Strona główna > NWO > Czy ktoś życzy sobie III wojny światowej? Czy to wasz rząd? Bo nie mój

Czy ktoś życzy sobie III wojny światowej? Czy to wasz rząd? Bo nie mój

Mówili kłamstwa o Syrii i okazały się być nieprawdziwe. Teraz mówią kłamstwa o Ukrainie i Rosji, i okażą się być nieprawdziwe. Jedyny problem jest taki: czy w międzyczasie rozpoczną III wojnę światową, skoro sępy w Kongresie i sykofanci w mediach nie mogą się doczekać by zobaczyć spadające bomby.

a

Czy to wasz rząd? Bo na pewno nie mój. Celem każdego porządnego Amerykanina powinno być obalenie obecnego rządu, bo zbrodnie jakie nadal popełnia na pewno zniszczą Stany Zjednoczone.

Rządzona przez Żydów Ameryka już była gotowa rozpocząć III wojnę światową kiedy opowiadali te kłamstwa o Syrii kilka miesięcy temu, dopóki nie powstrzymała ich propozycja Wladimira Putina i działania Bashara al-Assada, i musieli się wycofać z prób potraktowania Assada tak samo jak Kadafiego. Wkrótce potem Assad dostał 98% głosów w wyborach, których uczciwość każdy monitorował, a skradający się gang Jew SA musiał odesłać wynajętych zbirów do ISIS i wznowić wojnę w Iraku.

Teraz mamy izraelskich i amerykańskich zbrodniarzy mianujących żydowskich zbirów na rząd żałosnych Ukraińców, który robi co może by wybić większość własnych mieszkańców we wschodniej części kraju, bo oni są prawdziwymi Rosjanami, którym przytrafiło się mieszkać na terenie uznanym za część Ukrainy w latach 1960.

I teraz mamy odrzutowiec, który wygląda podejrzanie dokładnie jak ten zaginiony kilka miesięcy temu w Malezji, pełen trupów, zestrzelony przez ukraińskie odrzutowce, jak mówi hiszpański kontroler lotów w Kijowie, i mamy każdego faszystowskiego politycznego pachołka w Waszyngtonie i każdą schlebiającą dziwkę w TV mówiących, że zrobiła to Rosja, i taki jest powód rozpoczęcia III wojny światowej.

Mamy naszego mizantropijnego mulatto prezydenta znowu na urlopie, po tym kiedy odmówił udania się do granicy by zobaczyć bajzel jaki umyślnie stworzył, umieszczając pół roku temu ogłoszenia o opiekunach by towarzyszyli nieletnim w przekroczeniu granicy do USA. Już porozdawano bilety lotnicze i autobusowe żeby rozproszyć tych przynoszących choroby urwisów do wszystkich części kraju, jako bardzo sprytną część żydowskiego szablonu destabilizacji, co zagwarantuje solidną większość głosów dla Demokratów w przyszłych wyborach, żeby krajem rządzili nieustannie, głosami tych którzy chcą tylko brać od rządu, a nie pracować i budować własne życie. Widzicie tych ciemnoskórych łobuzów ustawiających się przed większością urzędów socjalnych w miastach, chętnych do odbioru rządowych czeków, do których przekonał ich prezydent, że mają prawo.

Są to ci sami imbecyle, którzy chcą odszkodowań za niewolnictwo, kiedy w rzeczywistości powinno się ich odesłać do Afryki, razem z Obamą i jego żydowskimi i murzyńskimi doradcami, zwłaszcza tymi w Sądzie Najwyższym.

A mówiąc o Afryce, Jane Burgermeister, wybitna europejska obrończyni zdrowia, zauważyła iż jeden z pasażerów tego nieszczęsnego lotu MH17, rzecznik Światowej Organizacji Zdrowia, Glenn Thomas, był członkiem siatki przeciwnej globalnej dystrybucji wirusa ebola z z założonego przez Billa Gatesa laboratorium w Sierra Leone.

Mamy rzeczników Planowanego Rodzicielstwa [Planned Parenthood] wysyłających dzieciaki do pornograficznych księgarni by uczyli się o perwersjach, bo rząd dał im na to specjalne fundusze.

Lokalnym oddziałom policji na terenach o niskiej przestępczości rozdaje się nadwyżkę broni, a policja bardzo się stara kreować tę przestępczość, by mogła jej użyć. Trzymaj swojego zwierzaczka w domu.

Czy to jest wasz rząd? Bo na pewno nie mój.

Właśnie sprawdziłem w wiadomościach CNN, i nie zajmują się rzezią w Gazie, ale zajmują się pro-izraelskim wiecem w Nowym Jorku. Kiedy prawdziwi ludzie postanowią skończyć z tą żydowską chorobą, i przejmą nasz rząd od żydowskich zbrodniarzy teraz go kontrolujących, to kiedy ‚znukujemy’ Tel Awiw, to prawdopodobnie powinniśmy ‚znukować’ również Nowy Jork i Londyn.

Musicie poznać prawdziwą historię najnowszej inwazji Gazy. Tydzień przed rzekomym zabiciem tych trzech żydowskich dzieciaków, izraelski generał przewidział to wydarzenie. Auto które zabrało te dzieciaki miało izraelskie tablice rejestracyjne, co ostentacyjnie oznaczało iż Żyd zabrał autostopowiczów. Znalezienie dzieciaków zabrało 18 dni, liczba mająca znaczenie w żydowskim mistycyzmie.

Hamas zaprzeczył porwaniu. Izraelczycy nie czekali na dowody. Wykreowali całe wydarzenie jako pretekst do mordowania większej liczby Palestyńczyków. Te tzw. rakiety które Hamas rzekomo wystrzeliwuje na Izrael, to tylko duże petardy. Nigdy w nic nie trafiły i nikogo nie zabiły, a ten kto ginie to bardziej przypadek niż plan. Rakiety Hamasu stanowią słaby pretekst dla Izraela by obwiniać wroga Hamas, który tak naprawdę jest kontrolowany przez Izrael (i w latach 90’tych był przez Izrael współfinansowany w celu stworzenia opozycji wobec pokojowej polityki Jasira Arafata/a303).

I Izrael uczy tych samych strasznych taktyk amerykańskie siły policyjne. Nie muszę wam mówić o tym jak zmieniło się zachowanie amerykańskiej policji.

Wiecie iż już nie macie prawa do obrony. Można was przetrzymywać w więzieniu przez czas nieokreślony, bez żadnych zarzutów. Wasi przyjaciele i krewni nie będą wiedzieć gdzie jesteście.

Rząd, jak wiecie, zakupił tę całą amunicję. Nawet Wydział Parków jest teraz uzbrojony.

Rząd niszczy życie ludzi dlatego, że napisali coś na Facebooku. To tyle o swobodzie wypowiedzi.

Jeśli nie podejmiemy działań przeciwko temu kontrolowanemu przez Żydów totalitarnemu rządowi, który odebrał prawa wszystkim Amerykanom którzy nie są bogaci i nie biorą od Żydów, nasze dni są policzone, i z tymi wszystkimi kryzysami w punkcie wrzenia, na które nie ma rozwiązania, ta liczba już nie jest bardzo duża i kurczy się codziennie, może nawet co godzinę.

Musimy obalić ten rząd, obie partie, cały Kongres, bo oni są zbrodniarzami i przestępcami, których interesuje jedynie zachowanie skorumpowanej władzy, a nie obchodzi ich życie narodu który mają chronić, a w rzeczywistości go rujnują, grabią i mordują.

World War 3, anyone?

Is this your government?

Because it’s not mine

Źródło: http://therebel.org/en/kaminski

John Kaminski, tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *