dziesięcioleciu. Reuters donosi, że sędzia federalny w Nowym Jorku dał zielone światło dla właściciela Grand Theft Auto, dewelopera gier Rockstar Games, na pozwanie swych poprzednich kierowników za oszustwa na papierach wartościowych za wykorzystanie opcji na akcje z antydatowaniem ich.

9

GTA IV, jego bohater, Niko Bellic, używał pistoletu do zgarniania nielegalnych zysków. Byłe szefostwo Take-Two jest oskarżone o użycie antydatowanych opcji na akcje.

Sędzia Laura Taylor Swain ponoć powiedziała, że Take-Two może kontynuować swoje postępowanie o odszkodowanie, gdyż „firma z rozmysłem spowodowała wykreowanie nieprawidłowo z mocą wsteczną opcji i pozwani wystarczająco dowiedli, że mieli zamiar wprowadzić w błąd lub dokonać oszustwa”. (Ona odrzuciła kilka innych roszczeń, uznając że zostały złożone zbyt późno) Dokładnie rok temu, Take-Two zapłaciło Komisji nadzoru giełdowego (SEC) 3 mln $ w ramach przyznania się do krętactw, co zakończyło śledztwo w tej firmie.

10

W ulubionym stroju, jak porucznik Columbo: Peter Brant z księciem Harrym w swym Polo Clubie w Greenwich

Pozew obejmuje byłe szefostwo Take Two, Larry Mullera i Jamesa Davida, Kelly Sumnera i Ryana Branta. W lutym 2007 r., Brant przyznał się do popełnienia przestępstwa pierwszego stopnia fałszowania ewidencji księgowej w skandalu z antydatowaniem opcji. Brant opuścił firmę w październiku 2006 r., gdy Take-Two stała się przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez SEC. Trzy miesiące później, opublikowane zostały wyniki niezależnego śledztwa w sprawie tego skandalu, a wina spadła jednoznacznie na Branta.

Były szef, Ryan Brant, odszedł w aurze kryminalisty.

11

Czasy młodości: Peter Brant junior kameralnie przytula się do swego gejowskiego braciszka, Harry’ego

SEC ustaliła, że w okresie od 1997 r. do 2003 r., Brant przyznał sam sobie opcje na akcje oraz dla innych pracowników oraz zmieniono zapisy dotyczące sytuacji, kiedy takie opcje mogą zostać przyznane, aby mogły przynosić ich beneficjentowi ciągłe korzyści. W sierpniu 2007 roku podpisał ugodę z prokuratorem, co pozwoliło mu uniknąć kary więzienia. W ramach tej ugody, Brant zgodził się zapłacić 6,3 mln dolarów na zaspokojenie roszczeń cywilnych SEC, a także kolejny milion dla władz Nowego Jorku, władz państwowych i samorządowych. Obecny pozew Take-Two przeciw niemu może zmusić go do odpowiedzialności i do dalszych grzywien i odszkodowań.

W okresie po roku 2000, ponad 200 amerykańskich firm została oskarżona o antydatowanie opcji na akcje, w tym była spółka dominująca firmy GameSpot, jaka otrzymała zarzuty rozprzestrzeniania wirusa i bota CNET Networks”.

Rockstar North przekroczył granicę skutecznego zmuszania ludzi do przyjmowania na siebie roli oprawcy i wykonywania szeregu niewyobrażalnych czynów, żeby osiągnąć sukces w dziedzinie gier, powiedział Keith Best, dyrektor generalny organizacji Freedom from Torture. „Tortury to rzeczywistość, a nie gra i przystrajanie ich w kolorowe piórka w kulturze masowej kwestionuje całą pracę naszej organizacji i innych. To zniewaga dla pokrzywdzonych, którzy są fizycznie i psychicznie rozbici w wyniku tortur w świecie rzeczywistym. Jeśli przesłanie od Rockstar North jest satyryczną krytyką praktyk tortur, to jest to porażka dla nas wszystkich„.

Zakładam się, że Grand Theft Auto 6 znajdą się już obrazki pedofilii.

12

Ulubiony egzemplarz sztuki Petera Branta, wizerunek biustu jego byłej żony, z jakąś szaloną ekspresją wystający ze ściany

Została jeszcze połowa i dostatnio im się żyje.

Sędzia sądu odwoławczego w Middletown niedawno wydała nakaz w sprawie rozwodowej magnata medialnego, Petera Branta z Greenwich, i jego żony, byłej modelki Victoria’s Secret, Stephanie Seymour, jaki określa podstawowe zasady finansowe, gdy rozwód jeszcze jest w toku.

Począwszy od 23 października, Brant, który posiada aktywa warte około 490 milionów dolarów, będzie spłacał żonę przez 16 lat, po 270.000 dolarów miesięcznie na alimenty i wsparcie dla ich trojga dzieci, brzmi postanowienie sędzi, Elaine Gordon.

Ale wydaje się, że to tylko kropla w morzu tego, co Brant jest wart, zdaniem decyzji sędzi. Decyzja stanowi, że miesięczny dochód netto Branta tym roku wyniósł 1.552.000 dolarów.

Rodzina mieszka w White Birch Farm, w Greenwich, nieruchomości stanowiącej wyłączną własność Branta. Farmę Branta opisano w dokumentach sądowych jako posiadłość o powierzchni 200 akrów. Jest to również dom dla profesjonalnego zespołu polo wspieranego przez Branta. Dokument stwierdza, że Brant jest w trakcie demontażu tego zespołu i pozbywania się „około 40 jakichś dziwnych kucyków do polo”. Stwierdza też, że niektóre z nich „nie są wiele warte”, może 10,000-15,000 dolarów, i zostały rozdane szkołom i dla uniwersytetów.

Brantowie mieszkają w domu na farmie opisanej jako styl Mount Vernon, na wzór domu George’a Washingtona, o powierzchni 10.000-20.000 metrów kwadratowych.

13

Dlaczego żydzi żenią się z pięknymi kobietami. W jednym pokoleniu, ich ogromne nosy przybierają kształt piękna ludzkiego: synowie miłości

„Puppy”, bardzo duża rzeźba współczesnego artysty Jeffa Koonsa. Brant płaci za konserwację rzeźby 75.000-100.000 dolarów rocznie. Ponadto na terenie obiektu jest Venturi House, dom o powierzchni 5200 stóp kwadratowych, zaprojektowany przez architekta Roberta Venturi.

Ponadto, rodzina ma dwa inne warte wiele milionów domy, jeden w Sagaponack, Nowy Jork, oraz inny w Palm Beach, na Florydzie.

Brantowie mają obsługę domową w składzie siedmiu osób, a kolejne 15 pracuje na farmie. Dopłaca miesięcznie 500 tysięcy $ na utrzymanie farmy.

Jego zaprzysiężone przed sądem oświadczenie finansowe pokazuje, że Brant wydaje około 30 tysięcy dolarów miesięcznie na dostawy różnych rzeczy potrzebnych w domu, od „pasty do zębów aż po ręczniki”. Brant przekazuje dotację w wysokości 216 tysięcy dolarów miesięcznie na Brant Foundation, która utrzymuje muzeum sztuki położone naprzeciwko White Birch Farm.

Latem ubiegłego roku, Brant zabrał dzieci na tygodniowy wyjazd do południowej Francji. Wyczarterował 150-metrowy jacht za 300.000 dolarów.

Według Branta, jego biznes gazetowy cierpi na spadek popytu i cen, a geszeft stracił w ciągu roku 20 % wartości. Ale, jak mówi, czyni różne wysiłki, aby kontrolować koszty na tym trudnym rynku.

Gracz psychopata goni zwierzęta w polowaniu w GTA 5:

http://www.youtube.com/watch?v=4spLp_gfunI

źródło: http://endzog.wordpress.com/2013/09/20/jews-spreading-animal-cruelty-grand-theft-auto-5/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.