Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Koczownik Wojewódzki oblany żrącą substancją. Policja wszczęła dochodzenie

Koczownik Wojewódzki oblany żrącą substancją. Policja wszczęła dochodzenie

a
Koczownik „Wojewódzki”

Info pierwotnie pochodzi z mainstreamu.

Znany z obscenicznego zachowania i wsadzenia polskiej flagi w tzw. gówno Wojewódzki straszy „brunatnymi terrorystami”. Więcej o ataku na tego skandalistę poniżej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano przed siedzibą radia Eska Rock, gdzie pracuje Kuba Wojewódzki.

O sprawie poinformował znajomy Kuby Wojewódzkiego, dziennikarz TVN Jarosław Kuźniar. Wojewódzki powiedział, że został zaatakowany „płynem żrącym o brunatnej barwie” przez „elegancko zamaskowanego i ewidentnie pozbawionego poczucia humoru mężczyznę”.

„[Napastnik] niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów. (…) Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko-polski. Brunatnym terrorystom gratuluje, że zrobili ze mnie męczennika” – napisał w wiadomości do Kuźniara Wojewódzki.

Celebryta zmył szkodliwą substancję, później, gdy poczuł dolegliwości, zgłosił się do przychodni, gdzie udzielono mu pomocy. Wizyta w szpitalu nie była konieczna. Jak dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa, Wojewódzki zgłosił się na policję i złożył zeznania. Policja wszczęła dochodzenie.

Dziennikarz złożył zawiadomienie przeciwko mężczyźnie na policji. Oskarowi W. postawiono zarzut z art. 43 prawa prasowego, mówiący, że „kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”. Dodatkowo 25-latek odpowie za zakłócenie porządku imprezy masowej.

Za: http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=566%3Akuba-wojewodzki-oblany-rc-substancj-policja-wszcza-dochodzenie

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.