Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Kuglarz Bergoglio ma w Watykanie własny cyrk „Babilon”

Kuglarz Bergoglio ma w Watykanie własny cyrk „Babilon”

Judeochrześcijański kuglarz soborowy Bergoglio prezentuje swoje cyrkowe umiejętności ku zachwytowi judeochrześcijańskich wiernych.

aaaaa

Jako część środowej audiencji generalnej w dniu 28 stycznia 2015 roku artyści cyrkowi wykonali dla Bergoglio przedstawienie. Jeden z żonglerów zaprosił Bergoglio do wzięcia udziału w jego występie przekazując Bergoglio zielone piłeczki tenisowe (patrz poniżej).

Szef judeochrześcijańskiej organizacji soborowej przyjął je i rzeczywiście rzucił jedną z nich do żonglera (patrz fotografie i video). Wygląda na to, że Bergoglio odnalazł swoje prawdziwe powołanie podczas tego występu cyrkowego.

Jako że niezbyt pasuje on do profilu „papieża” to zastanawiamy się czy jednak nie powinien on rozpocząć prawdziwej kariery cyrkowej aby mógł się w  pełni zrealizować. Video z cyrkowego przedstawienia ze wspomnianym epizodem zamieszczone jest poniżej. Z żalem konstatujemy, że udziału w watykańskim przedstawieniu cyrkowym nie wziął ani jeden rabin co jest poniekąd zastanawiające.

aaa

aaaa

Przyjechał cyrk! Bergoglio w swoim żywiole!

Następny "papiesz" ?
Następny „papiesz” ? A może to Bergoglio podczas występów  na prywatnej audiencji dla panów demonokratów fartuszkowych?
Ortodoksyjni judeochrześcijanie soborowi, tak zwani "katolicy pragmatyczni".
Ortodoksyjni judeochrześcijanie soborowi, tak zwani „katolicy pragmatyczni”.

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A611-Circus.htm

Data publikacji: 1.02.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *